Czapki z daszkiem

3 wyników
Sortuj odPopularnych
Rozmiar
Marka
Kolor
Materiał
Wzór
Cena
Quiksilver - Czapka dziecięca
Quiksilver - Czapka dziecięca

119.90 zł

99.90 zł

Quiksilver - Czapka
Quiksilver - Czapka

119.90 zł

99.90 zł

Puma - Czapka
Puma - Czapka

49.90 zł

Odbierz zamówienie w Krakowie lub 65 innych miastach.

Latem przydadzą się tez okulary, szorty i t-shirt

Każdy troskliwy rodzic wie, że w czasie letnich upałów niezwykle ważna jest ochrona dziecięcej głowy przed przegrzaniem. W czasie letnich, ciepłych dni chłopcy lubią bawić się na świeżym powietrzu. Często wraz z opiekunami wybierają się na spacer do lasu. Podczas letnich zabaw w ogrodzie czy na placu zabaw i wycieczek warto zaopatrzyć naszą pociechę w czapkę z daszkiem. Na plaży to wręcz element obowiązkowy!

Popularna bejsbolówka noszona jest po to, by chronić głowę i oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Częściowo zabezpiecza też przed słońcem delikatną skórę twarzy. 

Te lekkie i przewiewne nakrycia głowy są dostępne na rynku w wielu różnych kolorach i wzorach. Kojarzone ze sportem marki, np. słynny Adidas, posiada własną kolekcję czapek z daszkiem. Z przodu tych czapek znajduje się logo marki. 

Podczas zakupu czapki z daszkiem dla chłopca warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego jest wykonana. Najlepsze są naturalne materiały - cienkie tkaniny bawełniane lub bawełna z domieszką lnu. Trzeba też wziąć pod uwagę to, iż ciemne kolory przyciągają promienie słoneczne. 

Czapki z daszkiem już chyba na dobre zagościły w modzie miejskiej. Ładne, kolorowe i zabawne produkty ma swej ofercie marka Endo. Bardzo dobrze wyglądają one w połączeniu z szortami, t-shirtami czy bluzami z kapturem. Czapka z daszkiem może być świetnym wykończeniem konkretnej stylizacji. Jednak w przypadku maluchów nie chodzi tylko o modny wygląd, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.