PLECAKI I TORBY NIE TYLKO DO SZKOŁY

Barbara R. - 17/08/15

plecak roxy szary różowy

Plecaki, to nie tylko komfortowe i wygodne, ale także modne rozwiązanie, kiedy chcemy mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze przy sobie. I jest to opcja nie tylko do szkoły czy na uczelnię, ale także do pracy, na wyjście ze znajomymi, wycieczkę rowerową na nawet na randkę.

Obecnie plecak  to bardzo praktyczna alternatywa dla torebki. Świetnie pasuje do zestawów w sportowym stylu, a dodatkowo zapewnia nam wolne ręce, co jest szczególnie ważne na przykład podczas jazdy na rowerze czy buszowania po sklepach. Oczywiście plecaki można zastąpić równie interesującymi workami, które szczególnie pokochały fashionistki, jak również pakownymi torbami z dużymi uszami. Wybór należy do Ciebie!

Gdzie najlepiej sprawdzi się plecak, co zmieści się do worka i kto powinien zdecydować się na pakowną torebkę? Mamy dla Was garść rad!

Plecaki są niezawodne kiedy chcemy wybrać się na bliższe i dalsze wycieczki. Czy planujemy weekend za miastem, czy podróż linami lotniczymi, w których obowiązuje ściśle ograniczony limit bagażu, czy zwiedzanie z aparatem w ręku, plecak będzie naszym najlepszym przyjacielem. Na fashion weekach również można je zobaczyć. Pewnie dlatego, że zawsze spakować można do nich jakieś suweniry, w postaci nowo zakupionej bluzki, katalogów czy innych drobiazgów. Marto je mieć również na festiwalach, i nosić w nich choćby aparat i komórkę, tak by nic nie zgubić!

Worki nie są może aż tak pakowne jak plecaki, ale za to świetnie wyglądają. Pasują zarówno do stylizacji rockowych, boho, jak i hippie, ale też powinny pokochać je minimalistki. Poza tym mieszczą się w nich najpotrzebniejsze rzeczy, więc jeśli nie potrzebujesz czegoś, w co możesz „poupychać” mnóstwo swoich rzeczy, zdecydowanie możesz postawić na tego typu dodatek. To również idealna opcja dla tych studentek, którym wystarczy jeden zeszyt, by przetrwać na wykładach – w końcu zawsze można wziąć ze sobą lekki tablet czy notebook.

Pakowne torby  z kolei są opcją dla elegantek, które cenią sobie przede wszystkim klasykę. Przy tym chcą zachować wyrafinowany wygląd, przebywając na co dzień w miejscach, w których obowiązuje dress code. W związku z tym, cenią sobie modele, które ładnie wyglądają, i do których będą w stanie zapakować ważne dokumenty, kosmetyczkę, a później wyjść na spotkanie biznesowe.

W ANSWEAR.com znajdziecie ciekawe modele zarówno plecaków (tych w stonowanych, jak i soczystych kolorach), worków i pojemnych toreb. Co wybierzecie dla siebie?

pleacki i torby nie tylko do szkoły

czarny pleack biały> plecaki na ANSWEAR.com

Plecaki we wzory> plecaki na ANSWEAR.com

 

Mi-Pac 159,90> plecak Mi-Pac

Mi-Pac 169.00> plecak Mi-Pac

Mi-Pac 159.90> plecak Mi-Pac

Guess 559.90> worek Guess Jeans

Vans 129.90> plecak Vans

Vans 139.90

> plecak Vans

Pieces 269.90> worek Pieces

Roxy 229.90> plecak Roxy

Gino Rossi 349.90> torebka Gino Rossi

adidas 99.90

> plecak adidas Performance

Converse 149.90> torba Converse

 

> zobacz plecaki na ANSWEAR.com

> back to School

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear