Przeczytasz w 2 min 12 maj 2015

Rebel Look w dwóch wydaniach

tekst: Barbara R.
Przeczytasz w 2 min

Rebel-Look

Przeglądając wpisy Rebel Look raczej nie natkniemy się na barokowe, napompowane gadżetami stylizacje. Za to fani minimalizmu zdecydowanie poczują się w jej świecie jak w domu.

Tym razem blogerka zaprezentowała dwa zestawy, zdecydowanie w ciemniejszych odcieniach. Oba to luźne nawiązanie do stylu hippie oraz retro. Wszystko oczywiście w charakterystycznym dla blogerki, stonowanym, lekko tajemniczym klimacie.

W pierwszym zestawie Magda nawiązuje do stylu hippie, sama określa go mianem „Neohippie”. Stylizacja bazuje przede wszystkim na klasycznym kombinezonie marki Mango w czarnym kolorze, który został przewiązany grubszym paskiem w widoczną, mosiężną klamrą. Całość, pozornie dość elegancka. Do całości Rebel Look założyła sandały na słupkowym obcasie, które bardzo wysmukliły jej i tak świetną figurę. Na niektórych zdjęciach blogerka zakłada na cały zestaw swobodną, luźną bluzkę w drobny deseń. Całość rzeczywiście mogłoby być odzwierciedleniem ponowoczesnego hipisa z glam zapędami.

W drugiej stylizacji Rebel Look bawi się trendami i modą. Łączy nowoczesność i trochę styl vintage. Retro w jej wydaniu to właśnie denimowe połączenia. W tym przypadku jest to prosta katana oraz dżinsy typu bootcut. Całość skontrastowana z miękkim swetrem z kolekcji Mango w granatowe, marynarskie pasy. Widoczny, grubszy pasek w brązowym kolorze dopełnia wrażenia stylizacji wypatrzonej gdzieś na starej, lekko wyblakłej fotografii.

Rebel-Look-Jimmywięcej zdjęć na blogu Rebel Look

Przeczytaj inne artykuły