Ojciec, syn i morze – wiosenna kampania Paul&Shark opowiada o sile rodzinnych więzi

Justyna M.
|
10 maja 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Nieważne gdzie, ważne z kim! Paul&Shark zwraca uwagę na relację ojca i syna. W najnowszej kampanii prezentuje historię dwóch mężczyzn, którzy mimo przepaści pokoleniowej, potrafią czerpać z wzajemnego doświadczenia, a ich wspólnie spędzony czas wkracza na inny poziom. 

Nowy wymiar miłości ojca i syna

Relacje łączące ojca i syna mają wiele wymiarów – jeden z nich prezentuje Paul&Shark. W najnowszej kampanii, która wyszła spod ręki cenionego fotografa Giampaolo Sgura, wszystko jest spontaniczne i autentyczne. Ojciec i syn biegają po plaży, wyruszają w rejs pokonując morskie wyzwania, spędzają wspólnie czas… Łączy ich uczucie, wspólna pasja, odwaga, chęć zabawy i tęsknota za przygodą. Różnica pokoleniowa czy odmienne życiowe doświadczenia nie dzielą ich, lecz wzmacniają ich więź. Można ją dostrzec w szczegółach, nawet takich, jak noszenie tego samego swetra czy koszuli.

W tle tej skoncentrowanej na międzypokoleniowej więzi narracji, pojawiają się ikoniczne ubrania Paul&Shark: płaszcz, wełniana czapka, wodoodporny sweter i wiatrówka Re-Sail. Ta ostatnia jest symbolem zrównoważonego rozwoju, kierunku, w którym nieustannie podąża włoska marka.


Jaki ojciec, taki syn?

Marka Paul&Shark w najnowszej kampanii snuje opowieść o podróży ojca i syna – pełnej przygód i nowych doznań, a jednocześnie wzmacniającej wyjątkową więź między mężczyznami. Prawdziwość relacji podkreślają sami bohaterowie – marka zaprosiła do współpracy ojca i syna, którzy poprzez gesty i spojrzenia wyrażają to, co czasem trudno opisać: siłę prawdziwych uczuć. Mark Vanderloo jest znanym na całym świecie holenderskim modelem, a  jego syn Mark Jr to wschodząca gwiazda wybiegów. Dwaj profesjonaliści na środku morza (przestrzeni nieodłącznie związanej z Paul&Shark) prezentują część swojego prawdziwego życia.