Przeczytasz w 3 min 06 maj 2024

Ubierz życie w to, co cenne z Answear.com

tekst: Sara
Przeczytasz w 3 min

Rzeczy towarzyszą nam w ważnych momentach. Są zapisem naszych uczuć i wspomnień. Mogą nas ośmielać, by sięgać po nieznane. Pozwolić zaistnieć w czyjejś świadomości albo być odpowiedzią na codzienne wyzwania. Ostatecznie schodzą na dalszy plan, bo najcenniejsze pozostanie to, co dzięki nim zyskaliśmy. W nowej kampanii na sezon wiosna-lato 2024 ubieramy życie w to, co cenne.

Ruszamy z nową kampanią wizerunkową, którą zapraszamy was do refleksji nad życiem i ważnymi w nim chwilami. Przekonujemy: „Ubierz życie w to, co cenne”, ponieważ wierzymy, że przedmioty mogą wzbogacać naszą codzienność. Niektóre z nich znaczą dla nas więcej, dlatego, że są piękne i jakościowe. Z innymi wiążemy niezwykłe przeżycia i wspomnienia, które chcemy zachować w pamięci na dłużej.

Obejrzyj wideo reklamujące kampanię „Ubierz życie w to, co cenne”:

Rzeczy stanowią scenografię dla wyjątkowych momentów. Mogą dodawać nam odwagi, pozwalać nam odnaleźć się w konkretnej sytuacji, pomagać nam ją okiełznać, będąc dla nas kamuflażem lub ornamentem.

– Moda jest formą zewnętrznego manifestu, który odzwierciedla nasze wartości, humor, dystans do siebie lub jego brak. Składa się na to, kim jesteśmy, lub jak siebie kreujemy. Robimy to, ubierając marynarkę, T-shirt, sukienkę, trampki czy kolczyki. Te „rzeczy” nabierają wtedy drugiego, nawet cenniejszego znaczenia. Bo wartość mają dla nas nie buty, ale to, że przebiegliśmy w nim maraton, a niebieska sukienka może być wspomnieniem najpiękniejszego zachodu słońca nad Barceloną – mówi Marta Sawicka, dyrektorka marketingu wizerunkowego Answear.com.

– W naszej kampanii traktujemy produkty wyjątkowo, premium, dokładnie tak, jak na to zasługują. I właśnie o takim pozycjonowaniu naszej oferty chcemy opowiedzieć naszym klientom – dodaje Marta Sawicka.

Stella Consonni reżyserką kampanii Answear.com

„Ubierz życie w to, co cenne” to nie tylko hasło, to idea, która będzie towarzyszyła długofalowej komunikacji Answear.com. Za strategię i koncept odpowiedzialna jest agencja Saatchi&Saatchi. Inspirujący materiał wideo i foto realizowany był w urokliwej Lizbonie. Za jego reżyserię odpowiada Stella Consonni, uznana reżyserka i fotografka, która ma na swoim koncie kampanie dla takich marek jak Gucci, Burberry, czy Vogue.

– Stella doskonale uchwyciła sedno tego, co chcemy przekazać w nowej komunikacji wizerunkowej Answear.com, czyli balans pomiędzy modą, codziennością, a prawdziwymi wartościami. W jej pracy widać dużo serca i dbałości o detal. To owocuje potem niezwykłymi, zapamiętywanymi kreacjami – wskazuje Marta Sawicka.

Zajrzyj za kulisy produkcji wideo:

Twarzą kampanii „Ubierz życie w to, co cenne” została brazylijska aktorka i modelka, Fatima Brunengo. Stylizacje, w których pojawia się na ekranie, są emanacją jakościowego i wyrazistego stylu Answear.com. Każdy z kadrów jest mikropowieścią, składającą się na poetycką historię, łączącą modę i lifestyle.

Premium fashion brands

Nowa kampania wizerunkowa, zbudowana wokół idei „Ubierz życie w to, co cenne”, to część komunikacji, która pozycjonuje Answear.com w segmencie mody premium. W naszej ofercie znajdziecie starannie wyselekcjonowane produkty od ponad 500 ekskluzywnych światowych marek, takich jak: Boss, Polo Ralph Lauren, Calvin Klein, Liu jo, Pinko, Michael Kors, Torry Burch, Swarovski, Diesel, Moschino Jeans, Victoria Beckham, czy Furla. Nasza kampania obecna będzie jednocześnie na wszystkich 12 rynkach, na których działa Answear.

Wraz z nową platformą komunikacyjną otwieramy przed wami inspirujący świat oryginalnych modowych stylizacji oraz designerskich kolekcji. Pokazujemy, że styl jest esencją wyborów i przeżyć, ale też ludzi oraz miejsc, z którymi jesteśmy związani, i które pozostają dla nas cennymi wspomnieniami. Moda staje się w tym wszystkim wyrazem wartości, a zakupy wyjątkowym doświadczeniem, przynoszącym nam całą jakościową gamę odczuć.

Przeczytaj inne artykuły