Przeczytasz w 2 min 19 gru 2017

Ekskluzywny Menel w wydaniu muzycznym!

tekst: Anna Szwec
Przeczytasz w 2 min

Wiedzieliście, że Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski, oprócz mody, świetnie sprawdza się również na innym polu – tworząc muzykę? Koniecznie przeczytajcie o jego nowej płycie “Granice”! 

O muzycznych zamiłowaniach Kamila mogliśmy często czytać na blogu – jego rekomendacje płyt często dostarczały nam nowych, muzycznych inspiracji i wzbogacały naszą playlistę o świetne płyty czy utwory. Tym razem, Kamil stanął po drugiej stronie mikrofonu i postanowił spełnić swoje największe marzenie – wydać płytę.

Jak przeczytać możemy w jednej z recenzji: “To album, który pokazuje, że warto podążać za swoimi marzeniami, a trud włożony w ich realizację opłaca się!”

Praca nad albumem zajęła prawie dwa lata, a Kamil jest autorem i współkompozytorem większości utworów na płycie. Za produkcję odpowiada Paweł Bzim Zarecki, który współpracował z takimi artystami, jak Anna Maria Jopek czy Natalia Niemen.

Pawelski nie chce klasyfikować gatunkowo stylu, w jakim zachowany jest album i zaznacza, że kluczowymi elementami są organiczne brzmienia z domieszką elektroniki.

 

Sweter Jack&Jones, Buty Domeno, Jeansy Brave Soul 

Singlem promującym album jest “Waiting Room”, a do sieci wszedł właśnie teledysk do drugiego utworu promującego płytę – “Plastikowy spokój”, który zajął II miejsce w Plebiscycie Najbardziej Chilloutowego utworu roku 2017 Radia ChilliZet! Sam klip natomiast nominownay był za reżyserię na Festiwalu Yach.

Sprawdźcie sami, czy muzyczna twórczość Kamila przypadnie Wam do gustu tak samo jak jego stylizacje!

Płytę można zamówić TUTAJ >> 

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Dołącz do programu ambasadorów Answear! >>

#WeAreTheAnswear – konkurs trwa! >>

Nowa kolekcja marki Answear >>

 

Przeczytaj inne artykuły