król kolekcja

Największy projekt łączący świat mody i filmu już wkrótce na answear.com!

Zofia O. - 16/09/20

Już za moment udowodnimy, że świat mody może iść ramię w ramię, ze światem filmu i seriali – nasza limitowana kolekcja powstała we współpracy z CANAL+ lada dzień ujrzy światło dzienne! Tymczasem zajrzyj za kulisy i zobacz przedsmak naszego niezwykłego projektu.

Limitowana kolekcja inspirowana serialem „KRÓL”

Rozmach produkcji CANAL+, dbałość o każdy detal scenografii oraz kostiumów historycznych stały się okazją do stworzenia czegoś niezwykłego – czegoś, co będzie dopełnieniem męskiego świata serialu kobiecymi elementami, a także interpretacją lat 30. XX w nowoczesnej odsłonie uwzględniającej współczesny punkt widzenia oraz przemiany, jakie zaszły w ciągu kilkudziesięciu lat. Limitowana kolekcja inspirowana serialem KRÓL będzie jednocześnie debiutem nowej marki answear.LAB, która pragnie być odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety. Premiera już 17 września!

Zobacz, co działo się za kulisami:


Zanim zobaczysz wszystkie elementy naszej wyjątkowej kolekcji (a będzie ich sporo – bo prawie 100), zerknij za kulisy jej powstawania. Światowej sławy fotografka, sztab stylistów czuwających na każdym etapie sesji, kilka klimatycznych lokalizacji oraz znakomite modelki – zapewniamy Cię, że już za moment będzie się działo! Kolekcji wyczekuj, oczywiście, na answear.com.

Fot.: Maciej Lipiński / CANAL+


Damskie trendy na jesień i zimę 2020/2021. Sprawdź, co musi się znaleźć w Twojej szafie! >>>

Back to office – stylizacje na jesienny powrót do pracy >>>

Wear&Share – czyli porządki w szafie słusznej sprawie. Nowy projekt ANSWEAR.COM. >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear