konkurs

Chwytaj, ciesz się i dziel się chwilą – ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego CatchTHEmoment

Justyna M.
|
09 maja 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Powracamy z legendarnym konkursem CatchTHEmoment, by wspólnie z Wami stworzyć międzynarodową galerię inspirujących momentów. Catch them all! Nagrodą główną jest 10 000 zł.

Lifespiration Starts Here – takie hasło przyświeca naszym działaniom. Nieustannie zachęcamy do poszukiwania własnych lifespiracji, czyli inspiracji do aktywnego, odważnego i ciekawego życia na własnych zasadach. Co może stać się lifespiracją i gdzie je znaleźć? Wszystko zaczyna się od momentów –  chwil z naszego życia, które utrwalone na zdjęciu uruchamiają wyobraźnię, wywołują emocje i mogą stać się początkiem ekscytującej historii. Teraz takie zamknięte w kadrze historie będzie można nie tylko podziwiać, ale i tworzyć w ramach konkursu CatchTHEmoment.

Momenty zamknięte w kadrach

Ruszamy z kolejną edycją konkursu fotograficznego CatchTHEmoment dedykowanego przede wszystkim amatorom, którzy za pomocą serwisu Instagram mogą się dzielić swoją twórczością, codziennymi inspiracjami i zachwycającymi momentami. Pierwsza edycja konkursu okazała się sukcesem na skalę międzynarodową – na rozgrywający się w 7 krajach projekt nadesłano ponad 16 tysięcy zgłoszeń! Konkurs zaangażował naszą społeczność, promował piękno w najprostszej i najczystszej postaci, a w 2021 r. przerodził się w akcję charytatywną #CatchTheCharity.

Jak dołączyć do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie, które uchwyci wyjątkowy moment. Miejsce nie ma znaczenia: na wakacjach, w drodze do pracy, na balkonie – w każdym miejscu na świecie i o każdej porze możesz złapać swoje inspiracje. Prace konkursowe należy zamieszczać na swoim profilu na Instagramie, używając hasztagu #catchthemomentpl, oznaczając @answear na zdjęciu i w opisie oraz lajkując nasz profil. Zwycięzcę wyłoni jury, które spośród prawidłowo oznaczonych prac wybierze te, które ich zdaniem będą najbardziej inspirujące i kreatywne. Na zwycięzców czekają: nagroda główna w wysokości 10 000 zł oraz 10 wyróżnień po 1000 zł każda.Konkurs trwa od 28.04 do 31.07.2023 r. Przyłączysz się do tworzenia wirtualnej galerii inspirujących momentów?