Regulamin akcji "Gwarantowana dostawa przed świętami"

1. Answear.com gwarantuje, że zamówienia złożone i opłacone (lub płatne za pobraniem) do 20.12.2021 zostaną dostarczone na podany w zamówieniu adres lub do wybranego punktu odbioru najpóźniej 23.12.2021.

2. Klient, którego zamówienie nie zostanie dostarczone do 23.12.2021 włącznie, może ubiegać się o rekompensatę w postaci kuponu rabatowego jednorazowego użytku, obniżającego o 100 zł wartość kolejnego zamówienia, przy zakupie za min. 300 zł.

3. Warunkiem otrzymania rekompensaty jest wysłanie w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki, wiadomości e-mail na adres sklep@answear.com o tytule: "Gwarantowana dostawa przed świętami - reklamacja". W treści wiadomości należy zamieścić numer zamówienia, którego dotyczy reklamacja.

4. Answear.com rozpatrzy reklamację w ciągu kolejnych 14 dni roboczych i prześle decyzję na adres e-mail reklamującego.

5. Zasady wykorzystania przyznanego w ramach rekompensaty kuponu rabatowego są określone tutaj >

6. Gwarancją są objęte zamówienia spełniające warunki Regulaminu Sklepu, złożone w okresie 8-20.12.2021.

7. Z gwarancji wyłączone są zamówienia posiadające adnotację wpisaną przez klienta w trakcie składania zamówienia (pole "Uwagi do zamówienia"), ponieważ wstrzymuje to automatyczne przetwarzanie zamówienia.

8. Za dostarczenie uważa się również podjęcie próby dostarczenia przesyłki przez kuriera oraz dostarczenie przesyłki do punktu odbioru.

9. Answear.com nie gwarantuje dostarczenia zamówień w ww. terminach, jeśli na przeszkodzie staną tzw. siły wyższe, np. rozporządzenia związane z sytuacją pandemiczną.

10. Data złożenia zamówienia, zamieszczona w pkt. 1. może zostać wydłużona o dodatkowe dni lub godziny dla wybranych form dostawy. Stosowna informacja zostanie dopisana do niniejszego regulaminu jako pkt. 11.