- Marka Les Deux dba o zrównoważone pozyskiwanie materiałów i produkcję, zmniejszając tym samym ich wpływ na środowisko.
- Zakrzywiony daszek chroni przed słońcem, nie ograniczając nadmiernie pola widzenia.
- Regulowany obwód zapewnia indywidualne dopasowanie.
- Model z ozdobnym haftem.
- Answear
- On
- Akcesoria
- Czapki i kapelusze
- Czapki z daszkiem
- Les Deux czapka z daszkiem
Les Deux czapka z daszkiem
Czapka z daszkiem typu baseball z kolekcji Les Deux. Model wykonany z tkaniny z aplikacją. Dzięki zawartości poliestru materiał ma większą odporność na zagniecenia.
Dane produktu
- Kod producenta
- LDM702098
- Kolor
- szary
- Marka
- Les Deux
- ID Produktu
- PPYA-CAM00M_90M
Skład
78 % Poliester, 16 % Wiskoza, 6 % Elastan
Czapki wełniane męskieCzapki bejsbolówki męskieCzapki z daszkiem męskie czerwoneCzapki zimowe męskie czarneBiałe czapki zimowe męskieCzarna czapka z daszkiem męskaCzapki męskie Tommy HilfigerCzapki męskie adidasCzapki z daszkiem męskie Tommy HilfigerCzapki z daszkiem męskie adidasCzapki męskie GuessCzapki z daszkiem męskie 4FCzapki męskie Calvin KleinCzapki męskie Polo Ralph LaurenCzapki z daszkiem męskie New EraCzapki męskie PumaCzapki męskie LacosteCzapki męskie Jack WolfskinCzapki z daszkiem męskie Calvin KleinCzapki z daszkiem męskie Puma
Podobne produkty
Odkryj produkty Les Deux




































