Zawartość koszyka (0)

Do darmowej dostawy brakuje 0

Wyślij listę życzeń

Twoja lista (0)

Podaj adresy e-mail osób, do których chcesz przesłać swoją listę życzeń.

Jak działa schowek?

  • Dodanie produktu do schowka nie powoduje jego rezerwacji.
  • Zawartość schowka zapisywana jest automatycznie.
  • Produkty wyprzedane są oznaczane jako "niedostępne".
  • Dla niezalogowanych Klientów zawartość schowka przechowywana jest przez miesiąc.
  • Dla zalogowanych Klientów zawartość schowka przechowywana jest aż do jego ręcznego wyczyszczenia.
Drogi użytkowniku, korzystasz ze starej wersji przeglądarki co może powodować, iż niektóre funkcje sklepu mogą działać nieprawidłowo lub nie będą dla Ciebie dostępne. Zaktualizuj przeglądarkę, by móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności Answear.com

Nagrody i Certyfikaty

Swoje pierwsze wielkie wyróżnienie sklep internetowy ANSWEAR.com zdobył w zaledwie 6 miesięcy od premiery. Pierwszy salon stacjonarny poradził sobie jeszcze szybciej... I chociaż największym wyróżnieniem i powodem do dumy są dla nas sympatia i zaufanie Klientów, musimy przyznać, że są one również niewyczerpanym źródłem motywacji.

Mamy nadzieję, że nasze mikro "hall of fame" będzie się powiększać, bo jedną z rzeczy, które możemy Wam obiecać, jest to, że nigdy nie przestaniemy usprawniać, zmieniać, poprawiać i słuchać Waszych podpowiedzi!

European E-Commerce Awards 2014

ANSWEAR.com nominowany w kategorii Entrepreneurial Award

ANSWEAR.com jako pierwsza polska firma w historii został nominowany do cenionej branżowej nagrody European E-Commerce Awards 2014 w kategorii Entrepreneurial Award. Nominacje przyznawane są firmom, które wyróżniają się innowacyjnym podejściem, stosowaniem przełomowych rozwiązań oraz wpływają na rozwój branży na rynku europejskim. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie!

Rzetelna Firma

ANSWEAR.com z Certyfikatem Rzetelności

ANSWEAR.com dołączył do programu Rzetelna Firma, promującego uczciwość płatniczą i etyczne postawy w polskim biznesie. Sklep uzyskał Certyfikat Rzetelności, który oznacza, że firma ma wyznaczone cele poza zyskiem, traktuje klientów z szacunkiem, dba o swoich pracowników, angażuje się społecznie oraz myśli o środowisku.

Znak Jakości Q Opineo.pl

100% klientów poleca ANSWEAR.com

Z przyjemnością informujemy, że największa niezależna platforma gromadząca opinie o sklepach, produktach i usługach przyznała ANSWEAR.com Certyfikat Jakości Q. Cieszymy się, że wysoka jakość naszych usług jest doceniana przez naszych klientów. Poleca nas aż 100% użytkowników!

Dobra Marka 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma

Wyróżnienie w kategorii Internetowe sklepy odzieżowe

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy już po raz piąty przeprowadziły badania mające na celu wyłonienie najlepszych firm i marek na polskim rynku. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. W gronie najlepszych polskich marek nie mogło zabraknąć oczywiście ANSWEAR.com, który zdobył wyróżnienie w kategorii Internetowe sklepy odzieżowe.

WEBSTAR FESTIVAL 2013

Webstar Creative w kategorii Film/video 2013 dla ANSWEAR.com

15 stycznia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI poznaliśmy laureatów IX edycji Webstarfestival – najstarszego wśród polskich konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej i internetowej. Z ogromną przyjemnością (i nieskrywaną dumą) informujemy, że najnowsza reklama telewizyjna ANSWEAR.com zdobyła nagrodę Webstar Creative w kategorii Film/video.

MOBILE TRENDS AWARDS 2013

Strona mobilna ANSWEAR.com nominowana w kategorii M-commerce

Strona moblina ANSWEAR.com, którą uruchomiliśmy w grudniu 2013, zaliczyła prawdziwe wejście smoka. Zaledwie po tygodniu od startu została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii M-commerce. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia i obiecujemy, że w przyszłym roku na pewno zawalczymy o wygraną.

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2013

ANSWEAR.com ponownie najlepszym sklepem internetowym w kategorii moda wg Money.pl

Money.pl po raz ósmy wziął pod lupę ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych. Zbadano każdy z nich pod kątem 60 kryteriów, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów i na tej podstawie wybrano te najlepsze - najlepiej zorganizowane, dysponujące najciekawszą ofertą i najbardziej dbające o kupujących.

ANSWEAR.com po raz drugi z rzędu zajął pierwsze miejsce w kategorii Moda!

E-Commerce Polska Awards 2013

ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Strona Roku

14 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą e-Commerce Polska: E-Commerce Polska Awards 2013. ANSWEAR.com zdominował galę, zdobywając nagrody aż w 3 kategoriach, m.in. dla Strony Roku.

E-Commerce Polska Awards 2013

Hipsterska Broda ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Kampania Roku

Nasz film reklamowy „Hipsterska Broda” został uznany przez Izbę Gospodarczą e-Commerce Polska najlepszą akcją reklamową roku 2013 i podczas gali E-Commerce Polska Awards 2013 otrzymał nagrodę w kategorii Kampania Roku.

E-Commerce Polska Awards 2013

ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Przełamanie Nieufności

W konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarczą e-Commerce Polska: E-Commerce Polska Awards 2013 ANSWEAR.com otrzymał nagrodę w kategorii Przełamanie Nieufności - za skuteczność w pokonywaniu obaw klientów związanych z zakupami przez internet.

Ekomersy 2013

ANSWEAR.com zwycięzcą w kategorii Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu

23 września, podczas V Targów eHandlu poznaliśmy zwycięzców w konkursie Ekomersy 2013. Film promocyjny ANSWEAR.com, stylizowany na telewizyjny reportaż o niecodziennym produkcie: hipsterskiej brodzie dostępnej w naszym sklepie, zdobył Ekomersa w kategorii Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu.

Odkrycie Roku 2013

ANSWEAR.com zdobywcą Lauru Konsumenta w kategorii "Odkrycie 2013"

Laur Konsumenta - Odkrycie Roku to wyróżnienie stworzone z myślą o markach nowych i wyróżniających się na tle konkurencji dynamicznym wzrostem popularności wśród konsumentów. O jego przyznaniu ostatecznie decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna.

W tym roku do grona nagrodzonych dołączył ANSWEAR.com.

Bezpieczny eSklep

ANSWEAR.com został laureatem konkursu Bezpieczny eSklep 2013

Celem konkursu jest promowanie stosowania przez sklepy internetowe dobrych praktyk gospodarczych w handlu elektronicznym, a w szczególności wiarygodności, jakości i rzetelności świadczonych przez przedsiębiorcę usług.

Od powstania ANSWEAR.com jakość obsługi oraz zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas prawą priorytetową, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny nasze wysiłki zostały docenione.

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH 2012

ANSWEAR.com najlepszym sklepem internetowym w kategorii moda!

ANSWEAR.com zwyciężył w 7. edycji rankingu e-sklepów organizowanego przez Money.pl, Gazetę wyborczą i serwis wyborcza.biz. W badaniu wzięło udział ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce (dane Megapanelu). Każdy z nich sprawdzono pod kątem 60 kryteriów - oprócz funkcjonalności i asortymentu badano też wygodę dostarczania towarów, możliwe formy płatności oraz promocje. ANSWEAR.com zajął pierwsze miejsce w kategorii sklepów z branży modowej, zdobywając 72,5 punktu (na 100 możliwych).

FASHION WEBSITE AWARDS

Nagroda główna w konkursie na najlepszy sklep internetowy w branży mody!

Answear.com zwyciężył w 9. edycji konkursu Fashion Website Awards. Wręczenie nagrody odbyło się 11 września 2012 r na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas uroczystej gali.

Dodatkowo answear.com otrzymał nagrodę Design Award - wyróżnienie za grafikę.

Jest nam ogromnie miło i cieszymy się, że oprócz zadowolenia klientów udaje nam się zdobyć również uznanie branży.

FIRMA ROKU 2011

Zwycięzca plebiscytu Internet Standard!

ANSWEAR.com otrzymał statuetkę "Firma Roku 2011" przyznaną w prestiżowym plebiscycie Internet Standard! Nagrodę wręczono podczas konferencji Internet 2k12.

Redakcja Internet Standard nagrodziła ANSWEAR.com za przełamywanie barier, które hamowały Klientów przed zakupami on-line, umiejętne łączenie sprzedaży online i offline, niespotykaną jakość obsługi i sposób prezentacji produktów, które wyznaczyły nowe standardy w polskim e-commerce.

KRYSZTAŁY SYMETRII

TOP 10 proinnowacyjnych serwisów e-commerce

ANSWEAR.com zajął 5. miejsce w najnowszej edycji raportu Kryształy Symetrii dot. najbardziej prowinnowacyjnych platform e-commerce w Polsce!

Założeniem 3. edycji Kryształów Symetrii było wyłonienie czołówki polskich stron e-commerce, które podążają za trendami i potrafią je efektywnie zaadaptować do swojej strategii sprzedaży online. 13 międzynarodowych ekspertów przeanalizowało ponad 100 serwisów, żeby wybrać 10 najlepszych.

Metodologię badania opracowało UX Alliance, wsparcia merytorycznego udzielio PBI (Polskie Badania Internetu). Patronat nad badaniem objęło IAB Polska.

JOY TRENDY 2012

Zwycięzca kategorii Styl życia

Jak co roku magazyn Joy rozdał statuetki Joy Trendy wyróżniając wszystko co najbardziej modne! Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach – Moda, Uroda i Styl życia.

Wręczenie nagród odbyło się w warszawskim Soho Factory. Event prowadzili redaktor naczelna magazynu Joy – Anna Zajdler Ibisz oraz Krzysztof Ibisz. Gali towarzyszyły pokaz kolekcji Roberta Kupisza oraz koncert zespołu Zakopower.

Webstar strona roku 2011

Zwycięzca w kategorii Sklep internetowy

Webstarfestival jest najstarszym polskim konkursem promującym najlepsze strony internetowe i kreacje reklamowe.

W roku 2011 ANSWEAR.com został wybrany najlepszym sklepem internetowym w głosowaniu jury - członków Akademii Internetu, do której należą przedstawiciele najbardziej znanych firm z branży reklamowej i internetowej!

Modne Kreacje 2011

Zwycięzca w kategorii Sklep modowy

Sklep Modowy roku 2011, nagroda główna w prestiżowym plebiscycie Modne Kreacje Warsaw Fashion Street.

Do finałowego głosowania weszły trzy sklepy: ANSWEAR.com, Deezee.pl i Perhapsme.com. Zwycięzcę wybierało jury w składzie: Agnieszka Ścibior - VIVA! Moda, Michał Zaczyński – Newsweek, Arkadius - Projektant, Agata Koschmieder- Projektantka, Rafał Michalak – Projektant, Małgorzata Boy – Kimono.pl / o2.pl, Katarzyna Zwolińska – VIVA!, Dorota Wróblewska - Sophisti.pl, Agnieszka Szulim - Prezenterka TV, Mikołaj Komar - K-Mag i Magdalena Łyczko – Gala.

SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW

Answear.com w programie Opineo.pl

Answear.com dołączył do programu "Słucham swoich Klientów" niezależnego serwisu Opineo.pl.

Opineo to ogólnopolski serwis z ocenami sklepów internetowych, w którym każdy Klient może ocenić zakupy w wybranym e-sklepie. Dzięki pełnej niezależności, zarówno od strony sklepów, jak i porównywarek cenowych, Opineo prezentuje wiarygodne, rzetelne komentarze.

RETAIL MARKETING AWARDS 2011

Nagroda główna w konkursie na najlepszy salon w branży mody

Wyjątkowe, branżowe wyróżnienie przyzwane przez niezależne jury, w którym zasiadają specjaliści w dziedzinie visual merchandisingu, mody i marketingu oraz przedstawiciele świata mediów.

Udział w konkursie mogą brać sklepy oferujące odzież, bieliznę, biżuterię, dodatki, obuwie i galanterię. W tym roku znaleźliśmy się na podium w znakomitym towarzystwie mare Yes i Le Mac!

MADE WITH AFTER EFFECTS 2011

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie

Nasz klip reklamowy zajął 4. miejsce w międzynarodowym konkursie "Made with After Effects"!

Coroczny konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych klipów reklamowych stworzonych przy wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania Adobe After Effects. W jury konkursowych zasiadają światowej sławy specjaliści od produkcji video, w tym m.in. Chris Meyer, autor branżowej bibli "Creating Motion Graphics with After Effects".

Głosu do klipu użyczył aktor Jacek Rozenek.

CERTYFIKAT IAB POLSKA

Answear.com działa zgodnie z "Dobrymi zasadami e-commerce"

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska opracował dokument Dobre Zasady E-commerce, czyli samoregulujący spis norm, wskazujący czym powinien kierować się internetowy przedsiębiorca.

ANSWEAR.com jako jeden z pierwszych e-sklepów w Polsce (obok Oponeo.pl S.A. i SuperKoszyk.pl) przeszedł weryfikację i uzyskał ten certyfikat!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Zamknij