ANSWEAR.com rusza z międzynarodową kampanią telewizyjną

Barbara R.
|
03 listopada 2015
|
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Właśnie wystartowaliśmy z nową kampanią telewizyjną. Nasz kolejny spot będzie emitowany w Polsce, Ukrainie, a w późniejszym czasie również w Rumunii.

Widzieliście już na szklanym ekranie efekty naszej pracy?

Reklama skierowana jest głównie do kobiet w wieku 20-40 lat, które stanowią największą grupę klientów sklepu. Nowy spot w prosty i czytelny sposób prezentuje najważniejsze korzyści robienia zakupów w ANSWEAR.com: ogromny wybór modnych produktów, szybką dostawę, możliwość przymierzenia rzeczy w domowym zaciszu, darmowe zwroty oraz wysoką jakość obsługi. Zalety te podkreśla przewodnie hasło kampanii: „W ANSWEAR starają się bardziej”.

Spot reklamowy ma na celu zwrócenie uwagi klientów robiących zakupy w internecie, na ogromne zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników ANSWEAR,  oferujących pomoc w wyborze najlepszych produktów.

Kampania potrwa w Polsce do 13 grudnia 2015 i obejmie trzy spoty: jeden 30-sekundowy oraz dwa 15-sekundowe. Reklama będzie równolegle emitowana również w pozostałych krajach, w których ANSWEAR prowadzi swoją działalność.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

Zobacz jakie produkty zagrały w naszej reklamie:

STYLIZACJEreklama

Sprawdź:

> produkty z reklamy

> gotowe stylizacje z reklamy