Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

Hoff CITY GREEN sneakersy męskie zielone 22602411

-20% z kodem: BDAY*
599,99 zł
Kolor: zielony
Hoff CITY AUBERGINE sneakersy bordowe 22602427
Hoff CITY GREEN sneakersy męskie zielone 22602411
Hoff CITY TAUPE sneakersy męskie brązowe 22602410
Hoff CITY DARK BLUE sneakersy męskie granatowe 22602409
Hoff CITY BLACK sneakersy czarne 22602431
Hoff CITY NAVY BLUE sneakersy granatowe 22602429
Hoff CITY BROWN sneakersy brązowe 22602414
15 YEARS OF ANSWEAR

*-20% z kodem: BDAY przy zakupach za min. 400 zł.

Szczegóły

Sneakersy Hoff CITY GREEN – połączenie stylu casual i streetwear

Sneakersy Hoff CITY GREEN to niskoprofilowe obuwie męskie, które łączy komfort noszenia z miejskim designem. Ten model, charakteryzujący się zieloną kolorystyką, stanowi ciekawą propozycję dla mężczyzn ceniących sobie swobodę i styl casualowy, jak i streetwearowy. Ich budowa sprzyja wygodzie, a detale estetyczne dopełniają całości.

Sneakersy Hoff 22602411 – kluczowe cechy i technologie

  • Technologia Memory Foam sprzyja indywidualnemu dopasowaniu do kształtu stopy, oferując komfort chłodzenia powietrzem
  • Usztywniony zapiętek wspomaga stabilizację stopy, co sprzyja wygodzie podczas noszenia
  • Cholewka z połączenia skóry zamszowej i materiału tekstylnego nadaje obuwiu ciekawy wygląd
  • Wnętrze wyściełane materiałem tekstylnym sprzyja komfortowi noszenia przez cały dzień
  • Płaska podeszwa z gumy sprzyja stabilności i jest odporna na ścieranie
  • Niski profil sprzyja swobodzie ruchów i podkreśla miejski charakter obuwia
  • Klasyczne sznurowanie pozwala na precyzyjne dopasowanie obuwia do indywidualnych potrzeb
  • Zielona kolorystyka z kolekcji CITY GREEN nadaje obuwiu świeży i modny wygląd
Cechy produktu
Profil
niski
Podeszwa
guma
Zapięcie i dopasowanie
sznurowane
Typ podeszwy
płaska
Dane produktu
Kod producenta
22602411
Kolor producenta
GREEN
Kolor
zielony
Marka
Hoff
Materiał
Cholewka:
Skóra zamszowa, Materiał tekstylny
Wnętrze:
Materiał tekstylny
Podeszwa:
Materiał syntetyczny
Wymiary
Technologie
Podobne produkty
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY CHROMA TEAL sneakersy męskie zielone 22602404
Hoff
CITY CHROMA TEAL sneakersy męskie
599,99 zł
Puma Sneakersy Talon OG męskie kolor zielony 402955
Puma
Sneakersy Talon OG
649,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Camper Sneakersy Peu Touring kolor zielony K100881-016
Camper
Sneakersy Peu Touring
Cena aktualna:
329,99 zł
Cena regularna: 459,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349,99 zł
On Cloudzone sneakersy męskie zielone 3MF10085360
On
Cloudzone sneakersy męskie
679,99 zł
-40% z kodem: BDAY*
Napapijri Sneakersy COSMOS męskie kolor zielony NP0A8B2W GD6
Napapijri
Sneakersy COSMOS
429,99 zł
Gant Sneakersy zamszowe Cuzmo męskie kolor zielony 31633011
Gant
Sneakersy zamszowe Cuzmo
519,99 zł
-40%
extra -10% z kodem: BDAY*
Flamingos Sneakersy Stadion męskie kolor zielony STAMAGES
Flamingos
Sneakersy Stadion
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 719,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 719,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Napapijri Sneakersy COSMOS męskie kolor zielony NP0A8BLO MG6
Napapijri
Sneakersy COSMOS
Cena aktualna:
269,99 zł
Cena regularna: 429,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 284,99 zł
-40% z kodem: BDAY*
Napapijri Sneakersy F5COSMOS02/NYP męskie kolor zielony NP0A893L MO2
Napapijri
Sneakersy F5COSMOS02/NYP
469,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Aeronautica Militare Sneakersy SC283CT3544 męskie kolor zielony SC283CT3544
Aeronautica Militare
Sneakersy SC283CT3544
659,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Stepney Workers Club Sneakersy Amiel S-Strike Geo-Merged męskie kolor zielony YP03235
Stepney Workers Club
Sneakersy Amiel S-Strike Geo-Merged
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 769,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 459,99 zł
-20%
extra -15% z kodem: BDAY*
BOSS Nitan sneakersy męskie zielone 50568486.367
BOSS
Nitan sneakersy męskie
Cena aktualna:
559,99 zł
Cena regularna: 699,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
BOSS Orange Sneakersy Levon męskie kolor zielony 50562619.248
BOSS Orange
Sneakersy Levon
Cena aktualna:
344,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 384,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
On Cloudmonster Void sneakersy męskie zielone 3MG10915369
On
Cloudmonster Void sneakersy męskie
809,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Puma Sneakersy zamszowe  Suede Patch kolor zielony 395388
Puma
Sneakersy zamszowe Suede Patch
Cena aktualna:
254,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Lacoste STORM 96 2K TECH 1262 SMA sneakersy męskie zielone 51SMA0062 AIZ
Lacoste
STORM 96 2K TECH 1262 SMA sneakersy męskie
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Stepney Workers Club Sneakersy zamszowe Dellow 02 Cup Geo-Merged kolor zielony YA22060
Stepney Workers Club
Sneakersy zamszowe Dellow 02 Cup Geo-Merged
Cena aktualna:
319,99 zł
Cena regularna: 589,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Puma Sneakersy Rider Elite męskie kolor zielony 402922
Puma
Sneakersy Rider Elite
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Lacoste Sneakersy L003 Neo Shot Sneakers męskie kolor zielony 50SMA0122
Lacoste
Sneakersy L003 Neo Shot Sneakers
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 619,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł
-12%
extra -10% z kodem: BDAY*
Stepney Workers Club DELLOW S-STRIKE SUEDE sneakersy męskie zamszowe zielone YA25655
Stepney Workers Club
DELLOW S-STRIKE SUEDE sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
412,99 zł
Cena regularna: 589,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
K-Swiss Sneakersy skórzane SLAMMSHIELD II kolor zielony 04312.378.M
K-Swiss
Sneakersy skórzane SLAMMSHIELD II
469,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Tommy Hilfiger Sneakersy zamszowe PREMIUM DRESS CUPSOLE SUEDE męskie kolor zielony FM0FM05573
Tommy Hilfiger
Sneakersy zamszowe PREMIUM DRESS CUPSOLE SUEDE
Cena aktualna:
314,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Lacoste Sneakersy L003 Neo Sneakers męskie kolor zielony 50SMA0115
Lacoste
Sneakersy L003 Neo Sneakers
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 619,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Polo Ralph Lauren Bedford Pp sneakersy męskie zamszowe zielone 809P15666003
Polo Ralph Lauren
Bedford Pp sneakersy męskie zamszowe
569,99 zł
-10% z kodem: BDAY*
Hoka Bondi 9 sneakersy męskie zielone 1162011
Hoka
Bondi 9 sneakersy męskie
799,99 zł
-25% z kodem: BDAY*
AllSaints Sneakersy Nevis Sneaker męskie kolor zielony M019FD
AllSaints
Sneakersy Nevis Sneaker
939,99 zł
-40% z kodem: BDAY*
Copenhagen Sneakersy skórzane kolor zielony CPH167M vitello
Copenhagen
Sneakersy skórzane
1079,90 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Alexander Smith Soho sneakersy męskie zamszowe zielone ASBDSOM3665MTC
Alexander Smith
Soho sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
529,99 zł
Cena regularna: 889,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,99 zł
Odkryj produkty Hoff
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE MKII KHAKI sneakersy męskie zielone 22659401
Hoff
BRIDGE MKII KHAKI sneakersy męskie
639,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY CHROMA TEAL sneakersy męskie zielone 22602404
Hoff
CITY CHROMA TEAL sneakersy męskie
599,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff PARK MULTICOLOR sneakersy męskie zamszowe beżowe 22619401
Hoff
PARK MULTICOLOR sneakersy męskie zamszowe
599,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Buty BANGKOK MAN 12202601
Hoff
Buty BANGKOK MAN
519,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy DELOS kolor granatowy 12517607 TRACK & FIELD
Hoff
Sneakersy DELOS
449,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BIARRITZ II kolor granatowy 12535606 CITY MKII
Hoff
Sneakersy BIARRITZ II
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 649,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII BLUE męski szary 22635410
Hoff
CITY MKII BLUE męski
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII  DARK GREY sneakersy męskie szare 22635409
Hoff
CITY MKII DARK GREY sneakersy męskie
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY DARK BLUE sneakersy męskie granatowe 22602409
Hoff
CITY DARK BLUE sneakersy męskie
599,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII TAUPE sneakersy męskie beżowe 22635401
Hoff
CITY MKII TAUPE sneakersy męskie
679,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY BERLIN MAN męskie kolor szary 22402604
Hoff
Sneakersy CITY BERLIN MAN
519,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy KINGSTON MAN kolor multicolor 12502601 CITY
Hoff
Sneakersy KINGSTON MAN
519,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY TAUPE sneakersy męskie brązowe 22602410
Hoff
CITY TAUPE sneakersy męskie
599,99 zł
Hoff CITY CHROMA ANTHRACITE sneakersy męskie szare 22602403
Hoff
CITY CHROMA ANTHRACITE sneakersy męskie
599,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE MKII CANVAS CAMEL sneakersy męskie beżowe 22661602
Hoff
BRIDGE MKII CANVAS CAMEL sneakersy męskie
599,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII NAIROBI II sneakersy męskie zamszowe beżowe 22435603
Hoff
CITY MKII NAIROBI II sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
309,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 324,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII BEIGE sneakersy męskie beżowe 22635408
Hoff
CITY MKII BEIGE sneakersy męskie
679,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY VENICE męskie kolor granatowy 22502603
Hoff
Sneakersy CITY VENICE
519,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY OFF ROAD BLACK męskie kolor czarny 22558609
Hoff
Sneakersy CITY OFF ROAD BLACK
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
Hoff CITY MKII BLACK sneakersy męskie czarne 22635403
Hoff
CITY MKII BLACK sneakersy męskie
679,99 zł