Ray-Ban - Okulary 0RB3847N.912131.52
Kolor: brązowy
Produkt niedostępny
Niestety ktoś Cię uprzedził. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.
ZWROTY I REKLAMACJE
- Kształt oprawek: okrągły.
- Ochrona UV.
- Szerokość mostka: 23 mm.
- Szerokość soczewki: 52 mm.
- Długość zausznika: 145 mm.
Cechy produktu
Typ soczewki
jednolita
Dane produktu
Kod producenta
0RB3847N.912131.52
Kolor
brązowy
Marka
Ray-Ban
Producent
Luxottica group S.p.A.
Piazzale Cadorna 3, 20123 Milano IT
https://www.essilorluxottica.com/en/brands/customer-care/ ; info@luxottica.com
ID Produktu
99KK-OKU028_88X
Skład
Materiał 1: Metal, Materiał 2: Materiał syntetyczny,
Odkryj produkty Ray-Ban
-10% z kodem: AD*