Walizki damskie

Liczba produktów: 6
Sortuj odPopularnych
Rozmiar
Marka
Kolor
Materiał
Wielkość
Wzór
Cena
Samsonite walizka kolor zielony
Samsonite walizka kolor zielony

989.99 zł

Samsonite walizka kolor żółty
Samsonite walizka kolor żółty

1579.90 zł

Love Moschino Walizka kolor czarny
Love Moschino Walizka kolor czarny

919.99 zł

649.99 zł

Samsonite walizka kolor pomarańczowy
Samsonite walizka kolor pomarańczowy

1899.90 zł

Samsonite walizka
Samsonite walizka

1579.90 zł

Karl Lagerfeld - Walizka Monogram JKRD Trolley
Karl Lagerfeld - Walizka Monogram JKRD Trolley

2279.90 zł

1829.90 zł

Walizki damskie – bagaż dla każdej kobiety

Jeśli wybieramy się w dłuższą podróż potrzebujemy bagażu. Walizki damskie dostępne w sklepie internetowym Answear różnorodnych marek takich jak Love Moschino, Pepe Jeans czy Samsonite pozwolą Ci bezpiecznie i wygodnie przewieść wszystkie rzeczy.

Walizki podróżne – jaki typ wybrać?

Walizki podróżne przydają się w wielu sytuacjach. Ten typ bagażu może być „miękki” lub „twardy”. W tym drugim przypadku mamy usztywnioną, wzmocnioną konstrukcję, która gwarantuje, że zawartość będzie jeszcze bezpieczniejsza. Aczkolwiek takie modele są dużo cięższe niż te wykonane z materiału tekstylnego. Walizki podróżne są wyposażone w szereg udogodnień, między innymi w dwustronne suwaki, czy rozmaite zabezpieczenia przed kradzieżą. Oprócz wyciąganej długiej rączki znajdziesz przy nich dodatkowo krótki uchwyt, w ten sposób możesz również nieść bagaż w ręku. W sklepie internetowym Answear kupisz mniejsze i większe gabaryty – przy każdym produkcie są podane dokładne wymiary oraz waga. Walizki podróżne posiadają kółka, dzięki nim nawet przy dużym obciążeniu mamy zapewnioną lekkość prowadzenia. Poza tym schody oraz podjazdy pokonasz bez najmniejszego wysiłku.

Walizki podróżne na kółkach, czyli najpraktyczniejsze modele

Walizki podróżne na kółkach mają dwa lub cztery kółka, często są one obrotowe. Pierwszy wariant należy ciągnąć za sobą, a ten drugi się pcha. Ten mały okrągły detal powoduje, że bez trudu poradzimy sobie z bagażem bez jakiejkolwiek pomocy. Co ważne nie musimy nic dźwigać, i to bez względu na wielkość ciężaru.

Walizki podróżne damskie – rozmiary

Małe walizki podróżne damskie wyśmienicie sprawdzają się podczas krótkich wyjazdów, poza tym będą idealne na bagaż podręczny. Za to te średnie i bardzo duże to dobre rozwiązanie dla rodziny, albo wariant na długi urlop. Zmieścisz do nich naprawdę wiele!

Walizki damskie – stylowy bagaż

Minimalistki zdecydują się na jednokolorowe walizki damskie, które wyglądają bardzo szykownie. Za to panie, które kochają wyraziste dodatki będą wolały mocno zdobione propozycje, na przykład wykończone dużym logo, zabawnym nadrukiem, czy napisami.