- Model wykonany z materiału z technologią DryFlight®, który dzięki doskonałym właściwościom odprowadzającym wilgoć z powierzchni skóry, zapewnia suchość i komfort noszenia, także podczas intensywnej aktywności.
- Model wykonany z dzianiny o strukturze prążków, która jest niezwykle elastyczna i miękka, przez co dobrze dopasowuje się do sylwetki i jest wygodna w użytkowaniu.
- Dopasowany fason zapewniający komfort podczas aktywności.
- Górna krawędź wykończona szerokim pasem, który modeluje sylwetkę i zapewnia dodatkowe wsparcie w trakcie wykonywania ćwiczeń.
- Wszyty w kroku klin zwiększa wygodę użytkowania oraz mobilność.
- Bezszwowe wykończenie zwiększa komfort użytkowania i nie powoduje podrażnień skóry.
- Szerokość w pasie: 30 cm.
- Wysokość stanu: 22 cm.
- Szerokość nogawki: 17 cm.
- Wymiary podane dla rozmiaru: XS/S.

Roxy szorty do jogi Chill Out
kolor brązowy gładkie high waist
-40%
Cena aktualna:
65.99 zł
Cena regularna: 219.99 zł -70%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109.99 zł -40%
Kolor: brązowy
Wybierz rozmiar
DARMOWA DOSTAWA od 280 zł
Dostawa nawet w 24hZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dniRoxy szorty do jogi Chill Out
Szorty do jogi z kolekcji Roxy. Model wykonany z szybkoschnącego materiału.
Cechy produktu
- Podszewka
- bez podszewki
- Zapięcie
- bez zapięcia
Dane produktu
- Kod producenta
- ERJNS03441
- Kolor
- brązowy
- Marka
- Roxy
- ID Produktu
- PPYX-SZD0BH_88X
Skład
92 % Poliamid, 8 % Elastan
Krój
Krój:
slim fit
Stan:
wysoki