Kapelusze

1 wyników
Sortuj odPopularnych
Rozmiar
Marka
Kolor
Materiał
Planet friendly
Wzór
Cena
Tommy Hilfiger - Kapelusz dziecięcy
Tommy Hilfiger - Kapelusz dziecięcy

159.90 zł

139.90 zł

Odbierz zamówienie w Krakowie lub 65 innych miastach.

Sprawdź również szaliki i chusty, okulary i parasole

Najlepszą ochroną główki dziecka jest kapelusz, który nie tylko zabezpieczy wrażliwą skórę, ale dzięki rondelkowi zasłania oczy, które nie są narażane na kontakt z ostrym słońcem.
Na stronie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kapelusze, które nie tylko odpowiednio wykonają swoje zadanie, ale również ubarwią i dopełnią strój małej piękności.
Mamy do zaoferowania kapelusz marki Playshoes, wykonany z elastycznego materiału. Kapelusz ten jest niezwykle barwny. Głównymi kolorami jest tu  niebieski i czerwony, które przeplatane są wielobarwnymi gwiazdkami. Taki kapelusz będzie świetnie wyglądać do letniej sukieneczki oraz jako dodatek do stroju kąpielowego. Dzięki jego detalom, nadaje się na letni spacer oraz bardziej eleganckie wyjście.
Dla bardzo małych panienek proponujemy kapelusz Name It w zawsze modnej bieli. Dzięki paseczkom doczepionym do niego, czapeczkę można zawiązać na głowie dziewczynki, bez obawy że usunie się z małej główki. Taki biały kapelusz jest elegancki, ale równie dobrze będzie wyglądał w komplecie z jasnymi bodami lub letnim strojem.