SPRING SEASON
*-10% na ten produkt z kodem: SPRING przy zakupach za min. 399 zł.
Darmowa dostawa i zwroty od 250 zł
Wysyłka nawet w 24h (1 eco pack)
Oszczędzaj z Answear Club
Carolina Herrera okulary przeciwsłoneczne
- Kat.0 (przepuszcza 80-100% światła) - soczewki bezbarwne. Okulary z filtrem z kat. 0 mają bardzo niską ochronę przeciwsłoneczną.
- Do modelu dołączona dodatkowa para o soczewek o kat.3.
- Filtr UV 400 daje maksymalną ochronę przed promieniowaniem słonecznym.
- Kat.3 (przepuszcza 8-18% światła) - najczęściej spotykana kategoria filtra zaciemnienia i najbardziej uniwersalna. Okulary z kat. 3 doskonale sprawdzą się w słoneczne dni w codziennym użytkowaniu oraz podczas wypadu na urlop w gorące kraje.
- Polaryzacja to specjalny filtr, który przepuszcza tylko światło zorientowane pionowo, co oznacza, że eliminuje i pochłania światło zorientowane poziomo - niweluje więc oślepiające odbicia światła słonecznego od otoczenia.
- Model wykonany z acetatu, który jest hipoalergicznym materiałem pochodzenia roślinnego, wykonywany z naturalnej bawełny i włókien drzewnych. Jest on znacznie mocniejszy, trwalszy i bardziej elastyczny niż zwykłe tworzywo sztuczne.
- Do modelu dołączone etui, tekstylny pokrowiec i ściereczka do czyszczenia okularów.
- Szerokość oprawy: 145 mm.
- Szerokość soczewki: 52 mm.
Dane produktu
- Kod producenta
- HER.0376/C
- Kolor
- bordowy
- Marka
- Carolina Herrera
- ID Produktu
- 99KK-OKD277_83A











































































