pl/cms/page/56/brand_page-633a867bc270d8.96646685.png
Autorska marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Poprzez cykliczne, tematyczne kapsuły, głośno mówi o kobietach we współczesnym świecie, o ich problemach, ambicjach, marzeniach.

Z myślą o Tobie

KURTKI I PŁASZCZE

BUTY I AKCESORIA

SUKIENKI I KOSZULE

KIM JESTEŚMY?

„Answer.LAB to nie tylko marka odzieżowa. To zespół kobiet posiadających wspólne wartości: odwagę, siłę i empatię. W świetle wszechobecnego shamingu my staramy się nie oceniać, nie wytykać, nie kategoryzować, nie mówić o złym i dobrym guście. Dajemy pełną akceptację dla wszystkich wyborów naszych klientek. Nie wstydźmy się tego kim jesteśmy, jakie jesteśmy, jak wyglądamy i kogo kochamy. Kształtujmy zarówno swój styl, jak i własne życie wyłącznie na własnych zasadach.”
– Aga Korsak Brand Director Answear.LAB
Answear.LAB to marka odważna, empatyczna i spontaniczna, która walczy z podziałami, wierzy w solidarność i wzajemne wsparcie. Od trendów ważniejszy jest dla nas indywidualny styl, dlatego mocno zachęcamy do eksperymentów, niekonwencjonalnych wyborów i zdecydowanego manifestowania własnego "ja". Dobra samoocena to najlepsze ubranie, dlatego nie bój się walczyć o swoje życie i marzenia.

SHE + HERO = SHERO

Są wśród nas, znane i nieznane,
bohaterki zmieniające lokalne światy
i całe wszechświaty.
To one stały się dla nas inspiracją.

-30% z kodem: BELLS
Answear Lab sukienka
219.99 zł
-20% z kodem: BELLS
Answear Lab t-shirt
119.99 zł
-20% z kodem: BELLS
Answear Lab sukienka
179.99 zł
-20% z kodem: BELLS
Planet Friendly
Answear Lab sukienka
319.99 zł

DLA KOGO JEST ANSWEAR.LAB?

Dla osób, które słuchają bez osądzania, mówią bez uprzedzeń, pomagają bezinteresownie, rozumieją bez pretensji i kochają bezwarunkowo. To właśnie z myślą o nich tworzymy nasze projekty - limitowane kolekcje, które poruszają kwestie ważne dla marki i naszych klientek. Werbalizują ich pragnienia, napędzają do działania, odważnie odkrywają tematy tabu. Za każdą specjalną kolekcją skrywa się idea i inspirująca bohaterka - reprezentantka kobiety Answear.LAB.
Działamy krótko, ale intensywnie i zdecydowanie, w każdy projekt wkładając serce i całą swoją energię. W portfolio Answear.LAB znajdziesz kilka kolekcji o specjalnym znaczeniu, o których głośno było zarówno w Polsce, jak i Europie. Angażujemy się także w inicjatywy, które niosą ze sobą realne wsparcie dla kobiet, bierzemy udział w festiwalach muzycznych, wyraźnie mówimy o sukcesach i sile kobiet.

Limited collections by Answear.LAB

BE BRAVE!

Kolekcja, będąca deklaracją kobiecej siły, sprawczości i autonomii, stała się zaproszeniem do przełamywania schematów, do zmiany, do eksploracji i podejmowania ryzyka.

GIRL POWER

Będąca swoistym antidotum na nakazy i zakazy kolekcja powstała w ramach wydarzenia „Women’s Voices Festival". Dochód z jej sprzedaży wsparł działania fundacji Martyny Wojciechowskiej UNAWEZA.

NO SHAME. NO FEAR

Kolekcja dotykała fundamentalnych wartości w wielu wymiarach. Jej twarzą została Sasha Sidorenko, polsko-ukraińska pięściarka. Dochód ze sprzedaży kolekcji został przeznaczony na pomoc Ukrainie.

ECO

Answear.LAB to suma potencjałów: lokalnych fabryk, niewielkich wytwórni
i niezależnych projektantów, z którymi wspólnie kreuje oryginalne propozycje.

-20% z kodem: BELLS
Planet Friendly
Answear Lab kurtka
369.99 zł
-20% z kodem: BELLS
Planet Friendly
Answear Lab sweter z wełną
249.99 zł
-10% z kodem: BELLS
Planet Friendly
Answear Lab sukienka
189.99 zł
-20% z kodem: BELLS
Planet Friendly
Answear Lab kardigan z wełną
329.99 zł

Answear.LAB x KRÓL

Od tego wszystko się zaczęło! Limitowana kolekcja Answear.LAB x KRÓL inspirowana superprodukcją CANAL+ była największym w Polsce projektem, tak śmiało łączącym świat mody i filmu.

HOME

Dla fanów wyszukanego stylu we wnętrzach.

Answear Lab zestaw doniczek 2-pack
169.99 zł
Answear Lab zestaw talerzy 2-pack
169.99 zł
-30%
Answear Lab koc
153.99 zł
219.99 zł
-30%
Answear Lab poduszka ozdobna
90.99 zł
129.99 zł

Społeczność Answear.LAB

Tworzymy międzynarodową społeczność, która daje sobie wsparcie, łamie stereotypy i akceptuje różnorodność bez pytań.
Dołącz do Nas!

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Historia pisze się tutaj każdego dnia, kreślona ręką projektantek i konstruktorek, ukryta pod każdym skrawkiem tkaniny, zawarta w śmiałych projektach, które doceniają zarówno klientki, jak i międzynarodowe instytucje.


-E-Commerce Polska Awards 2021
-Złote Spinacze 2021
-IPRA Golden World Award 2021
-IN2 Sabre Awards – nominacja