MIKROWYPRAWY – ODKRYWAJ SWOJE MIASTO i wygraj hulajnogę

Justyna M.
|
01 lipca 2022
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Odkrywcy miast! Lokalni Globtroterzy! Estetyczni Nomadzi! Tak – to właśnie do Was adresujemy nasz wakacyjny, artystyczny konkurs. Gotowi na MIKROWYPRAWY?

Wakacje za pasem! Więcej wolnego czasu i doskonała pogoda sprzyjają wyprawom: tym bliższym, jak i całkiem dalekim. Na początku skupmy się jednak na Twoi najbliższym otoczeniu – nie musisz przecież jechać na koniec świata, być może tuż za rogiem czai się coś interesującego? Chcemy zachwycić się nieoczywistymi miejscami lub elementami przestrzeni w Twojej okolicy. Szukamy tych insiderskich, fotogenicznych, lokalnych celów mikrowypraw, które ujmują atmosferą, jakimś szczegółem, być może kolorami… Miejsc trochę ukrytych i proszących się o odkrycie podczas miejskich MIKROWYPRAW.

Znasz takie miejsca? Jest w nich coś co Cię przyciąga? Pokaż nam je, a może to właśnie na podstawie Twojego zdjęcia artyści spersonalizują hulajnogę, która będzie JEDYNĄ NA ŚWIECIE, WYJĄTKOWĄ, TWOJĄ HULAJNOGĄ
na której nie tylko odwiedzisz to miejsce, ale zaczniesz odkrywać kolejne! Wraz z Motus zapraszamy Cię do artystycznego konkursu, pełnego wrażeń, kilometrów eksploracji i setek lifespirujacych zdjęć.Jak dołączyć do konkursu?

Chcesz wziąć z nami udział w tej wspaniałej wyprawie? Nic bardziej prostszego! Na początku odnajdź i zainspiruj się ciekawym miejscem w Twojej okolicy. Szukaj nietypowych kadrów, miejsc z “duszą”, perełek architektury, zapierających dech w piersiach widoków… Krótko mówiąc, wszystkiego, co wzbudzi Twój zachwyt. Koniecznie zrób zdjęcie (a nawet kilka), które umieścisz na swoim Instagramie. Nie zapomnij o hasztagu  #mikrowyprawy_pl i oznaczeniu @answear

Gotowe! Na Twoje fotografie czekamy do 28 sierpnia 2022 r.

Mikrowyprawy – duże nagrody

Nie istnieje konkurs bez dobrych nagród. A te, jak mikrowyprawy – są wyjątkowe. 4 najciekawsze prace nagrodzimy niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju, limitowaną i personalizowaną hulajnogą Motus Scooty 10 Plus 2022. Na zwycięzców czekają również pakiety wyprawowe, które umilą Ci niejedną przejażdkę. Przygotowaliśmy również nagrody dodatkowe: 10 kart podarunkowych o wartości 200 zł na zakupy w Answear.com.

Wielka sztuka na Twojej hulajnodze

Dlaczego nagroda główna będzie tak wyjątkowa? Na każdej hulajnodze znajdą się grafiki przygotowane na podstawie zwycięskich zdjęć. Design hulajnóg stworzą utalentowani, młodzi artyści, którzy poddadzą zwycięskie zdjęcia własnej interpretacji – Magdalena Marchocka i Karol Męczarski.

Magdalena jest graficzką, ale przede wszystkim ilustratorką, która rysuje, odkąd tylko pamięta. W jej pracach odnajdziemy energię, moc koloru i pozytywny humor. Artystka przypomina nimi o drobnych przyjemnościach codziennego życia, o wszystkim co w nim miłe, wartościowe, ładne i zabawne. Z kolei Karol – streetartowiec, jest twórcą marki THE+UNA, reprezentującej minimalizm i oszczędną formę wyrazu. W swoich projektach Karol nawiązuje do miejskiej tkanki, która pod pozorną szarością skrywa koloryt miejsc, ludzi i atmosfery tych przestrzeni.