manifest your style

Manifest Your Style – limitowana kolekcja ANSWEAR x O.ESU™1

Justyna M.
|
17 września 2018
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Chcesz wyrazić swój styl i nosić coś niepowtarzalnego? Zobacz limitowaną kolekcję Answear x Oskar Podolski – Manifest Your Style!

Po wielu miesiącach oczekiwań wreszcie możemy zaprezentować Ci limitowaną kolekcję ANSWEAR powstałą we współpracy z artystą totalnym, typografem i grafikiem – Oskarem Podolskim, który litery kocha z całego serca. To właśnie on odpowiada za graficzne opracowanie haseł społeczności ANSWEAR. Przypomnijmy: wiosną tego roku zorganizowaliśmy konkurs, w którym wyłoniliśmy najlepsze hasła odzwierciedlające poglądy, styl życia czy uczucia. To właśnie one trafiły na limitowaną kolekcję ubrań i dodatków ANSWEAR x O.ESU™1Manifest Your Style.

Zobacz spot promujący kolekcję:

Czym jest Manifest Your Style?

„Projekt Manifest Your Style jest konsekwencją strategii marki i kolejną odsłoną nowego hasła marki #WeAreTheAnswear. – mówi Agnieszka Wojnicka, Specjalista ds. Marketingu ANSWEAR.com – „W tej kampanii chcieliśmy zaangażować naszą społeczność do wyrażania siebie i jednocześnie dowiedzieć się, co jest dla nich ważne i czym kierują się w swoim życiu. Oprócz manifestu modowego stylu, dla nas istotny stał się manifest stylu życia. Dla podkreślenia tej idei zaprosiliśmy do współpracy Oskara Podolskiego. Wiedzieliśmy, że to będzie strzał w dziesiątkę, gdyż jego projekty i sposób artystycznego wyrazu gwarantowały nam najlepszą jakość i zrozumienie przesłania projektu”.

Manifest Your Style – odkryj całą kolekcję

Limitowana kolekcja ANSWEAR x O.ESU™1 skierowana jest do osób pewnych swojego stylu, które cenią sobie awangardowe rozwiązania i indywidualne podejście do mody. Zarówno damska, jak i męska odsłona Manifest Your Style to przede wszystkim T-shirty, joggery, bluzy, skarpetki, nerki i czapki typu docker. Całość utrzymana jest w chłodnym i surowym klimacie. Nie brakuje tu intensywnej czerni i bieli, mocnych kontrastów, fasonów oversize i nieszablonowych, mocnych haseł.

Kup ubrania i akcesoria z limitowanej kolekcji >>>

W sesji zdjęciowej promującej Manifest Your Style wzięli udział obiecujący modele i modelki, którzy utożsamiają się z kolekcją: Adam Kaszewski, Paweł Lewandowski, Aleksandra Korytowska, Yaritza Reyes oraz Karolina Niczyporuk. Zdjęcia wykonał miłośnik fotografii analogowej – Karol Grygoruk z agencji Shootme. Spot na potrzeby akcji wyreżyserował Piotr Sawicki, produkcją zajęło się BDVStudio, a autorem zdjęć jest Yori Fabian Production House.

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Czekając na kolekcję – kulisy sesji promującej Manifest Your Style >>>

ANSWEAR x Oskar Podolski „Manifest your style” – wyniki konkursu >>>

Manifest Your Style – zobacz kulisy wyjątkowego spotu >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.