Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

Hoff CITY CHERRY sneakersy damskie bordowe 22602408

-20% z kodem: BDAY*
599,99 zł
Kolor: bordowy
Hoff CITY AUBERGINE sneakersy bordowe 22602427
Hoff CITY CHERRY sneakersy damskie bordowe 22602408
Hoff CITY GREEN sneakersy męskie zielone 22602411
Hoff CITY TAUPE sneakersy męskie brązowe 22602410
Hoff CITY DARK BLUE sneakersy męskie granatowe 22602409
Hoff CITY BLACK sneakersy czarne 22602431
Hoff CITY NAVY BLUE sneakersy granatowe 22602429
Hoff CITY BROWN sneakersy brązowe 22602414
15 YEARS OF ANSWEAR

*-20% z kodem: BDAY przy zakupach za min. 400 zł.

Szczegóły

Sneakersy Hoff CITY CHERRY – styl i komfort w miejskim wydaniu

Sneakersy Hoff CITY CHERRY to damskie obuwie o niskim profilu, które łączy w sobie modny design z funkcjonalnością. Ten model, w intensywnym bordowym kolorze, stanowi doskonałą bazę dla casualowych i streetwearowych stylizacji, dodając im wyrazistego charakteru. Wykonane z połączenia skóry zamszowej i materiału tekstylnego, sprzyjają wygodzie i stylowi w miejskim zgiełku.

Sneakersy Hoff 22602408 – dlaczego warto je wybrać?

  • Wkładka Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu stopy, sprzyjając komfortowi
  • Usztywniony zapiętek, który stabilizuje stopę, wspomagając jej prawidłowe ułożenie
  • Cholewka z zamszu i materiału tekstylnego, nadająca obuwiu trwałość i estetyczny wygląd
  • Miękka wyściółka tekstylna, która sprzyja komfortowi noszenia przez cały dzień
  • Niski profil cholewki, który pozwala na swobodę ruchów i podkreśla miejski styl
  • Płaska podeszwa z gumy, która oferuje stabilność i dobrą przyczepność do podłoża
  • Klasyczne sznurowanie, które umożliwia precyzyjne dopasowanie obuwia do stopy
Cechy produktu
Profil
niski
Podeszwa
guma
Zapięcie i dopasowanie
sznurowane
Typ podeszwy
płaska
Dane produktu
Kod producenta
22602408
Kolor producenta
CHERRY
Kolor
bordowy
Marka
Hoff
Materiał
Cholewka:
Skóra zamszowa, Materiał tekstylny
Wnętrze:
Materiał tekstylny
Podeszwa:
Materiał syntetyczny
Wymiary
Technologie
Podobne produkty
Hoff BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane bordowe 22561015
Hoff
BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
Hoff BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane bordowe 22661408
Hoff
BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Kennel & Schmenger Sneakersy skórzane Drop damskie kolor bordowy 51-15310
Kennel & Schmenger
Sneakersy skórzane Drop
Cena aktualna:
589,99 zł
Cena regularna: 1249,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 619,99 zł
Hogan H698 Allacciato H sneakersy damskie zamszowe bordowe na platformie HXW6980FB60UL60UUJ
Hogan
H698 Allacciato H sneakersy damskie zamszowe
1909,90 zł
-20% z kodem: BDAY*
Lauren Ralph Lauren Janson II sneakersy damskie zamszowe bordowe 802868344010
Lauren Ralph Lauren
Janson II sneakersy damskie zamszowe
509,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Puma Speedcat Nylon sneakersy damskie bordowe 405323
Puma
Speedcat Nylon sneakersy damskie
Cena aktualna:
384,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
-20%
extra -10% z kodem: BDAY*
Veja GT NOLYN sneakersy damskie bordowe AI3421685A
Veja
GT NOLYN sneakersy damskie
Cena aktualna:
459,99 zł
Cena regularna: 579,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 579,99 zł
HUGO LyzzPlt sneakersy damskie bordowe 50569362.904
HUGO
LyzzPlt sneakersy damskie
699,99 zł
-34%
extra -15% z kodem: BDAY*
Guess BESAR2 sneakersy damskie bordowe FLFBE2 SUE12
Guess
BESAR2 sneakersy damskie
Cena aktualna:
362,99 zł
Cena regularna: 549,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Valentino VENUS sneakersy damskie skórzane bordowe 91V1303VTC
Valentino
VENUS sneakersy damskie skórzane
979,99 zł
-20%
extra -10% z kodem: BDAY*
Camper Runner Twentyfive sneakersy damskie skórzane bordowe K201907-011
Camper
Runner Twentyfive sneakersy damskie skórzane
Cena aktualna:
469,99 zł
Cena regularna: 589,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 589,99 zł
-11%
extra -10% z kodem: BDAY*
adidas Originals Sneakersy skórzane Samba Og damskie kolor bordowy IH3979
adidas Originals
Sneakersy skórzane Samba Og
Cena aktualna:
469,99 zł
Cena regularna: 529,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 529,99 zł
adidas Originals
Sneakersy skórzane Teakwondo
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,99 zł
-50%
extra -10% z kodem: BDAY*
Reebok Classic Sneakersy zamszowe Club C Megacourt kolor bordowy 100201244
Reebok Classic
Sneakersy zamszowe Club C Megacourt
Cena aktualna:
269,99 zł
Cena regularna: 539,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Patrizia Pepe Sneakersy damskie kolor bordowy 2Z0054 V040 FG41
Patrizia Pepe
Sneakersy
1009,90 zł
-20% z kodem: BDAY*
Veja Sneakersy skórzane Panenka damskie kolor bordowy FU0320897A
Veja
Sneakersy skórzane Panenka
599,99 zł
-10% z kodem: BDAY*
adidas Originals Superstar II sneakersy damskie skórzane bordowe KJ4655
adidas Originals
Superstar II sneakersy damskie skórzane
529,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Kenzo Low top sneaker sneakersy damskie bordowe FG62SN122F53.23
Kenzo
Low top sneaker sneakersy damskie
1359,90 zł
-40% z kodem: BDAY*
Kennel & Schmenger Sneakersy skórzane Drop damskie kolor bordowy 51-15340
Kennel & Schmenger
Sneakersy skórzane Drop
1249,90 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
New Balance New Balance 327 sneakersy damskie bordowe W3276YP
New Balance
New Balance 327 sneakersy damskie
Cena aktualna:
319,99 zł
Cena regularna: 529,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
Inuikii Shearling Low Velcro sneakersy damskie zamszowe bordowe 1001.001.0231
Inuikii
Shearling Low Velcro sneakersy damskie zamszowe
1019,90 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Alohas Sneakersy zamszowe Tb.490 damskie kolor bordowy S100471-11
Alohas
Sneakersy zamszowe Tb.490
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 779,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
Patrizia Pepe Sneakersy damskie skórzane bordowe 8Y0033 V038 FH03
Patrizia Pepe
Sneakersy damskie skórzane
1389,90 zł
-25% z kodem: BDAY*
Tommy Hilfiger TH VINTAGE LOW RUNNER LEATHER sneakersy damskie skórzane bordowe FW0FW09485
Tommy Hilfiger
TH VINTAGE LOW RUNNER LEATHER sneakersy damskie skórzane
489,99 zł
Keen JASPER sneakersy damskie zamszowe bordowe 1032670
Keen
JASPER sneakersy damskie zamszowe
699,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Steve Madden Sneakersy zamszowe Mirage-Sm damskie kolor bordowy 11003908
Steve Madden
Sneakersy zamszowe Mirage-Sm
Cena aktualna:
279,99 zł
Cena regularna: 519,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 309,99 zł
adidas Breaknet sneakersy damskie skórzane bordowe KZ9623
adidas
Breaknet sneakersy damskie skórzane
239,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Alohas Sneakersy skórzane Tb.490 damskie kolor bordowy S100471-34
Alohas
Sneakersy skórzane Tb.490
Cena aktualna:
519,99 zł
Cena regularna: 769,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,99 zł
Odkryj produkty Hoff
Hoff BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane bordowe 22661408
Hoff
BRIDGE NAPPA CLAY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY MELBOURNE damskie kolor bordowy 22502004
Hoff
Sneakersy CITY MELBOURNE
519,99 zł
Hoff BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane bordowe 22561015
Hoff
BRIDGE METALLICS BURGUNDY sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy SAINT LOUIS kolor różowy 12502022 CITY
Hoff
Sneakersy SAINT LOUIS
499,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY LOS ANGELES damskie kolor zielony 22502009
Hoff
Sneakersy CITY LOS ANGELES
519,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE MESH BLUE damskie kolor niebieski 12661005
Hoff
Sneakersy BRIDGE MESH BLUE
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,99 zł
Hoff CITY MKII SAND sneakersy damskie beżowe 22635402
Hoff
CITY MKII SAND sneakersy damskie
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy zamszowe BRIDGE FL ROSE damskie kolor różowy 22561022
Hoff
Sneakersy zamszowe BRIDGE FL ROSE
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy zamszowe BRIDGE damskie kolor różowy 22561023
Hoff
Sneakersy zamszowe BRIDGE
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE FL BEIGE sneakersy damskie zamszowe beżowe 22661416
Hoff
BRIDGE FL BEIGE sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł
Hoff BRIDGE NAPPA BEIGE sneakersy damskie skórzane beżowe 22661406
Hoff
BRIDGE NAPPA BEIGE sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE SATIN BEIGE damskie kolor beżowy 22561006
Hoff
Sneakersy BRIDGE SATIN BEIGE
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY LIGHT GREY damskie kolor szary 12602411
Hoff
Sneakersy CITY LIGHT GREY
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY SARTORIAL CAMEL sneakersy damskie brązowe 22602423
Hoff
CITY SARTORIAL CAMEL sneakersy damskie
639,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE VICHY OW sneakersy damskie zamszowe białe sportowe 12661037
Hoff
BRIDGE VICHY OW sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
489,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE VICHY SUN sneakersy damskie żółte 12661046
Hoff
BRIDGE VICHY SUN sneakersy damskie
Cena aktualna:
519,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
Hoff BRIDGE COW PRINT BLACK sneakersy damskie skórzane czarne 22661402
Hoff
BRIDGE COW PRINT BLACK sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
Hoff BRIDGE FL AUBERGINE sneakersy damskie zamszowe fioletowe 22661426
Hoff
BRIDGE FL AUBERGINE sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł
Hoff BRIDGE MKII BEIGE sneakersy damskie beżowe 22659411
Hoff
BRIDGE MKII BEIGE sneakersy damskie
639,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE SATIN BROWN damskie kolor różowy 22561004
Hoff
Sneakersy BRIDGE SATIN BROWN
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE COW PRINT BROWN sneakersy damskie skórzane brązowe 22661401
Hoff
BRIDGE COW PRINT BROWN sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
Hoff CITY PRINT BROWN sneakersy damskie zamszowe brązowe 22602425
Hoff
CITY PRINT BROWN sneakersy damskie zamszowe
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE DOPAMINE LILAC sneakersy damskie skórzane fioletowe sportowe 12661020
Hoff
BRIDGE DOPAMINE LILAC sneakersy damskie skórzane
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Hoff PARK PRINT BROWN sneakersy damskie skórzane brązowe 22619410
Hoff
PARK PRINT BROWN sneakersy damskie skórzane
679,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE MESH LILAC damskie kolor fioletowy 12510013
Hoff
Sneakersy BRIDGE MESH LILAC
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff CITY DOPAMINE GREY sneakersy damskie zamszowe szare 12602012
Hoff
CITY DOPAMINE GREY sneakersy damskie zamszowe
Cena aktualna:
389,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 414,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BRIDGE SATIN TERRACOTTA damskie kolor pomarańczowy 22561007
Hoff
Sneakersy BRIDGE SATIN TERRACOTTA
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 679,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
Hoff CITY CHROMA FERN sneakersy damskie zielone 22602401
Hoff
CITY CHROMA FERN sneakersy damskie
599,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff PARK BEIGE sneakersy damskie beżowe 22619413
Hoff
PARK BEIGE sneakersy damskie
599,99 zł
Hoff BRIDGE VELCROS CHOCOLATE sneakersy damskie skórzane brązowe 22661415
Hoff
BRIDGE VELCROS CHOCOLATE sneakersy damskie skórzane
679,99 zł