Zobaczcie nową siedzibę ANSWEAR.com!

Izabela C.
|
06 września 2016
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

answear.com

Chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w ANSWEAR.com? Zapraszamy na wycieczkę po naszej nowej siedzibie!


ANSWEAR.com to nie tylko sklep internetowy – to też ludzie tworzący markę i miejsce, w którym nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dla naszych Klientów. To miejsce, czyli nowa siedziba ANSWEAR.com, znajduje się w Krakowie, na styku 3 najmodniejszych dzielnic miasta – Kazimierza, Zabłocia i Podgórza. Nowoczesnego biurowca nie da się nie zauważyć – w końcu zdobi go logo Answear!

Na 5 zajmowanych przez nas kondygnacjach toczy się całe życie marki, na przykład w studiu fotograficznym powstają zdjęcia i filmy przedstawiające asortyment sklepu, a w pracowni marki własnej – od podstaw nowe kolekcje. Tuż obok biura znajduje się Punkt Odbioru Osobistego połączony z showroomem, w którym można nie tylko obejrzeć produkty ze sklepu internetowego, lecz także odebrać, przymierzyć lub zwrócić zakupiony towar.

Przestrzeń biurowa została zaprojektowana tak, by stanowić przyjazne i komfortowe miejsce pracy dla całego zespołu. Przestronne kuchnie, wygodne sale konferencyjne i stylowe pokoje sprzyjają kreatywności i produktywności pracowników. Nowoczesny wystrój biura uzupełniają naklejki i motywacyjne sentencje na ścianach. Obejrzyj film i zdjęcia i zobacz, jak pracuje się w ANSWEAR.com!

budynek answear.com

sala

przestrzeń biurowa

sala konferencyjna

przestrzeń wspólna

 answear.com

przestrzeń biurowa

kuchnia

sala

Dowiedz się więcej o ANSWEAR.com:

Dostawa tego samego dnia w ANSWEAR.com>>

Kolekcja Flow od ANSWEAR.com>>

Zaufało nam już pół miliona Klientów>>