beactivetv

adidas x Ewa Chodakowska

Justyna M.
|
09 marca 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Bądź najlepszą wersją siebie! Wspólnie z adidas i Ewą Chodakowską zapraszamy Cię do akcji, która być może odmieni Twoje życie. Gotowa, by wykonać pierwszy krok?

Ewa Chodakowska motywuje wspólnie z adidas

O Ewie Chodakowskiej słyszał w Polsce chyba każdy! To jedna z najpopularniejszych polskich trenerek, przez media okrzyknięta królową fitnessu, która od lat motywuje i inspiruje do stania się lepszą wersją siebie. Jej największa pasja, sport, na stałe jest wpisany w jej życie, stanowi obowiązkowy punkt dnia, pozwala pokonywać słabości i pracować nad samodyscypliną, wreszcie, wchodzić w lepszą relację z samą sobą. Nic dziwnego, że do pozytywnie wpływającej na stan ducha i ciała aktywności fizycznej Ewa próbuje przekonywać innych. Jak na razie – skutecznie. Ewa znana jest przede wszystkim ze swoim programów treningowych, które odmieniły życie milionów Polek i Polaków. Do tej pory wydała już 18 płyt DVD z treningami funkcjonalnymi i HIIT, dzięki którym ćwiczy, a tym samym poprawić swoją kondycję i sylwetkę może każdy. Na swoim koncie ma także rekord Guinessa w największym otwartym treningu fitness. Wśród jej wielu projektów warto wspomnieć o BeActive.tv – platformie, która umożliwia domowe treningi z Ewą i innymi wykwalifikowanymi trenerami

ANSWEAR X BEACTIVE.TV – odważ się na metamorfozę

Ewa Chodakowska od lat współpracuje z adidas – nic w tym dziwnego, bo obu stronom zależy na promocji aktywności fizycznej wśród kobiet. Ewa robi to poprzez tworzenie treningów i inicjowanie kolejnych sportowych wyzwań.  adidas – poprzez projektowanie doskonałych kolekcji dopasowanych do kobiecej sylwetki, zapewniających odpowiednie podtrzymanie i stabilizację, tak, by ubranie nie przeszkadzało, lecz pomagało pobijać kolejne rekordy i czerpać autentyczną radość z ćwiczeń. Teraz adidas i Ewa rzucają Ci wyzwanie. Podejmiesz je i odważysz się na niesamowitą metamorfozę?Specjalnie dla Ciebie mamy nowy outfit i całkowitą metamorfozę z Ewą Chodakowską. Wystarczy, że do 30 marca 2023 r. zapiszesz się do newslettera Answear oraz kupisz produkty z oferty adidas Performance o wartości minimum 200 zł. W zamian otrzymasz jednorazowy kod dostępu do platformy BeActive.tv, dzięki któremu przez 3 miesiące będziesz mogła do woli korzystać z ponad 70 treningów i relaksacji – 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na świecie.

Nowy outfit na trening, nowe wyzwania, nowa Ty. Zaczynamy!