Bohaterki naszych czasów: Victoria i Eugenia, ukraińskie SHERO

Przeczytasz w 5 min

Odwaga ukraińskich kobiet zadziwia cały świat. W czasie wojny na swoich barkach dźwigają  ogromną odpowiedzialność: jedne – za rodziny i dzieci, wyjeżdżając za granicę, pomagając na różne sposoby, inne – na froncie, chwytając za broń i wyruszając do naprawdę niebezpiecznych miejsc, by walczyć za ojczyznę. Przedstawicielkami tej ostatniej grupy są Victoria Krawczenko i Eugenia Emerald – żołnierki, kobiety wypełnione mocą, prawdziwe SHERO.

Czytaj dalej Bohaterki naszych czasów: Victoria i Eugenia, ukraińskie SHERO

“Wierzmy w siebie i swoje moce oraz predyspozycje, którymi obdarzyła nas natura.” – Karolina Zygmunt-Glaba HR Dyrektor Answear.com

Przeczytasz w 5 minPasja, zaangażowanie, ale i wiara we własne możliwości i pewność siebie – wyposażone w te elementy kobiety mogą podbijać świat. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Karolina Zygmunt- Glaba, Dyrektorka HR, która w Answear buduje inspirujące miejsce pracy.  

Czytaj dalej “Wierzmy w siebie i swoje moce oraz predyspozycje, którymi obdarzyła nas natura.” – Karolina Zygmunt-Glaba HR Dyrektor Answear.com

Niemożliwe? Nie. Możliwe! Marta Wojtal o zaradności, niezależności i spełnianiu marzeń

Przeczytasz w 3 min

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia: uporem, ciężką pracą, ambicją… – przekonuje Marta Wojtal,  bohaterka najnowszego odcinka podcastu DALEJ. W rozmowie z Martyną Wojciechowską udowadnia, że nawet najbardziej wyboistą i krętą drogę można pokonać. 

Czytaj dalej Niemożliwe? Nie. Możliwe! Marta Wojtal o zaradności, niezależności i spełnianiu marzeń

„Ukraina jest przykładem dla całego świata” – Dasha Astafieva o znaczeniu piękna w czasie wojny, wolontariacie i miłości do kraju

Przeczytasz w 8 minDasha Astafieva to popularna ukraińska modelka, piosenkarka i aktorka, która w pierwszych tygodniach rosyjskiej inwazji rzuciła wszystko, aby pomóc swojemu krajowi. Dziś, w Dzień Niepodległości Ukrainy, wspólnie z ELLE Ukraine rozmawiamy z nią o czasach wojny, sposobach radzenia sobie ze stresem oraz o tym, co myśli o modzie jako formie terapii w trudnych czasach, i jak widzi przyszłość Ukrainy.

Czytaj dalej „Ukraina jest przykładem dla całego świata” – Dasha Astafieva o znaczeniu piękna w czasie wojny, wolontariacie i miłości do kraju

“Rysuję rzeczy, które lubię” – Magdalena Marchocka, graficzka i ilustratorka

Przeczytasz w 5 min

Radość czerpie ze swojej twórczości, ale i z codzienności. Z Magdaleną Marchocką – jedną z dwójki artystów zaangażowanych w projekt MIKROWYPRAWY – ODKRYWAJ SWOJE MIASTO, rozmawiamy o jej lifespiracjach, designie i drobnych przyjemnościach.

Czytaj dalej “Rysuję rzeczy, które lubię” – Magdalena Marchocka, graficzka i ilustratorka

Karol Męczarski – streetartowy obserwator miasta

Przeczytasz w 4 min

Obserwuje miasto, a jednocześnie, jako streetartowiec, jest jego twórcą. Inspiracji szuka w miejscach, wydarzeniach i ludziach. Z Karolem Męczarskim – jednym z artystów zaangażowanych w konkurs MIKROWYPRAWY – ODKRYWAJ SWOJE MIASTO rozmawiamy o sztuce ulicznej i możliwościach, jakie skrywa miasto. 

Czytaj dalej Karol Męczarski – streetartowy obserwator miasta

“Trzeba mieć odwagę, aby spojrzeć na siebie i siebie wyrazić.” – Katarzyna Bogucka o twórczości, życiu artystki i kulisach pracy nad grafiką do kolekcji Be Brave.

Przeczytasz w 4 min

Ilustruje, projektuje, tworzy – Katarzyna Bogucka wniosła do kolekcji Be Brave charakterystyczną kreskę i niepowtarzalny styl. To ona odpowiada za główną grafikę goszczącą na elementach kapsuły. Rozmawiamy z nią o kulisach pracy, twórczości, życiu artystki i o tym, jaką rolę odgrywa w nim odwaga.

Czytaj dalej “Trzeba mieć odwagę, aby spojrzeć na siebie i siebie wyrazić.” – Katarzyna Bogucka o twórczości, życiu artystki i kulisach pracy nad grafiką do kolekcji Be Brave.

„Możesz nosić to, co Ci się podoba, jak Ci się podoba, nikt nie ma prawa Cię oceniać.” – Aga Korsak o esencji answear.LAB  

Przeczytasz w 7 min

Zamiast „Dzień dobry”, woła do Ciebie „Be brave!”, nie podąża utartymi schematami, lecz wyznacza nowe ścieżki (po których stąpa pewnym krokiem), a od bycia grzeczną i poprawną woli bunt, odwagę i spontaniczność. Taka właśnie jest answear.LAB – nasza marka własna. Z jej Brand Director, Agą Korsak, rozmawiamy m.in. o ideach przyświecających answear.LAB, kulisach tworzenia kolekcji, nadciągających wyzwaniach i osiągniętych sukcesach.

Czytaj dalej „Możesz nosić to, co Ci się podoba, jak Ci się podoba, nikt nie ma prawa Cię oceniać.” – Aga Korsak o esencji answear.LAB  

Jedyne, co nas ogranicza, to nasz własny umysł – Bogusia Siedlecka-Goślicka w podcaście Martyny Wojciechowskiej “Dalej”

Przeczytasz w 2 min

Marzenia warto spełniać! Ostatnio przekonała się o tym Bogusia Siedlecka-Goślicka, która od dawna marzyła o spotkaniu z Martyną Wojciechowską. Teraz 2 inspirujące bohaterki miały okazję się spotkać, aby porozmawiać o codzienności, wyzwaniach, ale i barierach, z jakimi muszą się mierzyć osoby z niepełnosprawnością. 

Czytaj dalej Jedyne, co nas ogranicza, to nasz własny umysł – Bogusia Siedlecka-Goślicka w podcaście Martyny Wojciechowskiej “Dalej”

„Chcemy inspirować w różny sposób.” – Magda Dąbrowska opowiada o kulisach działania Answear

Przeczytasz w 6 min

Chcesz dowiedzieć się więcej o szczególach naszej pracy? Przekonać się, jak przygotowujemy atrakcyjną ofertę, skąd czepiemy pomysły i jak radzimy sobie z nagłymi wyzwaniami? O modzie i trendach, kulisach branży i przyszłości Answear opowiada Magda Dąbrowska, która od 3 lat zasiada w zarządzie firmy. 

Czytaj dalej „Chcemy inspirować w różny sposób.” – Magda Dąbrowska opowiada o kulisach działania Answear