Triumph

4 wyników
Sortuj odPopularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Triumph - Biustonosz Stepy Soft
Triumph - Biustonosz Stepy Soft

139.90 zł

119.90 zł

Triumph - Biustonosz Sexy Angel Spotlight Whu 01
Triumph - Biustonosz Sexy Angel Spotlight Whu 01

149.90 zł

79.90 zł

Triumph - Biustonosz sportowy
Triumph - Biustonosz sportowy

149.90 zł

129.90 zł

Triumph - Figi Darling Spotlight
Triumph - Figi Darling Spotlight

99.90 zł

69.90 zł

Lider na rynku bieliźniarskim, firma Triumph istnieje już prawie 130 lat. Gorseciarz Johann Gottfried Spiesshofer i kupiec Michael Braun, założyli  w 1886 r. w Heubach, w południowych Niemczech niewielką manufakturę gorsetów. Zainspirowani paryskim Łukiem Triumfalnym nazwali firmę Triumph. Spółka szybko zyskała uznanie kobiet na nowych rynkach. Kobiety ceniły elegancką i funkcjonalną bieliznę

Gorsety z czasem uległy modernizacji i tak rozpoczęła się era biustonosza. Prawdziwą rewolucją w produkcji było wprowadzenie lycry - włókna elastanowego, które poprawiło jakość bielizny i uczyniło ją trwalszą, wygodniejszą i coraz bardziej dostosowaną do linii kobiecego ciała. Triumph podąża za modą, produkując biustonosze, figi, bikini i stroje kąpielowe adresowane do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Marka opracowuje niezwykle cienkie i lekkie tkaniny, które miękko otulają figurę i nie marszczą się. Kiedy świat ogarnęła moda na aerobik Triumph wyszedł naprzeciw zapotrzebowaniu na trwałą, przewiewną, wygodną i dopasowaną do ciała bieliznę. Stworzył  uwielbianą przez kobiety na całym świecie serię dla kobiet uprawiających sport.

W 2015 roku Triumph przedstawił globalną kampanię “Znajdź swój Ideał” . Biorąc pod uwagę fakt, iż ponad 75% kobiet nosi nieprawidłowo dopasowane biustonosze, a marka Triumph jest ekspertem w swojej dziedzinie, nie mogło stać się inaczej i kampania odniosła ogromny sukces. Może świadczyć o tym ilość aż 778 542 konsultacji brafittingowych przeprowadzonych na całym świecie.

Modny design, wysokiej jakości tkaniny i innowacje technologiczne to rezultat długoletniego doświadczenia zespołu Triumph oraz motywacji do tworzenia bielizny uwielbianej przez kobiety na całym świecie.