Szlafrok chłopięcy

Liczba produktów: 4
Sortuj odPopularnych
Rozmiar
Marka
Kolor
Cena
Planet friendly
Postacie z bajek
Wzór
Planet Friendly
OVS szlafrok dziecięcy
OVS szlafrok dziecięcy
93.99 zł
139.99 zł
OVS szlafrok dziecięcy
OVS szlafrok dziecięcy
97.99 zł
149.99 zł
-10% Z KODEM BTS
GAP Szlafrok dziecięcy
GAP Szlafrok dziecięcy
58.99 zł
159.90 zł
-10% Z KODEM BTS
GAP Szlafrok dziecięcy
GAP Szlafrok dziecięcy
75.99 zł
159.90 zł

Odbierz zamówienie w Krakowie lub 65 innych miastach.

Możemy polecić także chłopięce komplety oraz t-shirty

Świetnie sprawdzają się wtedy, gdy sama piżama jest zbyt cienka i nie dostarcza odpowiedniej ilości ciepła. Są także niezastąpione po kąpieli.
Szlafroki nie muszą być używane tylko w domu. Będą przydatne także w hotelu, na basenie lub w saunie. Ważne, żeby były odpowiednio wygodne i przyjemne. Decydując się na zakup szlafroka dla chłopca, lepiej postawić na krótszy fason, który nie będzie przeszkadzał w zabawie lub podczas spożywania przez dziecko posiłków.
Szlafroki powinno się wybierać przede wszystkim przez wzgląd na materiał, z jakiego zostały wykonane. Tkanina musi być ciepła, miękka i chłonna. Jeżeli dziecko ubierze się w szlafrok po kąpieli, materiał powinien absorbować wodę. To pozwoli na utrzymanie stałej temperatury ciała. Dobrze, jeśli szlafrok posiada także kaptur. Dzięki niemu głowa nie ochłodzi się zbyt szybko.
Szlafroki dla dorosłych zwykle mają stonowane lub pastelowe barwy. Dla dzieci przygotowuje się jednak specjalne fasony w kolorowych i intensywnych odcieniach. Często chłopięce szlafroki szyje się z wzorzystych, radosnych tkanin. Tego typu produkty oferuje np. marka Playhouse.
Przed zakupem należy odpowiednio określić rozmiar dziecka. W ofercie sklepu jest wiele szlafroków, dlatego można mieć pewność, że każdy chłopiec znajdzie odpowiedni model dla siebie.