limitowana kolekcja manifest your style

Czekając na kolekcję – kulisy sesji promującej Manifest Your Style

Justyna M. - 11/09/18

Limitowana kolekcja Answear x Oskar Podolski już za moment trafi do sprzedaży! Zobacz kulisy sesji zdjęciowej kolekcji Manifest Your Style!

Już za kilkanaście godzin do sprzedaży na answear.com trafi kolekcja, na którą czekaliście długie miesiące. Manifest Your Style to owoc niezwykłej współpracy Answear i świetnego typografa Oskara Podolskiego, ale nie tylko… Do jej powstania przyczyniliście się również Wy – Wasze hasła, które mogliście proponować w wiosennym konkursie, trafiły na koszulki, spodnie, bluzy i akcesoria.  Właśnie odliczamy godziny, które dzielą nas od pojawienia się kolekcji w naszej ofercie. Zanim to nastąpi, zobaczcie kulisy niezwykłej sesji zdjęciowej.

Zdjęcia wizerunkowe, które promują limitowaną kolekcję Manifest Your Style, są autorstwa Karola Grygoruka – miłośnika fotografii analogowej z agencji Shotme. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które maksymalnie utożsamiają się z kolekcją. W sesji wzięli udział: Adam Kaszewski, Paweł Lewandowski, Aleksandra Korytowska, Yaritza Reyes oraz Karolina Niczyporuk. Zdjęcia wykonano w starej fabryce cygar w Krakowie.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Answear x Oskar Podolski „Manifest Your Style”>>>

ANSWEAR x Oskar Podolski „Manifest your style” – wyniki konkursu >>>

Manifest Your Style – zobacz kulisy wyjątkowego spotu >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear