Przejdź do treści
Premium Fashion Benefits >
Oszczędzaj z Answear Club >
Dostawa nawet w 24h >
Newsletter >
Regularne nowości >

Answear Club

logo answear

PAIKKA Obroża dla psa L 1031025

-30% z kodem: BDAY*
189,99 zł
Kolor: brązowy
PAIKKA smycz dla psa S 1031029
PAIKKA obroża dla psa XS 1031023
PAIKKA obroża dla psa S 1031024
PAIKKA obroża dla psa L 1031025
PAIKKA obroża dla psa XL 1031026
PAIKKA smycz dla psa L 1031018
PAIKKA smycz dla psa L 1031028
15 YEARS OF ANSWEAR

*-30% z kodem: BDAY przy zakupach za min. 400 zł.

Szczegóły

Obroża dla psa PAIKKA z innowacyjnego materiału Lignify® – komfort i trwałość dla Twojego pupila

Obroża dla psa PAIKKA z innowacyjnego materiału Lignify® to eleganckie i funkcjonalne akcesorium, które wyróżnia się wyjątkową trwałością i niezrównanym komfortem noszenia. Wykonana z roślinnej alternatywy dla skóry, sprzyja długiemu i bezproblemowemu użytkowaniu, jednocześnie prezentując się stylowo. Jest to propozycja dla właścicieli ceniących skandynawski design i dbałość o dobro swojego pupila.

Czym wyróżnia się obroża dla psa PAIKKA z materiału Lignify®?

  • Materiał Lignify® – roślinna alternatywa dla skóry, o szlachetnym wyglądzie i miękkiej fakturze
  • Odporność na zużycie – sprzyja długiemu i bezproblemowemu użytkowaniu obroży przez pupila
  • Lekkość i elastyczność – pozwala na swobodę ruchów i wysoki komfort noszenia podczas aktywności
  • Łatwość pielęgnacji – wspomaga zachowanie estetycznego wyglądu i właściwości po czyszczeniu
  • Ochrona UV – materiał dba o skórę i sierść psa, szczególnie w słoneczne dni
Dane produktu
Kod producenta
1031025
Kolor producenta
Brown
Kolor
brązowy
Marka
PAIKKA
Skład
Tworzywo sztuczne, poliester
Wymiary
Wymiary:
47 x 2,5 cm
Podobne produkty
-20% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa S 1031019
PAIKKA
Obroża dla psa S
169,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Sweter dla psa 30 cm
189,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Sweter dla psa 40 cm
209,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Barbour Smycz dla psa
Barbour
Smycz dla psa
189,99 zł
Barbour Płaszcz dla psa DCO0101
Barbour
Płaszcz dla psa
339,99 zł
adidas Originals Obroża dla pupila KY8799
adidas Originals
Obroża dla pupila
239,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
Carhartt WIP Smycz dla psa
Carhartt WIP
Smycz dla psa
199,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Barbour Obroża dla psa
Barbour
Obroża dla psa
189,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
La Mania Smycz dla psa skórzana Selvo 160 x 2 cm kolor brązowy
La Mania
Smycz dla psa skórzana Selvo 160 x 2 cm
419,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
La Mania Etui na woreczki Selvo 8 x 3 x 3 cm kolor brązowy
La Mania
Etui na woreczki Selvo 8 x 3 x 3 cm
239,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
La Mania Obroża dla psa skórzana Selvo S/27 - 33 cm kolor brązowy
La Mania
Obroża dla psa skórzana Selvo S/27 - 33 cm
319,99 zł
Medicine Bluza dla pupila brązowa
Medicine
Bluza dla pupila
89,90 zł
-15% z kodem: BDAY*
La Mania Obroża dla psa skórzana Selvo S/36 - 42 cm kolor brązowy
La Mania
Obroża dla psa skórzana Selvo S/36 - 42 cm
319,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
HAY Smycz dla psa M/L
HAY
Smycz dla psa M/L
119,99 zł
-29%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy 48 x 38 x 0,9 cm 1040067
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy 48 x 38 x 0,9 cm
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
Barbour Szelki dla psa
Barbour
Szelki dla psa
229,99 zł
-46%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
69,90 zł
Cena regularna: 129,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,90 zł
adidas Originals Koszulka dla pupila Pet Cali KY8729
adidas Originals
Koszulka dla pupila Pet Cali
149,99 zł
-46%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
69,90 zł
Cena regularna: 129,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,90 zł
-30% z kodem: BDAY*
Barbour Płaszcz dla psa Brampton Quilted Dog Coat kolor multicolor
Barbour
Płaszcz dla psa Brampton Quilted Dog Coat
279,99 zł
-46%
Medicine Kurtka dla pupila
Medicine
Kurtka dla pupila
Cena aktualna:
69,90 zł
Cena regularna: 129,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,90 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa L 1031013
PAIKKA
Obroża dla psa L
189,99 zł
Barbour Szalik dla psa DAC0115
Barbour
Szalik dla psa
79,99 zł
-19%
extra -10% z kodem: BDAY*
Barbour Płaszcz dla psa kolor niebieski DCO0004NY71
Barbour
Płaszcz dla psa
Cena aktualna:
224,99 zł
Cena regularna: 279,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279,99 zł
-11%
extra -10% z kodem: BDAY*
OYOY Obroża dla psa Perry Extra Large
OYOY
Obroża dla psa Perry Extra Large
Cena aktualna:
79,99 zł
Cena regularna: 179,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
HAY Obroża dla psa M/L 2,5 x 40-65 cm kolor multicolor AD864-D013-AL56
HAY
Obroża dla psa M/L 2,5 x 40-65 cm
129,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
HAY Obroża dla psa S/M 2 x 25-45 cm kolor multicolor
HAY
Obroża dla psa S/M 2 x 25-45 cm
109,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
HAY Obroża dla psa 2,5 x 65 cm AD864.D013.AO17
HAY
Obroża dla psa 2,5 x 65 cm
119,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
HARTMAN Grafika na szkle a.i. art Retro Future 05 27,94 x 35,56 cm
HARTMAN
Grafika na szkle a.i. art Retro Future 05 27,94 x 35,56 cm
Cena aktualna:
184,99 zł
Cena regularna: 259,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 189,99 zł
Odkryj produkty PAIKKA
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa L 1031021
PAIKKA
Obroża dla psa L
239,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Sweter dla psa 30 cm
189,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Sweter dla psa 40 cm
209,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA 48 x 38 x 0,9 cm 1049053
PAIKKA
48 x 38 x 0,9 cm
Cena aktualna:
329,99 zł
Cena regularna: 429,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 344,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
PAIKKA Smycz dla psa L 1031018
PAIKKA
Smycz dla psa L
339,99 zł
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 45 x 40 x 2,1 cm 1041086
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa 45 x 40 x 2,1 cm
Cena aktualna:
369,99 zł
Cena regularna: 489,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,99 zł
PAIKKA Obroża fliorescencyjna dla psa 1,5 x 23-30 cm 1039033
PAIKKA
Obroża fliorescencyjna dla psa 1,5 x 23-30 cm
69,99 zł
PAIKKA Płaszcz przeciwdeszczowy dla pupila 10310311
PAIKKA
Płaszcz przeciwdeszczowy dla pupila
449,99 zł
PAIKKA Nerka na przysmaki dla psa Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm kolor czarny 1090014
PAIKKA
Nerka na przysmaki dla psa Visibility Treat Bag 22 x 19 x 1 cm
139,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 180 cm 1039032
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 180 cm
209,99 zł
-15% z kodem: BDAY*
PAIKKA Saszetka na przysmaki dla psa Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm kolor multicolor 1091004
PAIKKA
Saszetka na przysmaki dla psa Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm
139,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 20 cm 1044047
PAIKKA
Sweter dla psa 20 cm
169,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 1,5 x 300 cm 1039044
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 1,5 x 300 cm
169,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla pupila 1,5 x 180 cm 1039030
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla pupila 1,5 x 180 cm
119,99 zł
-20% z kodem: BDAY*
PAIKKA Ręcznik dla psa 40 x 110 cm 1071011
PAIKKA
Ręcznik dla psa 40 x 110 cm
169,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Obroża dla psa XS 1031011
PAIKKA
Obroża dla psa XS
149,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 30 cm 1041071
PAIKKA
Płaszcz dla psa 30 cm
339,99 zł
-21%
extra -10% z kodem: BDAY*
PAIKKA Nerka na smaczki dla psa 22 x 19 x 1 cm 1099005
PAIKKA
Nerka na smaczki dla psa 22 x 19 x 1 cm
Cena aktualna:
109,99 zł
Cena regularna: 139,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,99 zł
PAIKKA Płaszcz dla psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Płaszcz dla psa 50 cm
379,99 zł
PAIKKA Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 300 cm 1039045
PAIKKA
Smycz fluorescencyjna dla psa 2,5 x 300 cm
209,99 zł
PAIKKA Sweter dla psa 40 cm 1044051
PAIKKA
Sweter dla psa 40 cm
209,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Legowisko dla pupila 90 x 70 x 24 cm kolor szary 1028012
PAIKKA
Legowisko dla pupila 90 x 70 x 24 cm
549,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA 34 x 18 x 1,4 cm 1042101
PAIKKA
34 x 18 x 1,4 cm
189,99 zł
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 60 x 45 cm 1025010
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 60 x 45 cm
189,99 zł
PAIKKA Legowisko dla psa 140 x 120 cm 1022015
PAIKKA
Legowisko dla psa 140 x 120 cm
849,99 zł
-30% z kodem: BDAY*
PAIKKA Legowisko dla psa 80 x 60 cm 1021027
PAIKKA
Legowisko dla psa 80 x 60 cm
509,99 zł
PAIKKA Zabawka dla psa 25 x 30 x 18 cm 1056003
PAIKKA
Zabawka dla psa 25 x 30 x 18 cm
139,99 zł
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 120 x 80 cm 1025009
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 120 x 80 cm
579,99 zł
PAIKKA Legowisko chłodzące dla pupila 80 x 60 cm 1025007
PAIKKA
Legowisko chłodzące dla pupila 80 x 60 cm
369,99 zł