Przeczytasz w 2 min 09 gru 2021

MuseArta – wielka sztuka w Twojej szafie

tekst: Zofia O.
skarpetki musearta
Przeczytasz w 2 min

Na święta podaruj sobie (lub komuś bliskiemu) odrobinę sztuki! Poznaj markę MuseArta, która przenosi niecodzienne dzieła na przedmioty codziennego użytku.

MuseArta przybliża ludziom sztukę i wprowadza ją do codziennego życia, pokazując ją na skarpetkach, bluzach, ręcznikach…  Obrazy Van Gogha, Leonardo da Vinci, Salvadora Dali, Tamary Łempickiej przemawiają do nas jeszcze mocniej, kiedy się nimi otaczamy, a wręcz chłoniemy od najmłodszych lat. MuseArta tworzy również skarpetki niemowlęce i dziecięce – bo na obcowanie z pięknem nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Od mody i aktualnych trendów liczy się tu bardziej wrażliwość i autentyczność, dlatego marka stara się zaprezentować jak najwierniejsze reprodukcje znanych dzieł. Chłoń sztukę i stwórz ze swojej garderoby małą galerię najpiękniejszych obrazów, jakie kiedykolwiek powstały!Rozkoszuj się sztuką w nadchodzące święta

Skarpetki pod choinką? Ten koncept ma długą tradycję, jednak Ty możesz nadać mu zupełnie nowe znaczenie. Skarpety z naniesionymi znanymi dziełami sztuki stają się uroczym upominkiem, który docenią nie tylko fani malarstwa. W końcu, kto nie chciałby mieć Klimta czy Vermeera w swojej szufladzie? Dodatkowo, produkty MuseArta zapakowane są w bombki pokryte reprodukcjami słynnych obrazów, dzięki czemu spełnią podwójną funkcję: dumnie będą się prezentować na stopie, jak i na choince. Bo sztuki nigdy nie jest za mało!

Przeczytaj inne artykuły