Encyklopedia marek: Mayoral

Anna Szwec - 06/03/18

Przeczytaj o dziecięcej marce, która charakteryzuje się wyjątkową popularnością i wyrazistą kolorystyką!

Mayoral to europejski lider w branży mody dziecięcej – ubranka marki można znaleźć w ponad 75 krajach! Cieszą się wyjątkową popularnością dzięki wyjątkowemu wzornictwu, wyrazistej kolorystyce, własnemu stylowi i wysokiej jakości wykonania.

Firma ma długą, rodzinną historię. Prawie sto lat temu dziadek z pokolenia Domínguez zaczął produkować w Maladze pończochy i skarpetki. Na przestrzeni lat z pomocą synów coraz bardziej rozwijał swoją działalność, aż stworzył liczącą się firmę. W latach sześćdziesiątych, z trzecim pokoleniem u sterów, rozpoczął produkcję ubranek dziecięcych, co kontynuowane pod kierownictwem czwartego pokolenia rodziny Domínguez.

Brand od początku jest własnością rodziny, co znacząco wpływa na zasady, według których prowadzona jest spółka. Slogan „making friends” był i jest podstawą filozofii firmy – wyznacznikiem drogi, która opiera swój sukces na jakości, modzie i odpowiedzialności społecznej w najlepszym wydaniu.

 

Wyjątkowe wzornictwo, najlepsza jakość, marka z osobowością, stylem i rodzinnymi wartościami – tak podsumować można Mayoral.

 

Sprawdźcie ofertę Mayoral w answear.com:

  

1.T-shirt, Mayoral 2. T-shirt, Mayoral 3. Kąpielówki, Mayoral

  

1.Polo, Mayoral 2. T-shirt, Mayoral 3. Szorty, Mayoral

  

1.Kurtka, Mayoral 2. Top, Mayoral 3. Szorty, Mayoral

Zobacz całą ofertę produktów Myoral >>

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Encyklopedia marek: Happy Socks>>

8 zasad stylowej paryżanki>>

Get the look: Gigi Hadid>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear