Czas realizacji zamówienia

Najczęstsze pytania związane z czasem dostawy

 

JAK SZYBKO WYSYŁACIE TOWAR?

 

 • ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16 (w przypadku wyboru opcji dostawy do punktu odbioru DPD, paczkomatów Inpost, salonów Medicine, punktu odbioru Answear) lub godziny 18 (w przypadku wyboru opcji dostawy kurierem DPD) - nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym.

 

 • ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W POZOSTAŁE DNI

Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.  

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 16:00. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. 

PRZYKŁAD:
Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz.  15.00 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta w środę. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 15.00 - przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.

W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH POWYŻSZE TERMINY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU, O CZYM KLIENT BĘDZIE INFORMOWANY PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE. 

W JAKIM CZASIE FIRMA KURIERSKA DOSTARCZA PRZESYŁKĘ?
 

 • KURIER  DPD
  Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj 24h od złożenia zamówienia.
  Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godz. 18:00 są zazwyczaj doręczane w następny dzień roboczy.
  Zamówienia złożone w sobotę i w niedzielę do 14:00 są zazwyczaj doręczane w poniedziałek.
 • PACZKOMATY INPOST
  Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 24 godziny - dotyczy dni roboczych.
 • ODBIÓR W SALONIE MEDICINE
  Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku do godz. 16:00 są wysyłane tego samego dnia z opcją odbioru w salonie na dzień następny. Zamówienie złożone w piątek do 16:00 będą do odbioru w wybranym salonie w sobotę. 
  (sprawdź listę Salonów>>)
  Twoje zamówienie będzie na Ciebie oczekiwać przez 5 kolejnych dni od momentu otrzymania wiadomości SMS z informacją o możliwości odbioru zamówienia.
 • ODBIÓR W PUNKCIE W KRAKOWIE
  Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 standardowo czekają na Klienta w punkcie odbioru od godz. 18:00. Zamówienia złożone po godz. 16:00 są gotowe do odbioru w następny dzień roboczy. O możliwości odbioru paczki klienci informowani są poprzez wiadomość SMS.
 • ODBIÓR W PUNKCIE PICKUP DPD
  Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 standardowo czekają na Klienta w punkcie odbioru następnego dnia roboczego. O możliwości odbioru paczki, klienci informowani są poprzez wiadomość SMS.