Przeczytasz w 3 min 17 sie 2015

Plecaki i torby nie tylko do szkoły

tekst: Barbara R.
plecak do szkoły
Przeczytasz w 3 min

Gdzie najlepiej sprawdzi się plecak, co zmieści się do worka i kto powinien zdecydować się na pakowną torebkę? Zobacz, jakie plecaki i torby są teraz na topie!

plecak roxy szary różowy

Plecak czy torba do szkoły?

Plecaki, to nie tylko komfortowe i wygodne, ale także modne rozwiązanie, kiedy chcemy mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze przy sobie. I jest to opcja nie tylko do szkoły czy na uczelnię, ale także do pracy, na wyjście ze znajomymi, wycieczkę rowerową na nawet na randkę. Obecnie plecak  to bardzo praktyczna alternatywa dla torebki młodzieżowej. Świetnie pasuje do zestawów w sportowym stylu, a dodatkowo zapewnia nam wolne ręce, co jest szczególnie ważne na przykład podczas jazdy na rowerze czy buszowania po sklepach. Oczywiście plecaki można zastąpić równie interesującymi torebkami typu worek, które szczególnie pokochały fashionistki, jak również pojemną torbą do szkoły z dużymi uszami. Wybór należy do Ciebie!

Plecak do szkoły średniej i do pracy

Plecaki są niezawodne kiedy chcemy wybrać się na bliższe i dalsze wycieczki. Czy planujemy weekend za miastem, czy podróż linami lotniczymi, w których obowiązuje ściśle ograniczony limit bagażu, czy zwiedzanie z aparatem w ręku, plecak będzie naszym najlepszym przyjacielem. Na fashion weekach również można je zobaczyć. Pewnie dlatego, że zawsze spakować można do nich jakieś suweniry, w postaci nowo zakupionej bluzki, katalogów czy innych drobiazgów. Marto je mieć również na festiwalach, i nosić w nich choćby aparat i komórkę, tak by nic nie zgubić! Plecak do liceum damski również może być modny – duże modele ze skóry pomieszczą wszystkie książki i zeszyty. Zerknij także na metaliczne kolory oraz printy.

Torebka damska a4 typu worek

Torba a4 typu worek, wbrew pozorom, pomieści całkiem sporo, a przy okazji świetnie się prezentuje. Pasuje zarówno do stylizacji rockowych, boho, jak i hippie, pokochają ją również minimalistki. Worki mieszczą najpotrzebniejsze rzeczy, więc jeśli potrzebujesz czegoś, w co możesz “poupychać” mnóstwo swoich rzeczy, zdecydowanie możesz postawić na tego typu dodatek. Torebki mieszczące a4 to również idealna opcja dla tych studentek, które oprócz zeszytu, na wykłady zabierają laptop oraz mnóstwo innych drobiazgów.

Torebka a4 dla dużych i małych

Torebki listonoszki mieszczące a4 z kolei są opcją dla elegantek, które cenią sobie przede wszystkim klasykę. Przy tym chcą zachować wyrafinowany wygląd, przebywając na co dzień w miejscach, w których obowiązuje dress code. W związku z tym, cenią sobie modele, które ładnie wyglądają, i do których będą w stanie zapakować ważne dokumenty, kosmetyczkę, a później wyjść na spotkanie biznesowe. Listonoszka sprawdzi się również jako torebka do szkoły. Jeśli preferejesz inne fasony, koniecznie postaw na torbę na ramię młodzieżową – wykonana z materiału tekstylnego, przyda się do streetwearowych stylizacji.

W ANSWEAR.com znajdziesz ciekawe modele zarówno plecaków (tych w stonowanych, jak i soczystych kolorach), worków i pojemnych toreb. Co wybierzesz dla siebie?

pleacki i torby nie tylko do szkoły

Przeczytaj inne artykuły