Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Produkt niedostępny
Niestety ktoś Cię uprzedził. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.
Uvex gogle Gravity FM
- Powłoka przeciwmgielna Supravision®, nakładana na wewnętrzną część soczewek, zapobiega parowaniu, nawet podczas dużych zmian temperatury.
- Filtry absorbujące promieniowanie UV wbudowane bezpośrednio w surowiec chronią siatkówkę w 100% przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC.
- Kat.2 (przepuszcza 18-43% światła) - soczewki o średnim zaciemnieniu. Gogle z filtrem kat. 2 sprawdzają się w dni o niewielkim natężeniu promieni słonecznych.
- Technologia OTG sprawia, ze gogle są odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne.
- Miękkie, piankowe wykończenie po wewnętrznej stronie gogli dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając szczelną ochronę przed wiatrem i śniegiem.
- Elastyczny pasek z regulacją umożliwia wygodne dopasowanie, a jego silikonowe wykończenie pomaga utrzymać gogle w miejscu podczas aktywności.
Cechy produktu
- Typ soczewki
- jednolita
- Wzór oprawki
- gładka
Dane produktu
- Kod producenta
- 55.0.541
- Kolor
- zielony
- Marka
- Uvex
- Producent
LARIX JANUSZ PIEŁA S.K.A.
ul. Orzeszkowej 40 , 43-300 Bielsko-Biała, Polska
info@viking-europe.com- ID Produktu
- 99KK-AKU5EJ_70X




































