- Porady i projekty dotyczące świadomego dbania o ekologię przy równoczesnym zadbaniu o potrzeby swojego ciała - uwzględniają wprowadzenie uproszczeń do rutyny pielęgnacyjnej, umiejętność rozszyfrowywania etykiet produktów czy przepisy na samodzielnie wykonane serum nawilżające oraz maseczki do twarzy typu superfood.
- Twarda oprawa.
- Wydawca: Quarto Publishing PLC.
- Kraj publikacji: Wielka Brytania.
- Rok publikacji: 2021.
- Liczba stron: 160.
- Waga: 646 g.
- Wymiary: 17,7 x 23,8 x 2,2 cm.
- Answear
- Home
- Lifestyle
- Answear Bookstore
- Książki
- Książka Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English

Książka Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English
-5% z kodem: AD*
Cena aktualna:
99.99 zł
Cena regularna: 119.99 zł -16%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 104.99 zł -4%
Kolor: multicolor
ONE
ANSWEAR DAYS!
*-5% na ten produkt z kodem: AD przy zakupach za min. 399 zł.
DARMOWA DOSTAWA od 280 zł
Dostawa nawet w 24hZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dniKsiążka Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English
Książka z kolekcji home & lifestyle. Inspirujący i praktyczny przewodnik po prowadzeniu bardziej ekologicznego stylu życia w przestrzeni beauty.
Dane produktu
- Kod producenta
- QU1034
- Kolor
- multicolor
- Marka
- Inne
- ID Produktu
- 99KK-AKU4J3_MLC