przeprowadzka magazynu answear

Przeprowadzka magazynu, czyli największa operacja logistyczna w historii ANSWEAR.com

Justyna M. - 13/08/19

Jedna noc, 2 miliony produktów, 50 tirów i 285 osób. W tych kilku liczbach zawiera się przeprowadzka magazynu sklepu ANSWEAR.com do nowej lokalizacji. Sprawdź, jak tego dokonaliśmy!

W jedną noc, z 19 na 20 lipca 2019 r. odbyła się jedna z prawdopodobnie największych akcji logistycznych w Polsce – przeprowadzka naszego magazynu  z dotychczasowej lokalizacji w Skawinie do nowego centrum magazynowego mieszczącego się w Kokotowie. Podczas jednej nocy 50 tirów wykonało 150 kursów pomiędzy obydwoma magazynami, aby sprawnie przewieźć 4500 palet z ponad 2 milionami produktów. Tak skomplikowany proces logistyczny poprzedzony był wielomiesięcznymi przygotowaniami, a w kulminacyjnym momencie przeprowadzki pracowników magazynu ANSWEAR.com wsparły dodatkowe siły z biura sklepu. Nowa przestrzeń magazynowa pozwoli na przyjęcie zwiększonych dostaw obsługujących nowe rynki, które już wkrótce planujemy otworzyć.

Zobacz relację z przeprowadzki magazynu ANSWEAR.com:

Nowy magazyn zlokalizowany w podkrakowskim Kokotowie o powierzchni 40 000 m2 pozwoli na sprawną obsługę wszystkich rynków, w tym zagranicznych. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i wprowadzenie zaawansowanej automatyki magazynowej zwiększą wydajność i szybkość pakowania zamówień. Dzięki temu wszystkie produkty będą mogły dotrzeć do Was jeszcze szybciej!

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Desert Storm – nowa kapsułowa kolekcja marki ANSWEAR >>>

PUMA Space Explore Pack – kolekcja, która wystrzeli Cię w kosmo>>>

Jak się ubrać do pracy latem? 3 sposoby na upały >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear