Czas realizacji zamówienia

Najczęstsze pytania związane z czasem dostawy

 

JAK SZYBKO WYSYŁACIE TOWAR?

 

 • ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16 (w przypadku wyboru opcji dostawy do DPD Pickup, salonów Medicine, punktu odbioru Answear), godz. 14 w przypadku wysyłki do paczkomatów Inpost lub godziny 14 (w przypadku wyboru opcji dostawy kurierem DPD) - nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym.

 

 • ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W POZOSTAŁE DNI

Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.  

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 16:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. 

PRZYKŁAD:
Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz.  15.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta w środę. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 15.00 - przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.

W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH POWYŻSZE TERMINY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU, O CZYM KLIENT BĘDZIE INFORMOWANY PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE. 

W JAKIM CZASIE FIRMA KURIERSKA DOSTARCZA PRZESYŁKĘ?
 

 • KURIER  DPD
  Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj 24h od złożenia zamówienia.
  Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 14:00 są zazwyczaj doręczane w następny dzień roboczy.
  Zamówienia złożone w sobotę i w niedzielę do 14:00 są zazwyczaj doręczane w poniedziałek.
 • PACZKOMATY INPOST
  Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 24 godziny - dotyczy dni roboczych.
 • ODBIÓR W SALONIE MEDICINE
  Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku do godz. 16:00 są wysyłane tego samego dnia z opcją odbioru w salonie na dzień następny. Zamówienie złożone w piątek do 16:00 będą do odbioru w wybranym salonie w sobotę. 
  (sprawdź listę Salonów>>)
  Twoje zamówienie będzie na Ciebie oczekiwać przez 5 kolejnych dni od momentu otrzymania wiadomości SMS z informacją o możliwości odbioru zamówienia.
 • ODBIÓR W PUNKCIE W KRAKOWIE
  Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 standardowo czekają na Klienta w punkcie odbioru od godz. 18:00. Zamówienia złożone po godz. 16:00 są gotowe do odbioru w następny dzień roboczy. O możliwości odbioru paczki klienci informowani są poprzez wiadomość SMS.
 • ODBIÓR W DPD PICKUP 
  Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 standardowo czekają na Klienta w punkcie odbioru następnego dnia roboczego. O możliwości odbioru paczki, klienci informowani są poprzez wiadomość SMS.