lifespiration

Lifespiration starts here! Inspirujemy do pięknego życia

Justyna M.
|
01 października 2021
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Nie zajmujemy się wyłącznie modą – chcemy zaoferować Ci coś więcej, pokazać nowe możliwości, dodać odwagi i jeszcze więcej energii do życia, działania, bycia sobą…Poczuj natchnienie i moc inspiracji! Lifespiration starts here!

Answear – Twoje miejsce lifespiracji

Od teraz przestajemy być sklepem wyłącznie z modą, a stajemy się miejscem LIFESPIRACJI. Co to takiego? To inspiracje do życia na własnych zasadach. Chcemy pokazać Ci nowe możliwości i przekonać Cię, że możesz żyć ciekawiej, odważniej i jeszcze bardziej aktywnie.

Na co masz ochotę?

O czym marzysz?

Co niesamowitego chcesz zrobić?

Nie mamy gotowych odpowiedzi na te pytania – pragniemy Ci je zasugerować, naprowadzić na znalezienie tych właściwych i pokazać, że możesz więcej. Bo możesz!

lifespiracje

Twoje życie – Twoje zasady

Twoje życie nie musi się ograniczać jedynie do zamkniętego cyklu: praca-dom-sen. Zanurz się w nim, zasmakuj, chłoń otaczający Cię świat i celebruj każdą chwilę, pamiętając o ulotności momentów. Nie bój się! Warto próbować nowych rzeczy, począwszy od tych małych (jak kupno sukienki w kolorze, którego do tej pory się obawiałaś), po wielkie i całkiem poważne. Możesz wyruszyć w daleką podróż, zmienić pracę czy całkowicie pozwolić się pochłonąć nowemu hobby. To Twój czas – wykorzystaj go w 120% w wymarzony dla Ciebie sposób.

Lifespiracja jest kobietą!

Każdy jest dla nas ważny – jednak, jak mogłaś zauważyć w naszym nowym spocie, tym razem mocniej skupiliśmy się na Tobie i innych kobietach. Chcemy, aby poczuły swoją siłę i wyjątkowość – bez względu na wtłoczone im zasady, stereotypy, które znają od dziecka i narzucone normy. Każda z nas może żyć po swojemu, realizować się na wielu polach i być tym, kim chce. Wrażliwą, silną, romantyczną, z temperamentem, przebojową, nieśmiałą… Kobiecość ma nieskończenie wiele twarzy, a każda jest piękna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Wyeksponuj ją!

W naszej kampanii występują zarówno modelki i aktorki, jak i autentyczne kobiety pełne lifespiracji, które znalazły w sobie siłę i pasję. Czy zainspirują się do nowych rzeczy? Już niebawem przybliżymy Ci sylwetki każdej z naszych bohaterek.

kampania answear