ANSWEAR i Medicine zapraszają do udziału w 3. edycji Bitwy Stylistów

Joanna B. - ANSWEAR.com - 17/08/15

Bitwa Stylistów 2015 ANSWEAR.com

Już po raz trzeci ANSWEAR organizuje Bitwę Stylistów – konkurs dla wszystkich tych, dla których moda jest życiową pasją.

Regularnie angażujemy się w projekty mające na celu promocję młodych talentów z branży mody. Właśnie wystartowała 3. edycja cieszącego się dużą popularnością konkursu Bitwa Stylistów.

Tym razem partnerem Bitwy jest Medicine – jedna z najpopularniejszych marek z oferty ANSWEAR. Ponieważ od pewnego czasu operujemy także poza granicami kraju, w tym roku oprócz polskiej edycji konkursu odbywają się również dwie edycje zagraniczne: czesko-słowacka oraz ukraińska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę bitwa2015.answear.com i przesłać zdjęcia co najmniej 3 stylizacji własnego autorstwa. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 14 września 2015 jury w składzie: Marcin Kempski (fotograf), Marcin Świderek (szef działu Moda ELLE), Ada Fijał (aktorka i piosenkarka) oraz Magdalena Oczachowska (Art Director ANSWEAR.com) wybierze 15 finalistów, którzy otrzymają zadanie stworzenia 3 stylizacji z ubraniami marki Medicine (które stanowią nagrody gwarantowane w II etapie). Na podstawie finałowych prac jury wyłoni Najlepszego Stylistę 2015.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich: blogerów modowych, stylistów z mniejszym lub większym doświadczeniem oraz amatorów, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć atrakcyjne nagrody. A jest o co walczyć! Na zwycięzców czekają bony na zakupy do ANSWEAR o łącznej wartości 4000 zł, iPady oraz publikacja w miesięczniku ELLE.

Strona konkursu oraz szczegóły >>

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear