element x peanuts

Kolekcja Element x Peanuts – latem czas odświeżyć dawne przyjaźnie

Zofia O. - 10/06/21

Czy kiedykolwiek marzyłeś o biwaku ze Snoopym? Wszystko jest możliwe, a to za sprawą kolekcji Element x Peanuts Wolfeboro. Sprawdź!

Przeżyj cudowne czasy na świeżym powietrzu, odnów stare przyjaźnie i wspólnie rzućcie się w wir przygód. Wiodący deskorolkowy brand, czyli Element, sięga do naszych wspomnień z dzieciństwa. Komiksowe postaci z gangu Peanuts odżywają na nowo na koszulkach, bluzach, kurtkach i akcesoriach. Snoopy, Charlie Brown i reszta bohaterów biwakują, wędrują po świecie i cieszą się wolnością, zachęcając do tego także Ciebie. Zabawne, lekko nostalgiczne grafiki, czyste kolory i proste formy to kwintesencja limitowanej kolekcji. Wykorzystasz ją nie tylko podczas jazdy na deskorolce – sprawdzi się w wakacyjnym czasie w kazdym miejscu, w którym się pojawisz!

Komiksowi bohaterowie naszego dzieciństwa są znów na topie! A jaki jest Twój ulubiony komiks? Weź udział w naszym KONKURSIE, odpowiedz na pytanie i wygraj dowolny produkt z kolekcji Element x Peanuts – dla Ciebie i Twojego przyjaciela :)PUMA x PEANUTS – komiksowe postaci witają w świecie mody! >>>

Marana Xlt – kultowe buty Etnies w nowej odsłonie >>>

Bo każdy z nas jest wyjątkowy… Specjalne kolekcje, dzięki którym poczujesz dumę z tego, kim jesteś >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

answear.LAB

  • ethical wardrobe kolekcja

    8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów – to właśnie dziś marka answear.LAB pragnie Ci przypomnieć o sile wyborów, które oddziałują nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie, a ich konsekwencję mogą sięgać daleko w przyszłość. Właśnie rusza projekt Ethical Wardrobe, który jest obietnicą złożoną planecie. Zobacz otwierającą go limitowaną kolekcję sygnowana przez Paulinę Krupińską!

  • etyczna moda

    To, co znajduje się w Twojej garderobie, ma ogromne znaczenie nie tylko dla Ciebie, ale również dla naszej planety. Przekonaj się, jak w bardziej zrównoważony i etyczny sposób podchodzić do odzieżowych zakupów. Na jakie ubrania stawiać, aby przyczynić się do poprawy stanu środowiska?

#WeAreTheAnswear