Encyklopedia marek: Versace Jeans

Izabela C. - 09/08/16

versace jeans

Versace Jeans to moda najwyższej jakości. Buty marki goszczą w portfolio ANSWEAR.com i zachwycają nowatorskim wzornictwem i precyzją wykonania. Dowiedzcie się o niej więcej!

[one-half-first]Historia marki

Marka Versace powstała w 1978 roku i została założona przez Gianniego Versace. Pierwszy butik marki został otwarty w tym samym roku. W tamtym czasie Versace był jednym z niewielu projektantów, którzy pozostawali niezależni w swoim procesie twórczym – decydował o wszystkim, co dotyczyło marki – od projektu po sprzedaż. Po tym, jak w 1997 roku Gianni został zamordowany, dyrektorem kreatywnym Versace została jego siostra, Donatella, która do dziś zarządza marką. Obecnie Versace to jeden z największych domów mody i symbol włoskiego luksusu. Linia Versace Jeans to bardziej casualowe fasony, nieformalne modele i jeans wysokiej jakości.[/one-half-first][one-half]

Luksus i styl casual w jednym

Esencja Versace, czyli luksus objawiający się w najwyższej jakości materiałach i projektach, przebija się w linii Versace Jeans. Jest energetyczna, pełna młodzieńczego wigoru i przeznaczona dla tych, którzy są pewni siebie, a w modzie liczy się dla nich dobry design i precyzja wykonania. Sneakersy od Versace Jeans przyciągają uwagę i sprawiają, że kobieta, która je nosi czuje się naprawdę wyjątkowo![/one-half]

versace

versace

Zobacz propozycje Versace Jeans w ANSWEAR.com>>

buty

Poznaj więcej marek w ANSWEAR.com:

Fossil>>

Gino Rossi>>

Missguided>>

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear