Przeczytasz w 4 min 24 maj 2024

Święto mody i designu w Answear Concept Store

tekst: Sara
Przeczytasz w 4 min

Answear Concept Store to wyjątkowe doświadczenie zakupowe i inspirująca przestrzeń łącząca modę i lifestyle. Przekonali się o tym goście preopeningowego eventu, z którymi wspólnie celebrowaliśmy otwarcie naszego pierwszego, stacjonarnego concept store. To niezwykłe wydarzenie na długo zostanie nam w pamięci.

22 maja, w środowy wieczór, miłośnicy mody zebrali się w Fabryce Noblina, aby świętować otwarcie Answear Concept Store. W spektakularnym wnętrzu sklepu nawiązującym aranżacją do nowej kampanii wizerunkowej „Ubierz życie w to, co cenne” rozbrzmiała muzyka na żywo, a rozmowy o modzie, designie i kulturze zajmowały gości wydarzenia na długie godziny. Wśród obecnych na evencie osób nie zabrakło ludzi ze świata mody, biznesu, i kultury oraz gwiazd, w tym Katarzyny Grochowskiej, Ady Fijał, Katarzyny Warnke oraz Michała Piróga.

Wydarzenie poprowadził Oliwier Janiak, znany z doskonałego modowego stylu dziennikarz, prezenter telewizyjny i konferansjer. Natomiast o idei stojącej za otwarciem concept store opowiedział ze sceny Krzysztof Bajołek, CEO Answear.com.

– Zgodnie z naszą filozofią klientocentryzmu, w nowej przestrzeni zamierzamy zadbać o klientów w odpowiedni sposób. Będziemy oferować nie tylko wyselekcjonowane kolekcje od światowych marek modowych, ale także wyjątkową atmosferę, najwyższy poziom komfortu podczas zakupów oraz okazję do relaksu, rozrywki i inspiracji – mówił.

Wieczór pełen atrakcji

Event preopeningowy Answear Concept Store uświetnił energetyzujący występ niespodzianka Moniki Brodki, która w swoim stylu, rozgrzała publiczność zebraną pod sceną. O oprawę muzyczną zadbał także zwycięzca programu „Top Model” – Radek Pestka.

Tego wieczoru atrakcji było jednak znacznie więcej. Goście wydarzenia spędzili inspirujący czas na rozmowach przy wyśmienitych koktajlach przygotowanych przez ekipę Donkey Shoe oraz otrzymali w prezencie torby, które mogli spersonalizować na miejscu w punkcie Answear Krawiec, który będzie pełnił funkcję miejsca w którym klienci mogą dostosować zakupione w concept storze rzeczy do swoich potrzeb, korzystając z przeróbek krawieckich i customizacji różnymi technikami: haftem, farbami lub markerami.

Event był także szansą na przyjrzenie się z bliska wyjątkowym produktom marek premium, które do tej pory dostępne były w sprzedaży online na stronie Answear.com. – Bardzo podoba mi się cały Answear Concept Store już na żywo, ale chyba największą uwagę przykuła oferta home & lifestyle. Przepiękne rzeczy. Dobrze, że w końcu można je z bliska zobaczyć. I myślę, że ta sekcja będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem klientów – mówiła podczas gali otwarcia Wioleta Woroniecka, PR & marketing manager Vogue Polska.

Uwagę zebranych zwróciła strefa Answear x Coffeedesk, czyli autorski projekt kawiarni, otoczonej roślinną oranżerią, w której można delektować się doskonałą kawą speciality i nie tylko. – Zakupy z możliwością wypicia świetnej kawy na miejscu i odpoczynku w tak przygotowanej przestrzeni, to coś bardzo unikalnego w Polsce – dodała Wioleta Woroniecka.

Answear Concept Store: Wyjątkowe doświadczenia zakupowe

Answear Concept Store to unikalna na skalę regionu przestrzeń, w której moda łączy się z kreatywnością, a zakupy stają się niezapomnianym doświadczeniem. Na 2000 mkw sklepu, zlokalizowanego w prestiżowej, warszawskiej Fabryce Norblina, znajdziesz wszechstronną i zróżnicowaną ofertę najlepszych światowych marek takich jak Victoria Beckham, Tory Burch, Rotate, Custommade, Elisabetta Franchi, Liu Jo, Pinko, MICHAEL Michael  Kors, Iro, Diesel, czy Furla.

Komfortowe zakupy ułatwia inteligentna technologia, w tym przymierzalnie z ekranami dotykowymi, umożliwiające szybki wybór rozmiaru czy koloru odzieży bez wychodzenia oraz Pickup Point, czyli stanowisko do odbierania zamówień online z opcją przymierzenia i wyprasowania ubrań na miejscu.

Answear Concept Store to także miejsce spotkań i inspiracji. Organizowane w nim eventy we współpracy z markami, będą okazją do jeszcze lepszego poznania oferty produktowej oraz idei stojącej za rozwojem ulubionych brandów klientów Answear.com. A to tylko niektóre z planowanych aktywności, które będą miały miejsce w przestrzeni concept store na 2. piętrze w budynku Plater Fabryki Norblina.

Przeczytaj inne artykuły