Przeczytasz w 3 min 11 wrz 2018

Czekając na kolekcję – kulisy sesji promującej Manifest Your Style

tekst: Justyna M.
limitowana kolekcja manifest your style
Przeczytasz w 3 min

Limitowana kolekcja Answear x Oskar Podolski już za moment trafi do sprzedaży! Zobacz kulisy sesji zdjęciowej kolekcji Manifest Your Style!

Już za kilkanaście godzin do sprzedaży na answear.com trafi kolekcja, na którą czekaliście długie miesiące. Manifest Your Style to owoc niezwykłej współpracy Answear i świetnego typografa Oskara Podolskiego, ale nie tylko… Do jej powstania przyczyniliście się również Wy – Wasze hasła, które mogliście proponować w wiosennym konkursie, trafiły na koszulki, spodnie, bluzy i akcesoria.  Właśnie odliczamy godziny, które dzielą nas od pojawienia się kolekcji w naszej ofercie. Zanim to nastąpi, zobaczcie kulisy niezwykłej sesji zdjęciowej.

Zdjęcia wizerunkowe, które promują limitowaną kolekcję Manifest Your Style, są autorstwa Karola Grygoruka – miłośnika fotografii analogowej z agencji Shotme. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które maksymalnie utożsamiają się z kolekcją. W sesji wzięli udział: Adam Kaszewski, Paweł Lewandowski, Aleksandra Korytowska, Yaritza Reyes oraz Karolina Niczyporuk. Zdjęcia wykonano w starej fabryce cygar w Krakowie.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Answear x Oskar Podolski „Manifest Your Style”>>>

ANSWEAR x Oskar Podolski „Manifest your style” – wyniki konkursu >>>

Manifest Your Style – zobacz kulisy wyjątkowego spotu >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Przeczytaj inne artykuły