Czy kobiety żyją na własnych zasadach?

Opublikowano Kategorie Etc.
Przeczytasz w 3 min

Chcemy być szczęśliwe, realizować się i spełniać marzenia – a przynajmniej tak zakładamy. Pragniemy niezależności i wolności, tego nieskrępowania w wyznaczaniu własnych reguł życiowej gry. Choć rzeczywistość może być zgoła odmienna, a nasze plany mogą się z nią brutalnie zderzyć. Jak zatem wygląda życie na własnych zasadach według Polek? 

Czytaj dalej Czy kobiety żyją na własnych zasadach?

MIKROWYPRAWY – ODKRYWAJ SWOJE MIASTO i poznaj laureatów konkursu

Przeczytasz w 3 min

Skończyły się wakacje, a wraz z nimi nasz konkurs MIKROWYPRAWY – ODKRYWAJ SWOJE MIASTO! Choć zamykamy ten rozdział, opowieść nadal trwa – przepełniona lifespiracyjnymi pocztówkami z miast małych i dużych stworzonych przez uczestników projektu. 

Czytaj dalej MIKROWYPRAWY – ODKRYWAJ SWOJE MIASTO i poznaj laureatów konkursu

2 dni pełne dobrej muzyki, odwagi i inspiracji – tak bawiliśmy się podczas “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”

Przeczytasz w 4 min

“Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com” już za nami! Bawiliśmy się tłumnie i hucznie, przy dźwiękach muzyki pełnej mocy i w towarzystwie inspirujących atrakcji. Radość, swobodna piknikowa atmosfera i niesamowita energia emanująca z każdego zakątka festiwalowej strefy – oto, co było grane! 

Czytaj dalej 2 dni pełne dobrej muzyki, odwagi i inspiracji – tak bawiliśmy się podczas “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”

Moda na BLIKA i wygodę – o trendach, które zmieniają zakupy online

Opublikowano Kategorie Etc.
Przeczytasz w 3 min

Lato to pora roku, która zazwyczaj budzi pozytywne skojarzenia. Nic w tym dziwnego. Jest ciepło i słonecznie, a w sklepach zaczynają się wyprzedaże. To dobra okazja do odświeżenia szafy – zwłaszcza, że rabaty potrafią być wtedy dość znaczące. Aby zakupy były udane, warto je robić w Internecie – klienci mają tu duży wybór sklepów i asortymentu oraz znajdują najlepsze produkty w dobrej cenie. To miejsce, gdzie także najchętniej sięgamy po BLIKA, czyli szybką, intuicyjną i przede wszystkim wygodną metodę płatności.

Czytaj dalej Moda na BLIKA i wygodę – o trendach, które zmieniają zakupy online

Answear inspiruje podczas Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Przeczytasz w 3 min

Topowe artystki, 2 dni wypełnione muzyką pełną mocy, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy o odwadze i byciu sobą– to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji “Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition inspired by Answear.com”, którego zostaliśmy głównym partnerem. Poczuj tą kobiecą energię i bądź tam z nami!

Czytaj dalej Answear inspiruje podczas Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Art Food Inspirations – rusza najbardziej smakowity konkurs fotograficzny!

Przeczytasz w 2 min

Zasiądź z nami do stołu – zapraszamy Twoją artystyczną duszę na wyjątkową ucztę, podczas której zaspokoisz swój estetyczny zmysł i smak. Tematem 3. już edycji naszego międzynarodowego konkursu jest bowiem jedzenie.

Czytaj dalej Art Food Inspirations – rusza najbardziej smakowity konkurs fotograficzny!

Wear&Share! Daj ubraniom nowe życie

Przeczytasz w 3 min

Ogromna akcja Wear&Share nieprzerwanie trwa od września 2020 r. Zebraliśmy już ponad 30 ton odzieży i posadziliśmy 1000 sadzonek – regularnie prezentujemy jej wyniki akcji i zachęcamy Cię do udziału, a przede wszystkich do świadomych zakupów i odpowiedzialnych wyborów. Bo, każdy, nawet drobny nawyk dobry dla planety, ma ogromne znaczenie!

Czytaj dalej Wear&Share! Daj ubraniom nowe życie