Wear&Share! Daj ubraniom nowe życie

Przeczytasz w 3 min

Ogromna akcja Wear&Share nieprzerwanie trwa od września 2020 r. Zebraliśmy już kilkadziesiąt ton odzieży – regularnie prezentujemy jej wyniki akcji i zachęcamy Cię do udziału, a przede wszystkich do świadomych zakupów i odpowiedzialnych wyborów. Bo, każdy, nawet drobny nawyk dobry dla planety, ma ogromne znaczenie!

Czytaj dalej Wear&Share! Daj ubraniom nowe życie

Ladies First!

Przeczytasz w 3 min

Ladies First to nasz głos w sprawach ważnych dla kobiet. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet chcemy zwrócić uwagę na nierówności płacowe, z którymi muszą sobie radzić kobiety w całej Europie. Co to jest luka płacowa, skąd się wzięła i jak z nią walczyć?

Czytaj dalej Ladies First!

Zadbaj o to, co jest w środku – nie tylko w Światowy Dzień Walki z Depresją

Opublikowano Kategorie Etc.
Przeczytasz w 3 min

Co czwarta osoba w Polsce będzie zmagała się z jakąś formą zaburzeń psychicznych, do których zalicza się depresja – wynika z badań Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W obchodzony 23 lutego Światowy Dzień Walki z Depresją chcemy porozmawiać o tym, co czujemy w środku. Wraz z Fundacją Można Zwariować szczerze mówimy o zdrowiu psychicznym i podkreślamy: nie bój się zwrócić o pomoc, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz.  W tym celu inicjujemy akcję edukacyjną, „Zadbaj o to, co jest w środku”. 

Czytaj dalej Zadbaj o to, co jest w środku – nie tylko w Światowy Dzień Walki z Depresją

Wielki krok w dziejach streetwear premium! Answear.com, Sneakerstudio i PRM ruszają wspólnie w ekscytującą podróż

Opublikowano Kategorie Etc.
Przeczytasz w 2 min

Łączymy nasze moce, siły i wieloletnie doświadczenie z dwoma wyjątkowymi brandami! Częścią naszego lifespiracyjnego świata stanie się Sneakerstudio – jeden z liderów sprzedaży sneakers & streetwear w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wschodząca marka premium street fashion – PRM. 

Czytaj dalej Wielki krok w dziejach streetwear premium! Answear.com, Sneakerstudio i PRM ruszają wspólnie w ekscytującą podróż

Wesprzyj WOŚP i wylicytuj lifespiracyjną podróż marzeń

Opublikowano Kategorie Etc.
Przeczytasz w 2 min

Answear dołącza do jubileuszowego 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W poszukiwaniu zdrowego zachwytu naszym światem i w myśl hasła tegorocznej edycji  WOŚP „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, proponujemy Ci lifespiracyjną podróż i zachwyt nad zorzą polarną.

Czytaj dalej Wesprzyj WOŚP i wylicytuj lifespiracyjną podróż marzeń