Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

Hoff CITY TAUPE sneakersy męskie brązowe 22602410

-20% z kodem: BDAY*
599,99 zł
Kolor: brązowy
Hoff CITY AUBERGINE sneakersy bordowe 22602427
Hoff CITY GREEN sneakersy męskie zielone 22602411
Hoff CITY TAUPE sneakersy męskie brązowe 22602410
Hoff CITY DARK BLUE sneakersy męskie granatowe 22602409
Hoff CITY BLACK sneakersy czarne 22602431
Hoff CITY NAVY BLUE sneakersy granatowe 22602429
Hoff CITY BROWN sneakersy brązowe 22602414
15 YEARS OF ANSWEAR

*-20% z kodem: BDAY przy zakupach za min. 400 zł.

Szczegóły

Sneakersy męskie Hoff CITY TAUPE – brązowy akcent w miejskim stylu

Sneakersy męskie Hoff CITY TAUPE to propozycja dla mężczyzn ceniących połączenie miejskiego szyku z wygodą. Ten model, utrzymany w brązowej kolorystyce, doskonale wpisuje się w casualowe i streetwearowe stylizacje, oferując komfort na każdym kroku. Projekt wyróżnia się niskim profilem i klasycznym sznurowaniem, co sprzyja uniwersalności.

Co sprawia, że sneakersy męskie Hoff 22602410 są wyjątkowym wyborem?

  • Technologia Memory Foam sprzyja dopasowaniu do kształtu stopy, wspierając komfort chłodzenia powietrzem
  • Usztywniony zapiętek stabilizuje stopę, co pozwala na pewniejsze poruszanie się
  • Cholewka z połączenia skóry zamszowej i materiału tekstylnego tworzy estetyczne połączenie
  • Wnętrze z materiału tekstylnego sprzyja wygodzie noszenia przez cały dzień
  • Niski profil cholewki pozwala na swobodę ruchów w kostce
  • Płaska podeszwa z gumy sprzyja stabilności na różnych powierzchniach
  • Klasyczne sznurowanie umożliwia precyzyjne dopasowanie obuwia do stopy
Cechy produktu
Profil
niski
Podeszwa
guma
Zapięcie i dopasowanie
sznurowane
Typ podeszwy
płaska
Dane produktu
Kod producenta
22602410
Kolor producenta
TAUPE
Kolor
brązowy
Marka
Hoff
Materiał
Cholewka:
Skóra zamszowa, Materiał tekstylny
Wnętrze:
Materiał tekstylny
Podeszwa:
Materiał syntetyczny
Wymiary
Technologie
Podobne produkty
Veja Sneakersy Fitz Roy Fs kolor brązowy FS2303376B
Veja
Sneakersy Fitz Roy Fs
1019,90 zł
Napapijri F6TRACER01 sneakersy męskie brązowe NP0A8BHZWS21
Napapijri
F6TRACER01 sneakersy męskie
529,99 zł
Polo Ralph Lauren Rlite Court sneakersy męskie zamszowe brązowe 809P15729001
Polo Ralph Lauren
Rlite Court sneakersy męskie zamszowe
659,99 zł
Kolekcja limitowana
UGG Buty Peakmod Lowcut męskie kolor brązowy 1171355.CHE
UGG
Buty Peakmod Lowcut
639,99 zł
-14%
extra -10% z kodem: BDAY*
Geox U RENAN sneakersy męskie brązowe U564GA022FFC6003
Geox
U RENAN sneakersy męskie
Cena aktualna:
469,99 zł
Cena regularna: 549,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,99 zł
-10%
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoka Sneakersy Mafate Speed 4 Lite kolor brązowy 1168450
Hoka
Sneakersy Mafate Speed 4 Lite
Cena aktualna:
629,99 zł
Cena regularna: 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699,99 zł
-19%
extra -10% z kodem: BDAY*
Ecco Exostride Low Gtx brązowe 835304-02178
Ecco
Exostride Low Gtx
Cena aktualna:
619,99 zł
Cena regularna: 769,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 769,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
UGG M Lo Lowmel sneakersy męskie brązowe 1169493.LBNZ
UGG
M Lo Lowmel sneakersy męskie
679,99 zł
-10%
extra -15% z kodem: BDAY*
Gant Prepus sneakersy męskie nubukowe brązowe 33631395
Gant
Prepus sneakersy męskie nubukowe
Cena aktualna:
530,99 zł
Cena regularna: 589,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 589,99 zł
Puma Sneakersy męskie brązowe
Puma
Sneakersy męskie
559,99 zł
-14%
extra -15% z kodem: BDAY*
BOSS Titanium sneakersy męskie brązowe 50568757.201
BOSS
Titanium sneakersy męskie
Cena aktualna:
768,99 zł
Cena regularna: 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899,99 zł
-25%
extra -10% z kodem: BDAY*
Geox U OTTAVIO sneakersy męskie zamszowe brązowe U16DCD00022C6024
Geox
U OTTAVIO sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
334,99 zł
Cena regularna: 449,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
-14%
extra -15% z kodem: BDAY*
Gant McJulien sneakersy męskie skórzane brązowe 33633393
Gant
McJulien sneakersy męskie skórzane
Cena aktualna:
539,99 zł
Cena regularna: 629,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,99 zł
adidas Originals Handball Spezial sneakersy damskie nubukowe brązowe KJ9852
adidas Originals
Handball Spezial sneakersy damskie nubukowe
479,99 zł
-25% z kodem: BDAY*
BOSS Sneakersy skórzane Careton męskie kolor brązowy 50552888
BOSS
Sneakersy skórzane Careton
949,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Guess Sneakersy OLMO męskie kolor brązowy FMPOLM FAL12
Guess
Sneakersy OLMO
Cena aktualna:
274,99 zł
Cena regularna: 499,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289,99 zł
-20%
extra -10% z kodem: BDAY*
Geox U FLEXTRIDE PLUS FAST IN sneakersy męskie zamszowe brązowe U65MAA00022C6029
Geox
U FLEXTRIDE PLUS FAST IN sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 499,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
Napapijri F6COSMOS01 sneakersy męskie brązowe NP0A8AH41981
Napapijri
F6COSMOS01 sneakersy męskie
439,99 zł
Michael Kors Rhodes Stripe Trainer sneakersy męskie zamszowe brązowe 42F6RHFS1S.251
Michael Kors
Rhodes Stripe Trainer sneakersy męskie zamszowe
639,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Calvin Klein Sneakersy skórzane CHUNKY CUPSOLE LACE UP LTH PINCH męskie kolor brązowy YM0YM01454
Calvin Klein
Sneakersy skórzane CHUNKY CUPSOLE LACE UP LTH PINCH
Cena aktualna:
324,99 zł
Cena regularna: 569,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
CAT Footwear GAUGE sneakersy męskie zamszowe brązowe P726615
CAT Footwear
GAUGE sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 579,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
-19%
extra -10% z kodem: BDAY*
Gola Viper Serra Trainer sneakersy męskie skórzane brązowe CMB942TT
Gola
Viper Serra Trainer sneakersy męskie skórzane
Cena aktualna:
384,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 479,99 zł
-24%
extra -10% z kodem: BDAY*
Camper Peu Path+ sneakersy męskie skórzane brązowe K101114-011
Camper
Peu Path+ sneakersy męskie skórzane
Cena aktualna:
459,99 zł
Cena regularna: 609,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 609,99 zł
Liu Jo BIG 05 sneakersy męskie skórzane brązowe 7G6011EX363S3168
Liu Jo
BIG 05 sneakersy męskie skórzane
589,99 zł
-28%
extra -10% z kodem: BDAY*
MSGM Sneakersy zamszowe męskie kolor brązowy 4040MS021 997
MSGM
Sneakersy zamszowe
Cena aktualna:
629,99 zł
Cena regularna: 1269,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 879,99 zł
-25% z kodem: BDAY*
Gant Cuzmo sneakersy męskie brązowe 33638375
Gant
Cuzmo sneakersy męskie
589,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Camper Sneakersy zamszowe Peu Terreno męskie kolor brązowy K101059-003
Camper
Sneakersy zamszowe Peu Terreno
609,99 zł
-11%
extra -10% z kodem: BDAY*
Fila Sneakersy Alpha męskie kolor brązowy
Fila
Sneakersy Alpha
Cena aktualna:
199,99 zł
Cena regularna: 479,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 224,99 zł
Odkryj produkty Hoff
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY DARK BLUE sneakersy męskie granatowe 22602409
Hoff
CITY DARK BLUE sneakersy męskie
599,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII TAUPE sneakersy męskie beżowe 22635401
Hoff
CITY MKII TAUPE sneakersy męskie
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII  DARK GREY sneakersy męskie szare 22635409
Hoff
CITY MKII DARK GREY sneakersy męskie
679,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY BERLIN MAN męskie kolor szary 22402604
Hoff
Sneakersy CITY BERLIN MAN
519,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY CHROMA TEAL sneakersy męskie zielone 22602404
Hoff
CITY CHROMA TEAL sneakersy męskie
599,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy DELOS kolor granatowy 12517607 TRACK & FIELD
Hoff
Sneakersy DELOS
449,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY GREEN sneakersy męskie zielone 22602411
Hoff
CITY GREEN sneakersy męskie
599,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy KINGSTON MAN kolor multicolor 12502601 CITY
Hoff
Sneakersy KINGSTON MAN
519,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Buty BANGKOK MAN 12202601
Hoff
Buty BANGKOK MAN
519,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy BIARRITZ II kolor granatowy 12535606 CITY MKII
Hoff
Sneakersy BIARRITZ II
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 649,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Hoff CITY CHROMA ANTHRACITE sneakersy męskie szare 22602403
Hoff
CITY CHROMA ANTHRACITE sneakersy męskie
599,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII NAIROBI II sneakersy męskie zamszowe beżowe 22435603
Hoff
CITY MKII NAIROBI II sneakersy męskie zamszowe
Cena aktualna:
309,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 324,99 zł
Hoff CITY MKII BLACK sneakersy męskie czarne 22635403
Hoff
CITY MKII BLACK sneakersy męskie
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII BLUE męski szary 22635410
Hoff
CITY MKII BLUE męski
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff CITY MKII BEIGE sneakersy męskie beżowe 22635408
Hoff
CITY MKII BEIGE sneakersy męskie
679,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE MKII CANVAS CAMEL sneakersy męskie beżowe 22661602
Hoff
BRIDGE MKII CANVAS CAMEL sneakersy męskie
599,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY OFF ROAD BLACK męskie kolor czarny 22558609
Hoff
Sneakersy CITY OFF ROAD BLACK
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff PARK MULTICOLOR sneakersy męskie zamszowe beżowe 22619401
Hoff
PARK MULTICOLOR sneakersy męskie zamszowe
599,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
Hoff BRIDGE MKII KHAKI sneakersy męskie zielone 22659401
Hoff
BRIDGE MKII KHAKI sneakersy męskie
639,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Hoff Sneakersy CITY VENICE męskie kolor granatowy 22502603
Hoff
Sneakersy CITY VENICE
519,99 zł