Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Produkt niedostępny
Niestety ktoś Cię uprzedził. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.
The North Face kurtka puchowa Pallie
- Membrana DryVent™ zapewnia wysoką oddychalność, nieprzemakalność i odporność na wiatr. Dodatkowo technologia pomaga odprowadzić wilgoć na zewnątrz, co pozwala na zachowanie komfortu.
- Wodoodporność oznacza podwyższoną odporność na działanie wody. Produkt w kontakcie z wodą zachowuje swoje właściwości, co pozwala na większy komfort użytkowania dzięki niższemu progowi przemakalności, nie gwarantuje jednak całkowitej wodoszczelności.
- Zastosowane w tym modelu wypełnienie z naturalnego puchu i pierza jest niezwykle lekkie i gwarantuje doskonały poziom izolacji przed zimnem. Ciepłe powietrze wytwarzane przez ciało jest zatrzymywane przez puch, błyskawicznie rozgrzewa i jest długo magazynowane w pustych przestrzeniach, utrzymując optymalny komfort termiczny.
- Model ocieplony wypełnieniem z puchu naturalnego o sprężystości 550 cuin.
- Zapięcie na całej długości na suwak wyposażony w wewnętrzną klapkę wiatroszczelną.
- Mocno zabudowany, podwyższony kołnierz z osłoną podbródka i kaptur z regulacją za pomocą troczków, zapewniają ochronę przed zimnem, wiatrem i opadami śniegu lub deszczu.
- Rozbudowany system kieszeni ułatwia bezpieczne przechowywanie drobiazgów.
- Na rękawie funkcjonalna, zapinana na suwak kieszonka na ski-pass.
- Dolne krawędzie rękawów z regulacją na rzepy.
- Wewnątrz wbudowany pas śniegowy, który zapewnia dodatkową ochronę przed zimnem, a także zapobiega przedostaniu się śniegu pod kurtkę, również podczas upadku.
- Długość rękawa: 65 cm.
- Długość: 65 cm.
- Szerokość pod pachami: 50 cm.
- Szerokość w ramionach: 40 cm.
- Wymiary podane dla rozmiaru: S.
Dane produktu
- Kod producenta
- NF0A3M17OPL1
- Kolor
- zielony
- Marka
- The North Face
- Producent
VF Europe BV
Posthofbrug 2-4,
2600 Antwerpen, Belgium
3 232 982 000
www.jansport.com- ID Produktu
- 9BYX-KUD0KB_07X
Skład
Materiał 1: 58 % Nylon, 42 % Poliester
Materiał 2: 100 % Poliester
Materiał 3: 100 % Nylon











































