Zawartość koszyka (0)
Wysyłka:
0,00 zł
Razem:
0 zł
Wyślij listę życzeń Twoja lista (0)

Podaj adresy e-mail osób, do których chcesz przesłać swoją listę życzeń.

Jak działa schowek?
  • Maksymalna pojemność schowka to 100 produktów.
  • Dodanie produktu do schowka nie powoduje jego rezerwacji.
  • Zawartość schowka zapisywana jest automatycznie.
  • Produkty wyprzedane są oznaczane jako "niedostępne".
  • Dla niezalogowanych Klientów zawartość schowka przechowywana jest przez miesiąc.
  • Dla zalogowanych Klientów zawartość schowka przechowywana jest aż do jego ręcznego wyczyszczenia.
Drogi użytkowniku, korzystasz ze starej wersji przeglądarki co może powodować, iż niektóre funkcje sklepu mogą działać nieprawidłowo lub nie będą dla Ciebie dostępne. Zaktualizuj przeglądarkę, by móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności Answear.com
Zmień język

Nagrody i Certyfikaty

Swoje pierwsze wielkie wyróżnienie sklep internetowy ANSWEAR.com zdobył w zaledwie 6 miesięcy od premiery. Pierwszy salon stacjonarny poradził sobie jeszcze szybciej... I chociaż największym wyróżnieniem i powodem do dumy są dla nas sympatia i zaufanie Klientów, musimy przyznać, że są one również niewyczerpanym źródłem motywacji.

Mamy nadzieję, że nasze mikro "hall of fame" będzie się powiększać, bo jedną z rzeczy, które możemy Wam obiecać, jest to, że nigdy nie przestaniemy usprawniać, zmieniać, poprawiać i słuchać Waszych podpowiedzi!

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2020

w kategorii Best in CSR

ANSWEAR.com od lat stara się działać w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagroda została przyznana za zaangażowanie w m.in. pomoc dla szpitali w walce z pandemią (przekazanie maseczek ochronnych), wspieranie młodych talentów (kolejne edycje Bitwy Stylistów i Projektu Packshot), ekologię (akcja Wear & Share) oraz pomoc dla Domu Dziecka w Krasnym Polu.

Superbrands 2020

Godło Superbrands to symbol marek o najlepszej reputacji i największej wartości dla konsumentów. W wyniku największego w Polsce badania konsumenckiego przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia oraz głosowania Rady Marek złożonej z najwybitniejszych ekspertów z dziedziny marketingu, reklamy, PR, brandingu, marka ANSWEAR znalazła się wśród najsilniejszych marek na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Superbrands 2020.

E-commerce Polska Awards 2019

w kategorii Best in crossborder

ANSWEAR.COM działa już na 7 rynkach – stajemy się liderem nie tylko w sprzedaży, ale także w doskonałej logistyce. Naszym celem jest maksymalnie szybka dostawa do klienta. Każdy rynek jest dla nas ważny, dlatego wnikliwie go analizujemy, a swoją ofertę staramy się dopasować do lokalnych potrzeb. Nasze działania zostały dostrzeżone i docenione - w 2019 r. otrzymaliśmy nagrodę E-comerce Polska Awards w kategorii Best in crossborder.

E-commerce Innovation Award 2019

dla najlepszego sklepu online za transport/ handel zagraniczny

ANSWEAR.COM może poszczycić się mianem lidera w handlu i transporcie zagranicznym. Działamy na 7 rynkach, na których gwarantujemy najszybszą możliwą dostawę, a wszystkie produkty wysyłamy z nowoczesnego magazynu. Logistyka i transport to zdecydowanie nasze mocne strony, o czym świadczy nagroda E-commerce Innovation Award 2019.

PERFORMANCE MARKETING DIAMONDS 2019

Zwycięstwo w kategorii The most effective sales campaign

ANSWEAR.com został laureatem Performance Marketing Diamonds 2019 w kategorii The most effective sales campaign. ANSWEAR został nagrodzony za wybitne wyniki w realizowanej kampanii ANSWEAR x Glami Days CZ & SK.

e-Commerce Polska Awards 2018

w kategorii: Think Out of the Box

ANSWEAR.TV to pierwsza i jedyna w Polsce stacja tv z branży e-commerce/fashion. Bierzemy przykład z najlepszych i największych modowych gigantów, dlatego nie boimy się inwestować w video i ciągle się rozwijać. Nasze starania zostały zauważone: w 2018 zostaliśmy laureatem e-Commerce Polska Awards w kategorii Think Out of the Box.

e-Commerce Polska Awards 2018

w kategorii: Best campaign

ANSWEAR.com został laureatem e-Commerce Polska Awards 2018 w kategorii Best campaign. Jesienna kampania ANSWEAR „Moda testowana na ludziach” przyczyniła się nie tylko do powiększenia społeczności #WeAreTheAnswear. Udowodniła także, że z moda można eksperymentować w dowolny sposób.

DOBRA MARKA (2018) – Jakość, Zaufanie, Renoma

w kategorii: Internetowe sklepy odzieżowe.

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozpoznawalnym, innowacyjnym i rozwojowym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz dziewiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Sklep internetowy answear.com został w tych badaniach bardzo wysoko oceniony.

Młoda marka sukcesu 2017

wyróżnienie w konkursie Młoda Marka Sukcesu 2017

W ciągu ostatnich kilku lat ANSWEAR.com zbudował silną, szybko zdobywającą rynek i liczącą się w branży markę. Jego działania zostały zauważone – ANSWEAR.com zdobył wyróżnienie w konkursie Młoda Marka Sukcesu 2017.

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2017

Wyróżnienie w kategorii m-Commerce

ANSWEAR.com od początku istnienia śledzi potrzeby konsumentów i reaguje implementując nowe rozwiązania, dzięki którym zakupy stają się przyjemnością, dlatego naturalnym następstwem było wprowadzenie aplikacji mobilnej w 2017. Za ciągły rozwój zostaliśmy wyróżnieni w konkursie e-Commerce Polska Awards w kategorii m-Commerce.

E-COMMERCE INNOVATIONS AWARDS 2017

I miejsce w kategorii najlepszy sklep internetowy

ANSWEAR.com otrzymał nagrodę główną w konkursie E-commerce Innovations Awards 2017 za najlepszy sklep internetowy. ANSWEAR.com został wyróżniony przez tegoroczne jury za: design strony, layout, nawigację, marketing, promocje, obsługę klienta oraz innowacyjność.

EKOMERSY 2016

I MIEJSCE W KATEGORII EKSPANSJA ZAGRANICZNA

ANSWEAR.com zajął zaszczytne I miejsce w konkursie Ekomersy w kategorii Ekspansja zagraniczna. Rozwój marki ANSWEAR.com w Europie, wzrastająca ilość zamówień za granicą, ich szybka dostawa oraz wdrażane udogodnień dla zagranicznych klientów zostały docenione przez jury oraz internautów.

EKOMERSY 2016

I MIEJSCE W KATEGORII NAJLEPSZA STRATEGIA UTRZYMANIA KLIENTÓW

Starania ANSWEAR.com zostały docenione i tutaj również udało się zdobyć I miejsce w kategorii Najlepsza strategia utrzymania klientów. ANSWEAR.com wprowadził szereg udogodnień, aby usatysfakcjonować swoich klientów, m.in. dostawę tego samego dnia, nowoczesne sposoby prezentacji produktów, płatność odroczoną do 14 dni, sieć stacjonarnych punktów odbioru, program lojalnościowy ANSWEARclub, czy wysyłkę voucherów.

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2016

I miejsce w kategorii Pomysł promocyjny roku 2016

Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska zadecydowała, że najlepszym pomysłem promocyjnym roku 2016 był projekt Supermodel. To międzynarodowy konkurs dla młodych modeli, w pełni realizowany przez ANSWEAR.com. Okazał się wielkim sukcesem - prace nad kolejnymi edycjami trwają!

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2016

Wyróżnienie w kategorii Przełamanie nieufności

Po raz kolejny ANSWEAR.com otrzymał wyróżnienie w konkursie E-Commerce Polska Awards w kategorii Przełamanie nieufności. Stale wprowadzane udogodnienia takie, jak: szybka dostawa w 24 godziny, nowe sposoby prezentacji produktu, płatność po 14 dniach od momentu zakupów czy też Punkt Odbioru Osobistego w Krakowie, spotkały się z uznaniem nie tylko wśród klientów ANSWEAR.com, lecz także jury konkursu.

Wymarzona Firma 2016

III miejsce w rankingu najlepszego pracodawcy branży e-commerce

Ranking Wymarzona Firma ma na celu wskazanie, która firma jest uważana za najlepsze miejsce do pracy. Tworzą go osoby, które pracują w branży retail i e-commerce: sieciach handlowych, sklepach i platformach internetowych. ANSWEAR.com został wyróżniony przez nie jako jedno z najlepszych miejsc pracy w branży e-commerce.

DOBRA MARKA 2016 – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA

ANSWEAR.com wyróżniony po raz trzeci!

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy (dodatku do Rzeczpospolitej), już po raz siódmy przeprowadziły badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. ANSWEAR.com po raz trzeci z rzędu został uznany za lidera w swojej branży.

E-COMMERCE INNOVATIONS AWARDS 2016

II miejsce za najlepszy sklep internetowy w Polsce

Strona internetowa sklepu została wyróżniona przez tegoroczne jury za: intuicyjność obsługi/czytelność/dostępność, funkcjonalność, innowacyjność, atrakcyjność/estetykę, wartość merytoryczną oraz aktualność.

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2015

ANSWEAR.com najlepszym sklepem modowym według Money.pl!

ANSWEAR.com po raz kolejny został uznany przez portal Money.pl za najlepszy sklep w kategorii Moda. To już nasza czwarta nagroda w tym prestiżowym rankingu. Zwyciężaliśmy w 2012 i 2013 roku, w 2014 roku zdobyliśmy II miejsce, a w tym roku wracamy na szczyt! Cieszymy się, że bogaty wybór produktów, łatwość poruszania się po stronie w wersji standardowej i mobilnej, oferowane bonusy oraz jakość obsługi klienta w naszym sklepie po raz kolejny zostały docenione.

MŁODA MARKA SUKCESU

Wyróżnienie specjalne dla „Młodej marki sukcesu” od Rzeczpospolitej

ANSWEAR.com otrzymał wyróżnienie specjalne w konkursie „Młoda marka sukcesu” organizowanym przez Rzeczpospolitą. O wyborze zdecydowała w głosowaniu Rada Polskich Marek, która bierze pod uwagę m.in. innowacyjność, dynamikę rozwoju oraz efektywność. Oprócz wyróżnienia otrzymaliśmy kampanię reklamową o wartości 50 000 zł ufundowaną przez PKO BP.

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2015

Bitwa stylistów Pomysłem promocyjnym roku

Konkurs Bitwa Stylistów został uznany za najlepszy Pomysł Promocyjny Roku 2015 w konkursie E-Commerce Polska Awards organizowany przez E-Commerce Polska. Cieszymy się, że organizowany przez nas już od 3 lat projekt, mający na celu promocję młodych talentów i jednocześnie wzmacnianie świadomości naszych marek po raz kolejny spotyka się z uznaniem z uznaniem branży.

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2015

Wyróżnienie w kategorii Przełamanie nieufności

ANSWEAR.com otrzymał wyróżnienie w konkursie E-Commerce Polska Awards w kategorii Przełamanie nieufności. Cieszy nas to tym bardziej, że od początku naszej działalności dużą wagę przykładamy do tego, by zakupy w ANSWEAR były jak najwygodniejsze i najbezpieczniejsze. Stale wprowadzamy nowe opcje i udogodnienia mające przekonać osoby, które ciągle z rezerwą podchodzą do zakupów przez internet.

EKOMERSY 2015

II miejsce w kategorii Wdrożenie roku

14 października po raz czwarty zostały wręczone Ekomersy - wyróżnienia dla produktów, usług i osób, przyczyniających się do rozwoju polskiego rynku e-commerce. Nowa, odświeżona strona ANSWEAR.com (zapewniająca doskonałą czytelność na urządzeniach mobilnych) została doceniona przez jury oraz internautów, zdobywając II miejsce w kategorii Wdrożenie roku.

DOBRA MARKA 2015 – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA

ANSWEAR.com wyróżniony po raz drugi!

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy (dodatku do Rzeczpospolitej), już po raz szósty przeprowadziły badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. ANSWEAR.com po raz drugi z rzędu został uznany za lidera w swojej branży.

GWIAZDA JAKOŚCI OBSŁUGI 2015

ANSWEAR.com uhonorowany w VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi

Gwiazda Jakości Obsługi to wyróżnienie corocznie przyznawane firmom, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na 2015 rok. To wyjątkowa nagroda, przyznawana na podstawie głosów największej w Polsce społeczności konsumentów, korzystającej z portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej. Gwiazda jest rozpoznawana i ceniona przez 10 mln Polaków

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2014

ANSWEAR.com na 2. miejscu w kategorii Moda

Już po raz dziewiąty Money.pl ocenił ponad 100 największych i najpopularniejszych w Polsce sklepów internetowych. Każdy z nich dokładnie przebadano biorąc pod uwagę aż 45 kryteriów, które mają największe znaczenie dla kupujących. ANSWEAR.com po raz kolejny został doceniony przez klientów i specjalistów z branży, zdobywając 2. miejsce w kategorii Moda.

E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2014

Wyróżnienie w kategorii Pomysł Promocyjny Roku

ANSWEAR.com został wyróżniony przez jury E-Commerce Polska Awards kategorii Pomysł Promocyjny Roku. Naszą innowacyjność dostrzeżono w projekcie Bitwa Stylistów oraz w szeroko zakrojonej współpracy z Mają Sablewską, która zarówno dotyczyła poradnictwa dla naszych klientów, a także współpracy w formacie telewizyjnym „Sablewskiej sposób na modę”.

European E-Commerce Awards 2014

ANSWEAR.com nominowany w kategorii Entrepreneurial Award

ANSWEAR.com jako pierwsza polska firma w historii został nominowany do cenionej branżowej nagrody European E-Commerce Awards 2014 w kategorii Entrepreneurial Award. Nominacje przyznawane są firmom, które wyróżniają się innowacyjnym podejściem, stosowaniem przełomowych rozwiązań oraz wpływają na rozwój branży na rynku europejskim. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie!

Rzetelna Firma

ANSWEAR.com z Certyfikatem Rzetelności

ANSWEAR.com dołączył do programu Rzetelna Firma, promującego uczciwość płatniczą i etyczne postawy w polskim biznesie. Sklep uzyskał Certyfikat Rzetelności, który oznacza, że firma ma wyznaczone cele poza zyskiem, traktuje klientów z szacunkiem, dba o swoich pracowników, angażuje się społecznie oraz myśli o środowisku.

Znak Jakości Q Opineo.pl

100% klientów poleca ANSWEAR.com

Z przyjemnością informujemy, że największa niezależna platforma gromadząca opinie o sklepach, produktach i usługach przyznała ANSWEAR.com Certyfikat Jakości Q. Cieszymy się, że wysoka jakość naszych usług jest doceniana przez naszych klientów. Poleca nas aż 100% użytkowników!

Dobra Marka 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma

Wyróżnienie w kategorii Internetowe sklepy odzieżowe

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy już po raz piąty przeprowadziły badania mające na celu wyłonienie najlepszych firm i marek na polskim rynku. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. W gronie najlepszych polskich marek nie mogło zabraknąć oczywiście ANSWEAR.com, który zdobył wyróżnienie w kategorii Internetowe sklepy odzieżowe.

WEBSTAR FESTIVAL 2013

Webstar Creative w kategorii Film/video 2013 dla ANSWEAR.com

15 stycznia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI poznaliśmy laureatów IX edycji Webstarfestival – najstarszego wśród polskich konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej i internetowej. Z ogromną przyjemnością (i nieskrywaną dumą) informujemy, że najnowsza reklama telewizyjna ANSWEAR.com zdobyła nagrodę Webstar Creative w kategorii Film/video.

MOBILE TRENDS AWARDS 2013

Strona mobilna ANSWEAR.com nominowana w kategorii M-commerce

Strona moblina ANSWEAR.com, którą uruchomiliśmy w grudniu 2013, zaliczyła prawdziwe wejście smoka. Zaledwie po tygodniu od startu została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii M-commerce. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i obiecujemy, że w przyszłym roku na pewno zawalczymy o wygraną.

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2013

ANSWEAR.com ponownie najlepszym sklepem internetowym w kategorii moda wg Money.pl

Money.pl po raz ósmy wziął pod lupę ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych. Zbadano każdy z nich pod kątem 60 kryteriów, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów i na tej podstawie wybrano te najlepsze - najlepiej zorganizowane, dysponujące najciekawszą ofertą i najbardziej dbające o kupujących.

ANSWEAR.com po raz drugi z rzędu zajął pierwsze miejsce w kategorii Moda!

E-Commerce Polska Awards 2013

ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Strona Roku

14 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą e-Commerce Polska: E-Commerce Polska Awards 2013. ANSWEAR.com zdominował galę, zdobywając nagrody aż w 3 kategoriach, m.in. dla Strony Roku.

E-Commerce Polska Awards 2013

Hipsterska Broda ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Kampania Roku

Nasz film reklamowy „Hipsterska Broda” został uznany przez Izbę Gospodarczą e-Commerce Polska najlepszą akcją reklamową roku 2013 i podczas gali E-Commerce Polska Awards 2013 otrzymał nagrodę w kategorii Kampania Roku.

E-Commerce Polska Awards 2013

ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Przełamanie Nieufności

W konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą e-Commerce Polska: E-Commerce Polska Awards 2013 ANSWEAR.com otrzymał nagrodę w kategorii Przełamanie Nieufności - za skuteczność w pokonywaniu obaw klientów związanych z zakupami przez internet.

Ekomersy 2013

ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu

23 września, podczas V Targów eHandlu poznaliśmy zwycięzców w konkursie Ekomersy 2013. Film promocyjny ANSWEAR.com, stylizowany na telewizyjny reportaż o niecodziennym produkcie: hipsterskiej brodzie dostępnej w naszym sklepie, zdobył Ekomersa w kategorii Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu.

Odkrycie Roku 2013

ANSWEAR.com zdobywcą Lauru Konsumenta w kategorii "Odkrycie 2013"

Laur Konsumenta - Odkrycie Roku to wyróżnienie stworzone z myślą o markach nowych i wyróżniających się na tle konkurencji dynamicznym wzrostem popularności wśród konsumentów. O jego przyznaniu ostatecznie decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna.

W tym roku do grona nagrodzonych dołączył ANSWEAR.com.

Bezpieczny eSklep

ANSWEAR.com został laureatem konkursu Bezpieczny eSklep 2013

Celem konkursu jest promowanie stosowania przez sklepy internetowe dobrych praktyk gospodarczych w handlu elektronicznym, a w szczególności wiarygodności, jakości i rzetelności świadczonych przez przedsiębiorcę usług.

Od powstania ANSWEAR.com jakość obsługi oraz zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas prawą priorytetową, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny nasze wysiłki zostały docenione.

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2012

ANSWEAR.com najlepszym sklepem internetowym w kategorii moda!

ANSWEAR.com zwyciężył w 7. edycji rankingu e-sklepów organizowanego przez Money.pl, Gazetę wyborczą i serwis wyborcza.biz. W badaniu wzięło udział ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce (dane Megapanelu). Każdy z nich sprawdzono pod kątem 60 kryteriów - oprócz funkcjonalności i asortymentu badano też wygodę dostarczania towarów, możliwe formy płatności oraz promocje. ANSWEAR.com zajął pierwsze miejsce w kategorii sklepów z branży modowej, zdobywając 72,5 punktu (na 100 możliwych).

FASHION WEBSITE AWARDS

Nagroda główna w konkursie na najlepszy sklep internetowy w branży mody!

Answear.com zwyciężył w 9. edycji konkursu Fashion Website Awards. Wręczenie nagrody odbyło się 11 września 2012 r na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas uroczystej gali.

Dodatkowo answear.com otrzymał nagrodę Design Award - wyróżnienie za grafikę.

Jest nam ogromnie miło i cieszymy się, że oprócz zadowolenia klientów udaje nam się zdobyć również uznanie branży.

FIRMA ROKU 2011

Zwycięzca plebiscytu Internet Standard!

ANSWEAR.com otrzymał statuetkę "Firma Roku 2011" przyznaną w prestiżowym plebiscycie Internet Standard! Nagrodę wręczono podczas konferencji Internet 2k12.

Redakcja Internet Standard nagrodziła ANSWEAR.com za przełamywanie barier, które hamowały Klientów przed zakupami on-line, umiejętne łączenie sprzedaży online i offline, niespotykaną jakość obsługi i sposób prezentacji produktów, które wyznaczyły nowe standardy w polskim e-commerce.

KRYSZTAŁY SYMETRII

TOP 10 proinnowacyjnych serwisów e-commerce

ANSWEAR.com zajął 5. miejsce w najnowszej edycji raportu Kryształy Symetrii dot. najbardziej prowinnowacyjnych platform e-commerce w Polsce!

Założeniem 3. edycji Kryształów Symetrii było wyłonienie czołówki polskich stron e-commerce, które podążają za trendami i potrafią je efektywnie zaadaptować do swojej strategii sprzedaży online. 13 międzynarodowych ekspertów przeanalizowało ponad 100 serwisów, żeby wybrać 10 najlepszych.

Metodologię badania opracowało UX Alliance, wsparcia merytorycznego udzielio PBI (Polskie Badania Internetu). Patronat nad badaniem objęło IAB Polska.

JOY TRENDY 2012

Zwycięzca kategorii Styl życia

Jak co roku magazyn Joy rozdał statuetki Joy Trendy wyróżniając wszystko co najbardziej modne! Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach – Moda, Uroda i Styl życia.

Wręczenie nagród odbyło się w warszawskim Soho Factory. Event prowadzili redaktor naczelna magazynu Joy – Anna Zajdler Ibisz oraz Krzysztof Ibisz. Gali towarzyszyły pokaz kolekcji Roberta Kupisza oraz koncert zespołu Zakopower.

Webstar strona roku 2011

Zwycięzca w kategorii Sklep internetowy

Webstarfestival jest najstarszym polskim konkursem promującym najlepsze strony internetowe i kreacje reklamowe.

W roku 2011 ANSWEAR.com został wybrany najlepszym sklepem internetowym w głosowaniu jury - członków Akademii Internetu, do której należą przedstawiciele najbardziej znanych firm z branży reklamowej i internetowej!

Modne Kreacje 2011

Zwycięzca w kategorii Sklep modowy

Sklep Modowy roku 2011, nagroda główna w prestiżowym plebiscycie Modne Kreacje Warsaw Fashion Street.

Do finałowego głosowania weszły trzy sklepy: ANSWEAR.com, Deezee.pl i Perhapsme.com. Zwycięzcę wybierało jury w składzie: Agnieszka Ścibior - VIVA! Moda, Michał Zaczyński – Newsweek, Arkadius - Projektant, Agata Koschmieder- Projektantka, Rafał Michalak – Projektant, Małgorzata Boy – Kimono.pl / o2.pl, Katarzyna Zwolińska – VIVA!, Dorota Wróblewska - Sophisti.pl, Agnieszka Szulim - Prezenterka TV, Mikołaj Komar - K-Mag i Magdalena Łyczko – Gala.

SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW

Answear.com w programie Opineo.pl

Answear.com dołączył do programu "Słucham swoich Klientów" niezależnego serwisu Opineo.pl.

Opineo to ogólnopolski serwis z ocenami sklepów internetowych, w którym każdy Klient może ocenić zakupy w wybranym e-sklepie. Dzięki pełnej niezależności, zarówno od strony sklepów, jak i porównywarek cenowych, Opineo prezentuje wiarygodne, rzetelne komentarze.

RETAIL MARKETING AWARDS 2011

Nagroda główna w konkursie na najlepszy salon w branży mody

Wyjątkowe, branżowe wyróżnienie przyzwane przez niezależne jury, w którym zasiadają specjaliści w dziedzinie visual merchandisingu, mody i marketingu oraz przedstawiciele świata mediów.

Udział w konkursie mogą brać sklepy oferujące odzież, bieliznę, biżuterię, dodatki, obuwie i galanterię. W tym roku znaleźliśmy się na podium w znakomitym towarzystwie mare Yes i Le Mac!

MADE WITH AFTER EFFECTS 2011

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie

Nasz klip reklamowy zajął 4. miejsce w międzynarodowym konkursie "Made with After Effects"!

Coroczny konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych klipów reklamowych stworzonych przy wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania Adobe After Effects. W jury konkursowych zasiadają światowej sławy specjaliści od produkcji video, w tym m.in. Chris Meyer, autor branżowej bibli "Creating Motion Graphics with After Effects".

Głosu do klipu użyczył aktor Jacek Rozenek.

CERTYFIKAT IAB POLSKA

Answear.com działa zgodnie z "Dobrymi zasadami e-commerce"

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska opracował dokument Dobre Zasady E-commerce, czyli samoregulujący spis norm, wskazujący czym powinien kierować się internetowy przedsiębiorca.

ANSWEAR.com jako jeden z pierwszych e-sklepów w Polsce (obok Oponeo.pl S.A. i SuperKoszyk.pl) przeszedł weryfikację i uzyskał ten certyfikat!

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat 15%
Powiedz nam kim jesteś, dostosujemy do Ciebie przesyłane oferty
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter – wysłaliśmy do Ciebie wiadomość na podany adres mailowy.
Co zyskujesz?
  • -15% na pierwsze zakupy
  • dostęp do unikalnych ofert
  • możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji
  • informacje o nowościach w sklepie
* Rabat jest jednorazowy, obejmuje cały nieprzeceniony asortyment ANSWEAR.com i jest ważny przy zakupach za min. 250 zł
Zamknij
Zapisz się do newslettera i odbierz rabat 15%
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter – wysłaliśmy do Ciebie wiadomość na podany adres mailowy.
Zamkinj