• Obuwie
      • Pielęgnacja obuwia
    • Obuwie
      • Pielęgnacja obuwia

Crep Protect

Liczba wybranych produktów: 9
Crep Protect

Crep Protect to marka założona w 2012 roku, produkująca środki przeznaczone do konserwacji oraz czyszczenia obuwia. Dziś Crep Protect uznawany jest za lidera w swojej dziedzinie. Produkty do pielęgnacji Crep Protect zapewnią zawsze zadbane i czyste buty.

marka Crep Protect
Popularnych
Płeć
Rozmiar
Kolor
Cena
Rodzaj oferty
Crep Protect Chusteczki czyszczące do obuwia CREP Wipes (32-pack) kolor transparentny CP037.CREP.WIPES-CP037
Crep Protect Chusteczki czyszczące do obuwia CREP Wipes (32-pack)
79.99 zł
Crep Protect sznurówki
Crep Protect sznurówki
Cena aktualna:
35.99 zł
Cena regularna: 39.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33.99 zł
Crep Protect wkładki do butów kolor żółty
Crep Protect wkładki do butów
54.99 zł
Crep Protect wkładki do butów kolor zielony
Crep Protect wkładki do butów
Cena aktualna:
51.99 zł
Cena regularna: 59.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49.99 zł
Crep Protect marker do obuwia kolor czarny
Crep Protect marker do obuwia
Cena aktualna:
59.99 zł
Cena regularna: 69.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 58.99 zł
Crep Protect Marker do obuwia kolor czarny CP019-BLACK
Crep Protect Marker do obuwia
Cena aktualna:
59.99 zł
Cena regularna: 69.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 58.99 zł
Crep Protect Marker do obuwia kolor biały CP017-WHITE
Crep Protect Marker do obuwia
64.99 zł
Crep Protect - Chusteczki do pielęgnacji obuwia (12-pack) CP003.Crep.Wipes-CP003
Crep Protect - Chusteczki do pielęgnacji obuwia (12-pack)
Cena aktualna:
43.99 zł
Cena regularna: 49.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41.99 zł
Crep Protect zestaw do pielęgnacji obuwia kolor transparentny
Crep Protect zestaw do pielęgnacji obuwia
119.99 zł

Crep Protect – sprawdzone środki do czyszczenia obuwia

Odpowiednie zadbanie o czystość i konserwację obuwia zwiększa jego trwałość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się ulubionymi parami butów przez dłuższy czas. Celem Crep Protect, która powstała w 2012, jest produkcja środków odpowiednich do skutecznego czyszczenia oraz konserwacji Twojego obuwia.

Marka posiada w ofercie różnorodne zestawy do czyszczenia butów. Produkty możesz znaleźć zapakowane w specjalne i poręczne opakowania czy etui podróżne, dzięki czemu utrzymasz porządek w swoich rzeczach i przechowasz je w zorganizowany, bezpieczny sposób.

W ofercie znajdziesz szczotki czy odpowiednie ściereczki, nieniszczące butów. Dopasowanie materiałów, z których zostały zrobione, zapewnia skuteczne działanie, a z płynami i markerami do obuwia marki zwiększy ich wydajność.

Poza produktami do czyszczenia i konserwacji, w kolekcjach znajdziesz także ofertę praktycznych elementów związanych z obuwiem. Dostaniesz uniwersalne wkładki z miękkiego i komfortowego materiału, które możesz dopasować indywidualnie do stopy nożyczkami. Dzięki temu nadawać będą się do wielu rodzaju butów, a ich odpowiednie wykonanie doda amortyzacji każdego dnia.

Crep do butów – zadbaj o czystość swoich butów każdego dnia

Marka Crep Protect to funkcjonalne rozwiązania codziennego, ale także dłuższego przechowywania butów w szafach czy na półkach. Pomocne są w tym różne rozmiary i modele prawideł do obuwia. Mniejsze ułatwiają dopasowanie do kształtu butów, zapobiegając przy tym wszelkim zagnieceniom, możliwych do powstania szczególnie przy delikatnych modelach. 

Zadbane buty długo pozwolą na dobieranie ich zarówno do codziennych, jak i formalnych okazji, kiedy istotne jest, aby wyglądać nienagannie. Czyste i dobrze zachowane obuwie długo pozwoli tworzyć wspaniałe zestawy, wyrażające Twój oryginalny gust.

Produkty Crep – nowoczesne rozwiązania i technologie

Akcesoria do obuwia marki Crep Protect to wysokiej jakości wykonanie nawet małych elementów, aby zapewnić jak najwyższą jakość i zadowolenie podczas noszenia. Tekstylne sznurówki firmy to jeden z produktów, który wykorzystuje nowoczesne technologie, zwiększające praktyczność wyrobu. Ochrona, utrzymująca się nawet po paru praniach, materiałów sznurówek przed wodą i innymi płynami zmniejsza ryzyko plam i zabrudzeń na ich powierzchni.

Współczesna technologia i systemy pozwalają na tworzenie wyjątkowych rozwiązań do dbania o buty, które posiadasz już w szafie. Jeśli chcesz, aby Twoje obuwie wyglądało dalej świeżo i estetycznie, postaw na sprawdzone produkty, które w prosty sposób to zapewnią. Odpowiednie czyszczenie i konserwacja nie tylko pozwala zachować ładny wygląd butów, ale także prawidłowe działanie praktycznych funkcji obuwia, istotnych każdego dnia.

Sprawdź oferty i dobierz akcesoria, które pozwolą Ci zadbać o posiadane buty i ruszaj przed siebie z pewnością każdego kroku. W końcu schludne obuwie wyglądać będzie jak nowe, a dobrane do niego wyjątkowe stylizacje będą zwracać uwagę.