Ray-Ban - Okulary 0RB2180.601/71.51.
-10% z kodem: AD*
Kolor: czarny
51
ANSWEAR DAYS!
Szczegóły
Dostawa nawet w 24h
ZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dni
- Kształt oprawek: okrągły.
- Ochrona UV.
- Szerokość soczewki: 51 mm.
- Wysokość soczewki: 49 mm.
- Długość zausznika: 150 mm.
Cechy produktu
Kształt oprawek
okrągłe
Typ soczewki
jednolita
Dane produktu
Kod producenta
0RB2180.601/71.51.
Kolor
czarny
Marka
Ray-Ban
ID Produktu
PP84-OKU00C_99X
Skład
Materiał zasadniczy: Materiał syntetyczny,
Dane techniczne
Powłoki i właściwości soczewek:
UV400
Polaryzacja:
nie
Podobne produkty
Odkryj produkty Ray-Ban
-13%