Przeczytasz w 3 min 14 sty 2022

Winter wonderland! Spędź aktywnie zimę wspólnie z Adidas!

tekst: Justyna M.
sportowa zima
Przeczytasz w 3 min

Zima nie jest taka zła! Niech niskie temperatury nie przeszkodzą Ci w zachwytach nad ośnieżonymi widokami i czerpaniu przyjemności z każdej atrakcji, jakie oferuje Ci ta pora roku. Co robić zimą? Zerknij na inspiracje prosto od marki Adidas! 

Wbrew pozorom zima oferuje Ci coś więcej, niż tylko jazdę na nartach, snowboardzie lub sankach… Dni są krótkie, więc wykorzystaj je na maxa, w swoich aktywnościach powracając do czasów dzieciństwa. Długie spacery ze śniegiem skrzypiącym pod stopami, lepienie bałwana, obrzucanie się śnieżkami ze znajomymi, wyścigi w zdobyciu zaśnieżonej górki – każdy pretekst do aktywności na świeżym powietrzu jest dobry. Niech mroźne powietrze zarumieni Twoje policzki, a gorąca herbata wypita po powrocie do domu sprawi, że zakrzykniesz “to był naprawdę udany dzień!”.

Zimowe wyzwania z Adidas

Jak aktywnie spędzić zimę? Adidas inspiruje i udowadnia, że nawet zwykłe wyjście na zawnątrz może być inspirujące i pełne wrażeń. Jeśli w zimowych miesiącach planujesz urlop i wyjazd w góry, pamiętaj, że niekoniecznie cały ten czas możesz spędzić na stoku. Szybki marsz, bieg po ośnieżonych traktach, joga w sali z widokiem na górskie krajobrazy mogą być naprawdę miłym przeżyciem! Wykorzystaj ten czas na poszukiwanie nowych aktywności i odkrycie zupełnie inne, nieznanej zimowej perspektywy. Zabierz ze sobą swoje ulubione sportowe legginsy, sneakersy ze stabilną, antypoślizgową podeszwą oraz ciepłą kurtkę niekrępującą ruchów. Chwila relaksu w zimowej krainie

Ruch to zdrowie, to endorfiny, to radość! Po aktywnym dniu należy Ci się chwila relaksu. Otul sie miękkimi dresowymi ubraniami, narzuć puchową kurtkę, wskocz w śniegowce i celebruj ten piękny czas, spędzając go tak, jak lubisz – bez presji, bez wymagań, rozkoszując się drobnymi przyjemnościami. 

Przeczytaj inne artykuły