Przeczytasz w 2 min 17 sie 2020

Projekt Packshot – konkurs, który uruchomi Twoją wyobraźnię

tekst: Barbara R.
projekt packshot
Przeczytasz w 2 min

Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

Uważasz, że kreatywność to Twoja najmocniejsza strona? Masz 100 pomysłów na minutę? Kochasz modę, uwielbiasz design, a estetyczne wyczucie płynie w Twoich żyłach? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak wystartować w 3. edycji Projektu Packshot! Kultowy konkurs organizowany przez ANSWEAR.com przeznaczony dla osób z kreatywną duszą. Jego idea skupia się wokół wykonania pomysłowych i oryginalnych packshotów produktowych, które zachwycą nasze jury i podbiją serca naszych fanów. W tym roku czeka na Ciebie spore wyzwanie – Twoim zadaniem będzie sfotografowanie biżuterii marki Swarovski. Uwiecznij piękno zaklęte w kryształach i spróbuj wystylizować kolczyki, naszyjnik i bransoletkę w taki sposób, w jaki do tej pory nie zrobił tego nikt!

Zanim jednak zaczniesz stylizować biżuterię Swarovski i tworzyć artystyczne kompozycje, prześlij nam swoje portfolio. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy 10 finalistów, którzy staną przed finałowym wyzwaniem

Jakie nagrody czekają na Ciebie w Projekcie Packshot?

Poprzednie edycje konkursu pozwoliły wyłonić obiecujące talenty, które dziś z powodzeniem rozwijają swoją karierę w branży mody. Teraz kolej na Ciebie! Jeśli pragniesz spełnić swoje marzenia, a przy okazji zdobyć atrakcyjne nagrody, nie trać czasu. Na zwycięzcę konkursu czeka prestiżowa publikacja w magazynie ELLE oraz indywidualny kurs fotograficzny u Marty Wojtal. Komisja konkursowa przyzna dodatkowe wyróżnienia w postaci Iphone SE 64 GB. Ponadto, wszyscy finaliści projektu otrzymają zestawy biżuterii Swarovski. Twoje prace oceni profesjonalne jury: szef działu mody ELLE Marcin Świderek, fotografka gwiazd Marta Wojtal oraz Ewa Sereczyńska, dyrektor zarządzająca marką Swarovski w Europie Środkowej.

T-shirt madness – wszystko, co musisz wiedzieć o najmodniejszych koszulkach tego lata>>>

Letni look według Panny Lemoniady >>>

Jakie buty pasują do czerwonej sukienki? Sprawdź propozycje naszych stylistów! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Przeczytaj inne artykuły