Zwroty i reklamacje salony

 

ZWROT TOWARU

 

Możesz dokonać zwrotu towaru zakupionego w Answear.com w większości salonów marki Medicine. Opcja zwrotu dostępna wyłącznie dla zamówień o wartości od 220 zł.

>>> Sprawdź listę salonów, w których dostępna jest ta forma zwrotu.<<<

 

KROK 1.

Wypełnij formularz zwrotu załączony do przesyłki z zamówieniem. Możesz go także pobrać >> tutaj<<. Możesz również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres sklep@answear.com.

 

KROK 2.

Jeśli jest taka potrzeba, podaj numer konta bankowego, na które mamy przelać pieniądze. W przypadku płatności online zwrot należności otrzymasz na to samo konto lub kartę, z którego było opłacone zamówienie.

PAMIĘTAJ:

Zwrotu dokonanych przez Ciebie płatności nie dokonujemy na miejscu w salonie.

 

KROK 3.

Przekaż pracownikowi salonu towar, formularz zwrotu oraz paragon lub inny dowód zakupu. Przesyłka zostanie odesłana do naszego magazynu przez obsługę salonu.

 

KROK 4.

Oczekuj wiadomości mailowej z potwierdzeniem zwrotu należności. Otrzymasz ją od nas jak tylko Twoja paczka dotrze do magazynu, a zwracane produkty zostaną sprawdzone.

 

 

REKLAMACJA

Salony Medicine nie przyjmują reklamacji produktów zakupionych w sklepie internetowym Answear.com.

Zgodnie z art. 556 i nast. Kodeksu cywilnego na wszystkie produkty zakupione w sklepie Answear.com przysługują Ci uprawnienia z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od daty zakupu.

 

KROK 1.

Wypełnij formularz reklamacyjny i spakuj go do paczki wraz z reklamowanym towarem. Formularz możesz pobrać >>tutaj<<. Jeżeli nie posiadasz drukarki, przygotuj własnoręczny opis reklamacji. Możesz wzorować się na treści naszego formularza.
Zachęcamy jednak do skorzystania z przygotowanego przez nas druku, który znacznie ułatwi Ci dokonanie reklamacji.

 

KROK 2.

Wyślij paczkę. Reklamację możesz dostarczyć do nas jedną z proponowanych metod:

OSOBIŚCIE do Punktu Odbioru Paczek  (Aleja Pokoju 18, 31-564 Kraków)

Reklamowany produkt możesz też odesłać WE WŁASNYM ZAKRESIE na adres naszego magazynu:

Answear.com SA
Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów
z dopiskiem „ANSWEAR.COM - REKLAMACJA”

 

KROK 3.

Poczekaj na rozpatrzenie reklamacji

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie w przypadku, gdy odstąpisz od umowy sprzedaży, w innych przypadkach nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi. Jeżeli chcesz sprawdzić czy Twoja paczka bezpiecznie dotarła do naszego magazynu w Kokotowie, możesz zrobić to na stronie przewoźnika za pośrednictwem którego odesłałeś przesyłkę.